Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agawa234

Jakie zapachy lubią wasze dzieci?

Polecane posty

Gość agawa234

Witam.Moja 11 letnia córka lubi bardzo dziwne i brzydkie zapachy jak była mała to jeszcze się z tego śmiałam ale teraz biorę to na poważnie kiedy jeżdżę do teściowej jest tam piwnica zawsze otwarta kiedy wchodzimy do klatki schodowej zawsze otwiera drzwi piwnicy i go wdycha mówi że to jej narkotyk.A także mamy w domu pralkę którą nie wycieram po każdym praniu i zrobił się tam zapach stęchlizy moja córka go uwielbia za każdym razem kiedy wychodzi do szkoły wącha go 5 minut dla mnie on jest okropny!Czy to jest normalne proszę mi odpowiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie zapach benzyny,tynku i palonego drewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to jest, nietypowe, ale coz ludzie sa rozni... Widocznie twoja corka do takich nalezy. W sumie nic groznego - jeden sie zachwyca filokami, inny wiatrem od morza, a twoja corka czyms innym. Moze jak bylas w ciazy, to otaczaly cie jakies nieprzyjemne zapachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoj synalek him pewnie wacha twoje wyswiechtane pomaranczowe gacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsioncChrabonszcz
Zapach z cmentarnej kaplicy w czasie pogrzebu. Lakierowana trumna, wieńce, kwiaty, płonące gromnice. Goście wypsikani na bogato :) pełen bukiet różnorodnych zapachów, które krzyżują się ze sobą. Do tego specyficzna atmosfera. Czuć pijądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×