Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drażka

kim chcieliście być jak byliście mali a kim teraz jesteście?

Polecane posty

ja chciałam być: 1 miejsce : śmieciarz (fascynacja jazdą na śmieciarce z tyłu :) ) 2 miejsce: krawcowa 3 miejsce: kierowca tira 4 miejsce: pilot a jestem ekonomistką hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taanceerkaa
Ja chciałam być płetwonurkiem, albo kosmonautą, albo tancerką , no i jestem tancerką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA MIŁA FAVETKA
położną jestem sekretarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKKITKA
kelnerką a jestem mamą i zoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777999000666554
ja chciałam być tancerką a jestem striptiserką :( i kasjerką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
ja chcialam być weterynarzem, pilotem i naukowcem. Zaczęłam studiować farmację, ale rzuciłam i chyba pójdę na weta:) o lotnictwie też myślę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaa
ja chciałabym pracować w luksusowym hotelu jako ta babka co rejestruje ludzi do pokoi (zapomniałam jak sie nazywa) albo... być hostessą (mają super latają sobie tylko i rozdają napoje) lub.... byc aktorką - ale to niemozliwe :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam byc w dziecinstwie
pania z biura;-), krawcowa, taksówkarka a zostałam kosmetologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taanceerkaa
Tańczyłam w operze, potem teatrze muzycznym, a teraz tańcuję w pokoju dziecinnym z córą ;) :D i przymierzam powoli do zmiany zawodu. Może na kosmonautę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak strasznie chciałam być weterynarzem... znaczy się, pardon, lekarzem weterynarii... :-) A jestem mgr ekonomii specjalizującym się w strategiach przedsębiorstw... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka , wtedy to jeszcze była weterynaria , teraz jest medycyna weterynaryjna.Jeszcze możesz zostać-idź na wieczorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościelnyj
Arava !Czy weterynaria czy medycyna weterynaryjna zawsze po jej ukończeniu zostawało się lekarzem weterynarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , mam pewne zorientowanie , to było z taka emotka ;) specjalnie dla Rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
piosenkarką- gwiazda estrady :-D , jestem architektem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ................
chciałam być stewardesą, a jestem prawnikiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosssik
Chciałam być nauczycielką, lekarką, sprzedawczynią, w rezultacie zostałam nauczycielką. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMi*
Ja zawsze chcialam byc nauczycielka, a teraz chce te marzenie zrealizowac, studiuje pedagogike:-) Najwazniejsze zeby robic to co sie lubi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava --> :-) no właśnie się zastanawiam nad jakimiś konkretnymi studiami, bo wypadałoby w końcu mieć jakiś fach w ręku... :-D A, no i jeszcze chciałam być off\'owym muzykiem jazzowo-bluesowym, grywać na pianinie i śpiewać zmysłowo w ciemnych barach przy akompaniamencie perkusji i kontrabasu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do andziaaaaaaaaaaa
"ja chciałabym pracować w luksusowym hotelu jako ta babka co rejestruje ludzi do pokoi (zapomniałam jak sie nazywa)" ło matko, za głupia nawet na recepcjonistkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce byc projektantką mody...(od malego tak mam..) albo stylistką lub reżyserką...(zawsze jaralo mnie robienie filmow...Badz wlascicielką exluzywnego butiku..gdzie sama bede dobierac ciuchy poszczegolnych amrek itd itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tata gargamel
jak bylem maly, tate zmuszal mnie do zostania konstrukotrem w przyszlosci...teraz pracuję jako konserwator powierzchni płaskich w warzywniaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santa barbara
no ja kcialam byc piosenkara tudziez policjatnka a jestem fryzjerka i nieldugo kosmetczyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamietam kim chcialam byc jak bylam zupelnie mala pozniej pamietam (koniec podstawowki, liceum), ze architektem... (zreszta do dzisiaj chce) a jestem na pedagogice i tez dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×