Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paciaaaa

Jaką polecacie szafę ? Bodzio, Agata, Ikea, ... ?

Polecane posty

Gość paciaaaa

która według was jest lepsza szafa z Bodzio, Agata, czy dać wiecej pieniędzy i z Ikea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciaaaa
i dlaczego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama najlepiej zrób, przytną ci płyty, zamontujesz zawiasy, półki, drążek i gotowe a cena 4 razy niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciaaaa
sama napewno odpada :) nie dała bym rady :) i wolała bym porządne wykonanie nie co za 2 lata sie rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, tak tak, a szafę z IKEI i tak sama musisz złożyć w domu, dostajesz takie same elementy, tyle że płacisz 4 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciaaaa
a czemu odradzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciaaaa
ja tego nie będę skłaać czy to z ikea czy to z agata czy z bodzio wolę zapłacić niech oni składają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym doradziła właśnie ikea mam z Agata meble nie jest taka zła mam ją już ponad rok ale strasznie żałuję że nie poczekałam nie uzbierałam więcej i nie kupiłam w ikea tam można chociaż samemu sobie zaprojektować w każdej chwil mozna dokupić pułke i gdzie się chce ją zamontować mają pełno szuflad wysówanych półek i lepsze wyposarzenia w mojej szafie są same półki i wieszaki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również mam szafe Pax z ikea i to od 5 lat nic się nie wydarzyło drzwi przesuwne białe szkło środek na początku zaprojektowaliśmy z mężem takie typowe pułki i drążek na wieszaki nic wiecej ale później jakoś po roku chyba dokupiliśmy szuflady i jest jeszcze lepiej niż myślałam zamiast robić sobie bałagan sięgając na sam koniec szafy po jakieś ciuchy wysuwam sobie szufladę i ciach zreo bałaganu idealny porządek tak jak i jeszcze później zlikwidowałam jedną pułkę i zastapiłam ją na wysuwany wieszak na spodnie i naprawde porządek sam się utrzymuje szkło idealnie się czyści płynem do szyb a co do drzwi baliśmy się że jak się będzie trzaskać to się poprostu zbiją do tego mieliśmy dzieci 3 i 5 lat dwa urwisy teraz już 8 i 10 :) ale jakoś drzwi się trzymają całe :) i nie kupowaliśmy do nich spowalniaczy bo wtedy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam szafę z bodzio jest dobra co prawda same pułki i wieszaki przydały by sie szuflady ale nie jest jakaś zła wiadome tez bym wolała zebym mogła sobie poukładać pułki jak chce noo ale mnie niestety nie bybło stać na ikea kazdy grosz się liczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo polecam paxa jedyne co mnie zawiodło i neizdało egzaminu to kosze wysuwane to odrazam reszta super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
Kupowałam kilka mebli w sieciówkach o których jest mowa, ale nie polecam. Słaba jakość a do tego wysokie ceny. Kuszą klientów bogatą ofertą, ale ceny nie są adekwatne dla przeciętnego klienta. Ostatnio trafiłam w sieci na bardzo ciekawy sklep internetowy http://www.hitmeble.pl/. Jestem zachwycona zakupami w nim. Robią meble na wymiar pod indywidualne zamówienie. Sprzedawcy pomagają w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szafę na wymiar sama taka mam i jest pod mój projekt. Mam namiar na dobrego stolarza 790 899 070 mebgon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem czy Ikea jest taka droga, brałabym z IKEA , bo tam najmniej użerania się . Bodzio i Agata nie znam, nigdy nie kupowałam, ale fajnie brzmią, jakby to były polskie firmy :) a polskie powinno się wspierać. Natomiast stanowczo odradzam BRW :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodzio to szajs, mialam do czynienia i z meblami i kanapami. agata meble to mega szajs akurat jestem w trakcie reklamacji bo zapada sie kanapa drugi raz a meble to kicz. bierz ikea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nula12345
Gość to śmieszne, że wszyscy producenci w Polsce i kilku za granicą są dla Ciebie szjasem, a ikea nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne szafy wykonuja na zamowienie w Bydgoszczy w www.kondor.bydgoszcz.pl moja mama u nich pare lat temu zamawiala i ja rok temu. Efekt super, maja tam prawdziwych stolarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam polecam ikea :p mam cale mieszkanie umeblowane, ostatnio pekla nam półka w regale dzieciecym, wymontowalam, zawiozlam, wypiłam darmowa kawke i wrocilam z nowa półką ;-) U nich nigdy nie mialam problemów z reklamacja, odpukac reklamowalam dwa razy PS. Maja darmowa kawke/herbate od pn-pt dla posiadaczy karty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awer
Większy wybór masz w Agacie, poza tym oferta jest od różnych producentów to na każdą kieszeń też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stolarz na wymiar ci taniej i lepiej zrobi, i dokładnie według twojego wzoru i pomysłu. Ikeę odradzam jeśli chcesz mieć mebel na lata. Mam od nich dwie komody, nic się z nimi nie dzieje specjalnego ale przy zwykłym czyszczeniu chusteczką do mebli (czyli czymś delikatnym) okleina się ściera :O stojąc w miejscu (nie jeżdżę nimi po mieszkaniu, może raz na rok się zdarzyło) przestały być stabilne. Mam z serii malm, podobają mi się wizualnie ale to badziewie. Jak cie stać i masz ochotę by wymieniać meble co 3 lata albo i częściej, to kup w Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam kilka lat temu szafę z Ikei i jestem zadowolona, do tej pory nic sie z nia nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzcie na szafy z sieciówek. Zainwestujcie w porządne meble z prawdziwego zdarzenia. Spójrzcie tylko na te garderoby: http://meblekalwaria.eu/meble,szafy_garderoby Takie meble robi się na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzcie na szafy z sieciówek. Zainwestujcie w porządne meble z prawdziwego zdarzenia. Spójrzcie tylko na te garderoby: http://meblekalwaria.eu/meble,szafy_garderoby Takie meble robi się na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×