Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wysuszona bardzo

jaki balsam do ciała polecacie

Polecane posty

Gość wysuszona bardzo

jak w temacie. mam bardzo sucha skóre i chcialabym kupic sobie balsam bardzo mocno nawilzający. moze cos polecicie? moge zaplacic wiecej kasy (do 30-40 zł )ale zeby byl skuteczny.czasami az mnie wszystko swedzi a jak sie rozbiore to az sie ze mnie ''sypie'' ta wysuszona skóra. prosze o porady.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
ja juz nie kupuje balsamow do ciala a masla do ciala ,sa bardziej geste i lepiej nawilzaja..z balsamow ktore kiedys sobie chwalilam a tez mam skore bardzo sucha byla Neutrogena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło 123
NIWEA TAKIE MLECZKO DO CIAŁA W NIEBIESKIM OPAKOWANIU A DRUGI TO TEZ NIWEA ALEJEKDO CIAŁA TREŻ W NIEBIESKIM ALE JUZ PÓŁPRZEŹROCZYSTYM SĄ REWLKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgtfyuitresrdtfgyhuji
Jak chcesz coś ekstra nwilżającego to polecam oliwkę, taką zwykłą dla niemowląt. :) Dla mnie najlepsza jest bambino, mam mnóstwo oliwek, ale zawsze wracam do bambino. Smaruję się po kąpieli na mokrą jeszcze skórę. Ekstra jest nawilżona. :D Czasami jeszcze tylko się smaruję balsamem i psikam mgiełką, ale to bardziej pod względem zapachu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz sobie kupić balsam
z oliwką bym uważała - akurat niby była ok podczas stosowania, a po kilku tygodniach skóra była w fatalnym stanie, moja koleżanka natomiast od lat "jedzie na oliwce" i nie może się nachwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgtfyuitresrdtfgyhuji
Jeśli chce się miec nawilżoną skórę to cały czas trzeba ją nawilżac. :) A nie trochę ponawilżac i odstawic kosmetyki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz sobie kupić balsam
jesli to do mnie było :), to nie zrozumiałaś co napisałam. uczciwie się smarowałam oliwką po kąpieli, na mokrą skórę i musiałam zaniechać tego procederu, bo zmasakrowałam sobie skórę, była sucha, łuszcząca się, swędząca, odwodniona. Olwka na mnie działała tylko powierzchownie Balsamów do ciała używam codziennie, , regularnie robię peelingi, mam bardzo wymagającą skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie płyn do kąpieli dla dzieci z problemami skórnymi- ojlatum. kąp się w nim. świetnie łagodzi swędzenie, oczyszcza i nawilża. do tego 2 razy w tyg. pelling, a po każdej kąpieli delikatny balsam, nie oliwka, bo zatyka pory. po 2 tyg będzie super efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysuszona bardzo
dzieki za rady. oliwke stosowalam -pomogla ale tylko na chwilę ,potem bylo jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku9edj
garnier oliwkowy ten zielony super jest bardzo nawilza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok za krokiem
polecam moje ukochane masla do ciala i balsamy flos-leku Ja kupuje w superfarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bezrobociara
ja tez tak ostatnio mialam ze az sie sypalo ze mnie,nogi mialam cale biale:O kupilam w rossmanie taki balsam oliwkowy issana-czy jakos tak,a do tego dolalam oliwy z oliwek i wcisnelam dodatkowo kilka kapsulek witaminy A,wczesniej smarowalam sie tez przez kilka dni sama oliwa z oliwek- tylko w lekko wilgotna skore. I juz jest okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
Masło do ciała Bilendy z czarnej oliwki - do suchej skóry. Polecam mi bardzo pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoNN
Oliwka dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta z tuńczyka
myslalam ze tylko ja jestem taka dziwna ze po oliwce po jakims czasie skora sie bardziej łuszczy. mi pomaga czerwony garnier, neutrogena balsam ale ten w pudelku jak krem do stosowania na cale cialo, ostatnio pomagam sobie balsamem dove jest troche lepiej ale nie jest to prawdziwie nawilzona skora.o dziwo na twarzy skore mam juz bardziej w kierunku tlustej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggnhfgvb ncv
a ja uzywam soraya tego różowego niby wyszczuplająco antycellulit ale ja używam bo super nawilża i pięknie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssmerka
A ja spróbuje z chęcią jak działa na skórę ten balsam Nantes. Ja musze przyznać ze lubie keidy balsam zawiera w sobie najlepsze składniki, a takim na pewno jest w tym przypadku zielona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
ja lubię kosmetyki od Bath& Body Works. Ciocia mi przysyłała ze Stanów i tak się delektowałam każdym opakowaniem, bo pachniały cudownie. Poszłam do Złotych Tarasów ostatnio a tu proszę otwarli sklep w Polsce i wybór równie duży jak w Stanach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka_03
słyszałam, że maja boskie zapachy, ale nie korzystałam jeszcze. Jak cenowo to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasha0
ja już je wypróbowałam, balsam jak balsam tyle, że ślicznie pachną, a cenowo ok balsam w granicach 20/30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bath and body works
maja ladne zapachy ale jakosciowo to chujoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalallalalalalallaa
idź w kierunku naturalnych kosmetyków, w większości balsamów do ciała jest w składzie parafina albo oleje mineralne (pochodne ropy naftowej) - one zatykają skórę i nie pozwalają jej oddychać, oblepiają ją gdy zetrze się ta warstwa w jakimś miejscu- skóra paruje jak szalona i jak szalona wysycha - zaczęłam się tym bardziej interesować, jak po kuracji parafinowej na stopy zniszczyłam sobie skórę- nie od razu oczywiście, tylko po kilku takich "przyjemnościach" miałam masakrycznie szorstkie/wysuszone stopy dlatego też używam alterry- olejków i balsamów (seria w rossmanie), balsam ten źle się rozprowadza i zawiera alkohol- ale w składzie nie ma pochodnych ropy naftowej nivea ma balsam "natura" też bez parafiny no i należy się smarować systematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalallalalalalallaa
i dopiszę jeszcze- że dla mnie ważniejszy jest skład niż zapach, te naturalne zapachem nie powalają ,ale też mnie nie odrzucają, grunt że są skuteczne na moje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka_03
bath and body works dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
ja lubię te kosmetyki ze względu na esencjonalny zapach, nie wietrzeją szybko i długo utrzymują się na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnciweb
ale nie pielegnuja skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila baksik
Znasz emulsję aloesową HB? Pewnie nie znasz, a kosmetyk jest super - chroni skórę, przeciwdziała podrażenieniom. W zasadzie dzięki temu skóra wygląda tak korzystnie, ale to już musicie ocenić samodzielnie. Więcej o samym kosmetyku możecie znaleźć tutaj - http://hbkosmetik.pl/index.php/linie-profesjonalne/out-about/emulsja-do-ciala-aloesowa-z-ochrona-spf-50.html Miłej lektury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×