Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem facetem o kobiecej psychice

Polecane posty

Gość gość

U mnie silniejsza jest prawa strona półkuli. Nawet usta mam takie pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem kobietą o męskiej psychice. Mam nawet jabłko adama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po prostu ponadprzeciętnie wrażliwy. Tzn mam zdolności artystyczne, poezja, literatura. Lubię dobre kino, muzykę. Chcę rozwinąć umiejętności malarskie. Sądzę, że mam trochę zdolności aktorskich. Mam pociąg do rozwoju naukowego i duchowego. Interesują mnie zjawiska paranormalne, magia itp. Mam skłonności do migreny, depresji, alergii,nerwic. Myślę, że mam ponadprzeciętną inteligencję emocjonalną. Lubię się dobrze elegancko ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli reasumując jesteś zwyczajną ciotą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neurotyk-artysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w końcu jakiś przyzwoity facet na kafe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprostuj palce prawej dłoni . Jeśli palec wskazujący masz dłuższy od serdecznego to masz więcej cech kobiecych a jeśli serdeczny masz dłuższy od wskazującego to masz więcej cech męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli reasumując jesteś zwyczajną ciotą xxxx Trudno powiedzieć. Mam sporo cech kobiecych ale mam też i męskich. Mam osobowość androgyniczną. Kiedyś robiłem test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21-10. Zwyczajne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może cię to zdziwi, ale większośc ludzi ma takie osobowości, wiesz dlaczego? bo "kobieca" i "męska" psychika to sztuczne określenie. Poza tym anatomia twarzy to nie część psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sąsiadka
21:03 to coś jakbym chyba czytała o sobie samej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, zmienisz sobie genitalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpionadrink
jest bardzo stare powiedzenie, gdyby wszyscy byli tacy sami to ŚWIAT byłby nudny i FAKTYCZNIE stosując taką zasadę nie jest nudno, co chwilę coś się dzieje , żona morduje męża , mąż za morderstwo idzie do paki , przy okazji dowiadujemy się że znana aktorka jest lesbijką i została żoną innej aktorki albo sportsmenki a znany gej ożenił się z prawnikiem znanym ale przy tych znanych nazwiskach celebrytów coraz rzadziej się pojawiają hermafrodyty, którym kilka tysięcy lat temu budowano pomniki z kamienia, a były czczone jak 'boginie' , czy zapomniano o hermafrodytach w XXI wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lewa polkula odpowiada za zdolnosci artystyczne, prawa natomiast odpowiada za zdolnosci w przedmiotach scislych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po prostu ponadprzeciętnie wrażliwy. Tzn mam zdolności artystyczne, poezja, literatura. Lubię dobre kino, muzykę. Chcę rozwinąć umiejętności malarskie. Sądzę, że mam trochę zdolności aktorskich. Co w tym wyjątkowego? Wielu facetów lubi kino, muzykę. Wielu jest aktorami i malarzami. X Mam pociąg do rozwoju naukowego i duchowego. Interesują mnie zjawiska paranormalne, magia itp. Mam skłonności do migreny, depresji, alergii,nerwic. Myślę, że mam ponadprzeciętną inteligencję emocjonalną. Lubię się dobrze elegancko ubrać. 2. Yyyyyy aha:) magia, migreny... Wszystko jasne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym co naja zdolnosci i zainteresowania jesli chodzi o podzial na kobiety i mezczyzn? Ja mam unysl scisly a jestem kobieta. Moj maz potragi pieknie malowac, grac na kilku instrumentach, charakter pisma tez ma ladniejszy ode mnie. I co z tego wynika? NIC bo rozni sa ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpionadrink
Nieodpowiedzialny dziś napisał. 'Mam pociąg do rozwoju naukowego i duchowego.' x a ja mam pociąg do seksu i co mi zrobisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scorpionadrink
gdy palą wszystko co możliwe do spalenia w piecach kaflowych i piecach C.O. to z powodu ilości spalin w powietrzu i wdychanej tablicy Mendelejewa pierniczą głupoty na Kafe i kocopoły wypisują z omdlenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor częściowo wie co mówi, może nie zgłębił tego jeszcze do końca, ale sam czuje że się różni od innych facetów. Mój mąż także ma wiele cech osobowości kobiecej, jest artystą, wrażliwcem, neurotykiem, histerykiem i wiele by wymieniać cech bardziej kobiecych niż męskich. Ja to nazywam również narcyzmem, ale faktem jest że jego ponadprzeciętne zdolności nie zmieściłyby się w ciele zwykłego człowieka. Ja dla odmiany prezentuję znacznie więcej cech męskich niż kobiecych i jak trzeba o coś zawalczyć to zawsze stoję na pierwszej linii i nie waham się użyć każdej broni. Mąż woli te pokojowe rozwiązania. Ludzie są różni, ważne żeby w związku byli zgodni i potrafili się uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [21:50 To cechy charakteru człowieka które nie są w 100% uwarunkowane płcią. U kobiet zdarzają się częściej ale to nie znaczy że u facetów są objawem kobiecości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×