Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość globus

Witam Was przy kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Poniedziałek zaczynamy w nowym miejscu. x Posty które dzisiaj napisałam nie przeszły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w siódemce :-) Nie mam siły już przepychać :-( Bierzcie kubki i wpadajcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko ja też jestem w siódemce. x Wszystkie graty :) przeniesione i zaczynamy od nowej stronki. x Senior przyjechał na 6 tygodni. Miał podróż z przygodami. Zajadaliśmy sie wczoraj gołębiami. x Dziewczyny przybywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wtorkowa kawa w siódemce,Zapraszam. x Imus ucieszyłam się bardzo,że piesek po operacji i jest dobrze. Chociaż jedna sprawa zakończyła się pozytywnie. Prąd to katastrofa. Imuś a co mówią w gminie? jakie dają nadzieje? x Cyferko gdzie będziesz pić kawę tutaj czy tam:) x Ada Kawiarenka przeniesiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiaj kf też fiksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja i kawa dla Was czekamy.....;-) Imuś dobre wieści z piesem,bardzo się cieszę. Mam dużo pracy w pracy. Pozdrawiam Was serdecznie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w SIÓDEMCE...!! Jak tylko raniutko wstałam to zaraz odpaliłam kompa, ale znowu na Kafe wejść nie mogłam. :( Teraz, u wnusi, przez komórkę jakoś się udało. x Imuś, wspaniała wiadomość, że to nie nowotwór.....!! Tak się cieszę......!! x Globusku, junior w domku i to najważniejsze. x Cyferko, jaka pogoda, na Twoim biegunie zimna?? U nas jesień straszna. Dziś, jak o 6:34 wsiadłam z pociągu, to pożałowałam, że nie mam rękawiczek i grubego szala. W sierpniu......!! Normalnie masakra.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Kłopoty dnia codziennego tak mnie przytłaczają,że też fiksuję w duecie z Tobą Imuś :-( Majster nasz pechowiec,w niedzielę miał wypadek samochodowy....żyje!!! ale jak go dzisiaj zobaczyłam.....masakra:-( nie będą opisywała szczegółów.....auto jego na złomie... Czyli braki kadrowe cd... I jeszcze sąsiad z naprzeciwka,u którego była ta słynna melina zaczął nas dosłownie nękać !!! Studencik jak pracuje na zewnątrz...naprawia jakąś maszynę...ten wybiega i go wyzywa,mówi,że mu elewację brudzi,że pisze już do burmistrz podanie o ukaranie nas itd...itp... takie niby głupoty,bezpodstawne oskarżenia,ale nerw po mnie chodzi... Na szczęście P umie bardzo ładnie odpierać zarzuty i obelgi :-) Facetowi nie wiedzie się w życiu w interesie też... zazdrość,zawiść...szkoda gadać :-( Teraz właśnie zaparkował nam na złość swojego busa między moimi przyczepami. X Imuś nie pytam...czekam na dobre wieści;-) X Ada pogoda może byś,ja i tak płonę ;-) Chłodniej jest,pada.... Globusiku dzisiaj rano nie było ciebie,potem pojawiłaś się przede mną ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej przed nocką:) Imuś też nie pytam! może jednak zabłysło!!! x Ada U mnie też zimno. Wychodząc założyłam cieplejszą kurtkę. Prawdziwa zimna jesień zawitała.Z prognoz wynika ,że jeszcze ma być ciepło. Nie wierzę !!!!!! ale niech prognozy się spełnią. x Cyferko No fakt facet pechowy. Może zła passa się skończy i wróci do pracy.Tego wszystkim życzę. Sąsiada natomiast współczuję.Oj może umilić życie:( Oby się wszystko wyciszyło bo niepotrzebna nerwówka. x Miłego wieczoru wszystkim .Imuś Tobie przy świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Nooo... nareszcie kafe mnie wpuściła... jak ja lubię zacząć dzień od wspólnej z Wami kawusi: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam x Ada ja też lubię zaczynać dzień od kawusi w klubie. Pijmy więc na dobry początek dnia. x Imus światło to prawdziwe zmartwienie:( może budżet pęka i nie ma za co dokonywać napraw. Smutne:( x Cyferko Zacznij dzień od kawy . x U mnie zimno i pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam Globusiku,z Wami;-) Dzień dobry. Ada widzę Twój wagonik Lecę po pieczywo....Studencik jedzie dzisiaj do swoich wiatraków pomiary robić,,, znowu sama zostanę :-( Chociaż prosiłam wczoraj majstra,żeby wrócił do pracy,to myśli zaprzątnie robotą ...tylko,że on wstydzi się wizerunku swojego :-) twarz trochę poturbowaną ma... poobijany na całym ciele,ale na całe szczęście bez obrażeń wewnętrznych. 9 stopni :-( wierzyć się nie chce...powinnam chyba bluzę włożyć. To pa,lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moj wpis sie pojawia i znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niestety nie mam z Wami kontaktu. Komu przeszkadzamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku widać Cię już ;-) Ja tak przedwczoraj miałam. Ada wczoraj... Ime,a Ty jeszcze śpisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, u nas pogoda kiepska... raz leje, raz słonko się pokazuje... jest troszkę cieplej inż wczoraj, ale i tak wszyscy albo w kurtkach, albo w grubych serwerach... ja np. pomykam w puchatym, długim (zapiętym szczelnie i wysoko) swetrzysku... Lato - szkoda gadać.....!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Pospałam... wstałam... niedługo jadę... ale najpierw kawkę zrobię: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :-) Dziewczyny Imuś ma dzisiaj urodziny. X Imuś niech ten dzień na zawsze Twe troski usunie w cień. Życzę Ci Dnia Urodzin spędzonego w otoczeniu pełnym miłości,przyjaciół i rodziny. I niech zaświeci Ci światło!! I Dużo zdrowia ❤️ 🌻 Cyferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Was przepraszam,ale KF nie chce mnie zalogować. Cyferka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Pojawiam się i znikam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś miłego dnia. Wczoraj usnęłam prawie na siedząco;-) i spałam do rana....to była ta noc :-D Dzisiaj jest prawdziwie jesienny dzień chmury po niebie płyną niczym latające śmigłowce... zimno i wietrznie. A studencik mój jutro wybiera się na Mazury,bo go rodzice koleżanki zaprosili.... Jestem zła,w poniedziałek do Hiszpanii jadą, po co te Mazury??? X Globusiku nie możesz się dostać do klubiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was ciepło. x Spóźniona i spragniona kawy. Pije więc, ale dobra!!!! x Imuś Dzieciaku wszystko co najlepsze niech Cię spotyka w życiu. Żyj długo i szczęśliwie❤️ Wyobrażam sobie ręczne pranie:( pewnie że bolą plecy i ręce. Sprawa okazuje się poważna. Jak długo jeszcze????? x Cyferko kafe szaleje :( mam tak samo raz wejdę drugi raz nie:( U mnie podobnie .Mimo słońca jest jesień. W nocy 8 st. x Ada Wyciągam z szafy swetry. Zastanawiam się czy rękawic nie wyciągnąć. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×