Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Universum

Jakieś historię o duchach

Polecane posty

Ja od dzisiaj zaczalem treningi powodujace uzyskania swiadomosci we snie, kiedys mi sie juz udalo, a polega ona na tym aby w ciagu dnia, raz na jakis czas spojrzec na swoja dlon i sprawdzic czy to sen, bardzo prawdopodobne, ze zrobimy to samo we snie a we snie dlon bedzie inna, w moim wypadku miala 6 palcow, i mi sie raz udalo uzyskac swiadomosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś właśnie podobna istotę widziałam podczas paraliżu sennego, tylko, że to w moim przeczuciu było mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella dziś w*********j ty zajepana kóórwo szmato!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżbella opowiem Ci dokładnie o co chodzi....np. mam sen, że jestem w domu rodzinnym, pomagam mamie, budzę się, idę siku, oko 10 minut minimum i wracam w momencie pomocy mamie, tak jakby ten moment na siku się odbył we śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przylazła kałzella smęcic i zaraz rozpiertoli temat:O:O won wszo jepana my cie tu nie chcemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżbella ja czasem mam właśnie paraliż senny, chcę wstać, a bardzo długą chwilę nie mogę, wstaję,próbóję ale nie daję rady Mój mail kafeteria2016@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka boska bajkowa dziś nie polecam, potem wam się myśli świat realny z rzeczywistością. Poza tym to rytual satanistyczny. Ale ma pewną wskazówkę jak sprawić by Ci się udalo, to sila umyslu- to znaczy, przed zaśnięciem, oczywiście po wcześniejszym wybudzeniu się po 4-5godzinnym snie bodajże, musisz powtarzać w pamięci, że będziesz przez cały czas niezależnie czy snisz czy nie, świadomy tutaj i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kolega aż tak bardzo się od tego uzależnił, że, teraz czy tego chcę czy nie, wychodzi z ciala, a najgorsze jest to, że jest przywiązany do ciała cienka nicią. Raz nawet opowiadał, że był w miejscu na wzór "piekła". A i dodam, że jego zachowanie diametralnie się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozbella dziś Jak moze mi sie pomylic swiat realny ze snem, skoro we snie dlon bedzie inna. Mozna rownie dobrze patrzec na zegarek na rece i spojrzec drugi raz, we snie bedzie inna godzina. Dobre forum to psajko.fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy temat muszisz kałzella zasmrodzic i nie dasz popisac! Pełno cię wszędzie tu kupo góówna i juz zaczynają to zauważać kafeterianie, wspomnisz moje słowa, że będzie lincz na tobie taki sam jak na twoich poprzedniczkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniweeersum cipcio, właśnie se nagrywam nowy monolog dla Ciebie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Universum dziś ja mam tak czasami kilka razy w ciągu jednej nocy. Dlaczego? Dlatego ze gdy uda mi się wybudzić, jestem zbyt zmęczona po tej całej szarpaninie "duszy" w ciele, i znowu zapadam w sen.. i tak kilka razy.. dziwne jest to, że po tak jakby modlitwie wszystko przechodzi.. (mówię poważnie, nie promuje "Boga" tylko mówię jak jest). Teraz już raczej to mi się nie zdarza. Dodam jeszcze, że nie praktykowałam Oobe, tylko hipnoze i "magię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie to samo, wróżka napisz do mnie na maila :) może jesteśmy pokrewne duszę ;) Po.s.i też mam to kilka razy w ciągu nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kałzella lizała penisa swojego ojca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Universum dziś raczej nie, po prostu przemieszczamy się czasami w świecie rownoleglym duchowym, zazwyczaj zamieszkałym przez demony. To co nam się przydarza, jest skutkiem otwarcia bram do naszych dusz przez paranormalne zjawiska, które same wywołujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To so zaburzenia snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×