Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pomoże biednej kobiecie???

Jaki netbook lub laptop kupić?? Potrzebuję do nauki, mały, wifi, dobry ekran

Polecane posty

Gość kto pomoże biednej kobiecie???

Mam komputer stacjonarny. Teraz na studiach strasznie dużo nauki jest. Większość książek w formie ebooków więc potrzebuję laptop. Jaki polecacie laptop żeby miał wifi, był nie za duży (leże jak się uczę i trzymam go na kolanach). Najważniejszy jest dla mnie ekran. Potzrebuję takiego który będzie dla oczu dobry i żeby nie męczył zbyt szybko. Obecnie ściągam pliki na swój telefon komórkowy i z telefonu się uczę ale sądzę że z laptopem będzie mi o wiele łatwiej. Poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoże biednej kobiecie???
Ewentualnie może tablet będzie lepszy? No już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno a ty nie masz
kolegów na studiach? czy chorujesz na fobie społeczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoże biednej kobiecie???
1. Chodzę na żeński kierunek więc mam na roku może z 3 facetów :D 2. Głupio mi jest się pytać kolegów bo jak pytam to oni mi polecają jakieś laptopy z ekstra kartami graficznymi itp żeby się dobrze w gry grało a mi to nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc jednak fobia
i kompleksy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoże biednej kobiecie???
Niech będzie że mam fobie :D Proszę wiec o pomoc kogoś kto się choć trochę na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata uk northampton
hp pavilion dm 1 - mam rok i jestem zajebiscie zadowolona , maly lekki i bateria trzyma 12 godzin!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxmcnfghbjmdk,slmjfrh
samsung nc10, jest mały, lekki, w sam raz żeby zapakować do torebki i śmigać na necie na wykładach ;) mam go już 4 rok i jak na razie zepsuł się tylko zasilacz ostatnio (z mojej winy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfg9000
Np 12 cali Asus EeePc z minimum 2GB RAM (4GB dla Win7) - ważne RAMu nie można poźniej dołożyć. Procek zależnie od potrzeb. Jak dużo będziesz przenosić netbook'a, to kup bez systemu, wymontuj HDD, dokup i zamontuj dysk SSD + postaw legalnie jakiegoś OSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała laptopa, ale jakiego to już musisz sama poszukac, bo teraz technologia bardzo szybko idzie do przodu i nie jestem na bieżąco. Ale jak już wybierzesz to warto sprawdzić na http://cosiepsuje.com/ czy model się często psuje. Bo czasami lepiej wybrać inny model bo wydasz drugie tyle na naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszSardecki
Sam nie będę Cię nakierowywał, ponieważ nie do końca znam całą ofertę laptopów, czy netbooków dostepnych na rynku. Jednak mogę Ci polecić stronę z której sam korzystałem podczas wyboru sprzętu do pracy, a mianowicie http://www.wybieramlaptopa.pl masz tam dokładny opis, specyfikację oraz porady ekspertów. Myślę, że się nie zawiedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×