Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja napisałam tego posta

Jaką szkołę policealną wybrać?

Polecane posty

Gość Ja napisałam tego posta

Witam, mam już dwadzieścia parę lat, skończyłam studia na kierunku pedagogika, pracuję w zawodzie, ale mnie to nie satysfakcjonuje, co więcej szlag mnie już trafia. Co mnie właściwie skusiło żeby pracować z dziećmi? Jpd. Od kilku lat bardziej hobbystycznie zajmowałam się programowaniem. Zainteresowałam się przypadkiem, dzięki pewnej grze komputerowej, potem kupiłam odpowiednie książki i tak powoli, dla siebie uczyłam się tej sztuki aż sama zaczęłam projektować strony internetowe i nieduże aplikację. Nigdy nie traktowałam tego jako potencjalnego źródła zarobku, ale ostatnio tak siedzę i myślę, dlaczego ja od razu nie poszłam na studia informatyczne? Dlaczego przynajmniej nie poszłam do jakiegoś technikum? Co ja w ogóle robię z tym swoim życiem? No i tak sobie myślałam, na studia nie chcę iść (musiałam bym napisać rozszerzoną maturę z matmy, no i to jakby nie paczeć prawie4 lata kolejne nauki, łącznie 5) ale do jakiegoś dobrego technikum informatycznego bym poszła. Znacie jakąś dobrą szkołę? (tylko nie CE Nova)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkałaka
Ja np. zapisałam się do szkoły Progers w Poznaniu i akurat szkolę się na technika masażystę i jestem mega zadowolona bo nie dość, że idę w stronę zawodu, o którym marzyłam to jeszcze szkolę się za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto skończyć Medyczną szkołę policealna Plus Edukacja we Wrocławiu. dużo kierunków za darmo, łatwo po tym znaleźć pracę no i szkoła uczy pod wzgledem praktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wszystkie policealki kładą nacisk na praktykę? tzn wydaje mi się że tak powinno być. przynajmniej w cosinusie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam szkołę policealną Nova w Bydgoszczy i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Dużo zajęć praktycznych, które przygotowują do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja napisałam tego posta
Byłam w szkole Nova i dobrze wiem jak tam jest. Dlatego pisałam by mi z tą szkolą nie wyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz jakiś popularny kierunek np: technik Weterynarii lub Technik rachunkowości. te kierunki są darmowe we wrocławskim oddziale Plus Edukacji. zajęcia na zachodniej w gimnazjum a sekretariat jest na placu solidarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty za bzdury gadasz? Iść byle gdzie tylko po to żeby mieć za darmo? I rzucić szkołę po kilku miesiącach, bo kierunek jednak nie odpowiada? Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a czemu nie nova? Ja robie informatyka w bydgoszczy i nie mam na co narzekac.. naprawde super szkola. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nova nie, dlatego że mam z tą szkołą problemy, do rozwiązania tylko na drodze sadowej. Wiem jaką praktykę stosuje ta szkoła oraz jak wygląda ,,nauka" w niej. A zdecydowana większość pochlebnych komentarzy jest pisana przez jej pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci polecił szkołę Faber w Krakowie , sam ją w tym roku ukończyłem i jestem bardzo zadowolony. Egzamin zdany, grupa mega pozytywna, super nauczyciele. No i spoko też było to, że szkoła bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkół policealnych jest teraz całkiem sporo więc ważne żeby sensownie ją wybrać i nie natchnąć się na taką co wyciąga tylko pieniądze. Ja skończyłem cosinusa bez problemów także mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam do http://stm.edu.pl/ na kierunek opiekuna medycznego. Jestem zadowolona zarówno z poziomu szkoły, jak i ścieżki takiej kariery. :) praca związana z medycyną bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Nova, dużo kierunków, mają szkoły 2 letnie, 1,5 roku i roczne więc jest w czym wybierać,. Zapisałam się teraz do technikum na administrację, darmowy kierunek, były już zajęcia i powiem ze bardzo mi się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś już się nabrałam na te komentarze pozytywne o szkole NOVA anonimów w internecie. Idź mydlić oczy komuś innemu, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×