Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHAM AGNIESZKE

Polecane posty

Gość gość

KOCHAM AGNIESZKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioto widziałeś ją kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i nie moge uwierzyc ze taka piekna dziewczyna isnieje naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem na fotce hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to co ze na fotce przepiekna jest cudowna sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego ze ja kochasz? Juz rok albo dwa lata ja kochasz a gowno robisz by z nia byc, ani do pracy ani na terapie ani be ani me ani kukuryku, tylko ciagle pieprzysz o niej ale co ci to ma dac? Gowno ci to da bo dalej jestes tylko przegrywem i frajerem chowajacy sie za mamusia i nawet nie masz zamiaru tego zmieniac.. jestes zalosny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierze ze bedziemy razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Spadaj ode mnie brzydalu znajdź sobie dziewczyne ze swojej ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś z mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Nie bedziemy razem brzydalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Ty jesteś o dwie półki niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzysz? To wierz tak sobie nawet 10 lat ale jak widzisz fakty mowia co innego po pierwsze Agnieszki juz tu od dawna nie bylo, pisza tu tylko jej podszywy ktore maja z ciebie beke a ty naiwnie lykasz to wszystko i myslisz ze to Aga:D a po drugie ona juz jest w zwiazku, ma faceta, jest szczesliwa a o tobie juz dawno zapomniala. Po trzecie kiedys sama powiedziala (zalogowana wiec to na pewno ona) ze nigdy nic do ciebie nie czula ze tylko cie lubila dlatego pisala przez chwile z toba poza kafe a ty sobie od razu wyobraziles niewiadomo co, zabujales sie i zaczelo ci odwalac, a ona do ciebie nic nie miala i nie ma, zwisasz jej i powiewasz i dlatego cie potem olala i przestala sie odzywac bys sobie jeszcze czegos wiecej nie pomyslal a ona nic do ciebie nie ma. To tak jakbys sie w angelinie jolie kochal, no kochaj ja sobie ale nic ci to nigdy nie da, nawet sie z nia nie spotkasz nigdy. Ja rozumiem ze jestes przegrywem wiec wystepuje u ciebie desperacja ale zeby az tak? Przeciez to jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem głąbie, ale nie rozumiem co robisz z tą bez szyi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisała tak czego kłamiesz no zakochalem sie w niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ją pożąda i leci na jej wygląd pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Przemek daj mi spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale pshemo czy ty naprawde taki naiwny jestes co by nie powiedziec glupi? Przeciez ona ju sie od dawna nie odzywa do ciebie, ma cie w doopie i takie sa fakty jestes przegrywem bezrobotnym bez kasy auta i prawka, zadna takiego faceta nie zechce chyba ze w jakis filmach. Ogarnij sie najpierw, pokaz ze jestes mezczyzna a nie chlopczykiem na smyczy mamusi a potem sie bierz za kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze tu bo poznaje jej wypowiedzi... masz racje niedlugo wyprowadzam sie od matki i szukam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznajesz haha kogo chcesz oszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno rozpoznajesz jej wypowiedzi sam cie robie praiw codziennie w huja i wszystko lykasz jak naiwny dzieciak, jej tu nie ma i taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemku nie wierz im.. ja tu caly czas zagladam do ciebie z nadzieja ze w koncu dowiem sie ze poszedles na terapie albo ze znalazles prace i wyprowadziles sie od mamy.. szkoda tylko ze to wciaz nie nastepuje.. jedynie wciaz mi obiecujesz ale twoje obietnice sa juz nic nie warte.. mam dyzur teraz ale jak skoncze to sie tu odezwe a ty przemysl sobie czy ci naprawde na mnie zalezy i jesli tak to oczekuje od ciebie konkretnych dzialan.. daje ci czas do konca listopada albo cos zrobisz (terapia praca) albo daj spokoj raz na zawsze bo ja nie chce dzieciaka ktorego trzeba nianczyc.. nie chce chlopczyka ktory sie ciagle uzala nad soba ktory klamie i sklada obietnice bez pokrycia.. ja chce mezyczyzne a nie kule u nogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on jest kula u nogi ciezarem problemem on nigdy nic nie zrobi on tylko gada gada obiecuje marzy i tak od 10 lat ale nigdy nic nie zrobi i trzeba byc naiwnym wierzac ze on sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta peasda sie juz nawet nie odezwie tchorz zalosny albo sie odezwie i zacznie znow obiecywac i klamac ale i tak nic nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tutaj nie zagląda cały czas się podszywa smakosz pisząc o terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona jest tak naiwna i głupia że pasuje do tego pasożyta to będzie udana para on darmozjad absolwent szkoły podstawowej ona naiwniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale on jak widzicie znów się nie odzywa, wytknięto mu całą prawde kawa na ławe i uciekł a od jutra znów będzie świrował i wołał agnieszke żałosny palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×