Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość student_AWF

Konto dla studenta-w jakim banku najlepiej??

Polecane posty

Gość student_AWF

slyszałem,że mBank ma korzystne konto dla studentow i uczniow. co byscie mi doradzili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w ing i mi pasuje. do tego karte bankomatowa mialam za darmo i moge sobie sprawdzac w necie ile mam na koncie. zanim zalozylam sobie konto w ing probowalam zorientowac sie jak jest w innych i jakos w tym mi sie najbardziej opalacalo, bo gdzies tam indziej za karte bankomatowa sobie zycza 50 zl :O w intelligo tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
z tego co wiem bz wbk konto "mniej niz 30" chyba najlepsza oferta na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariattkkaaa
ja to samo co bless i jestem zadowolona. karta i prowadzenie konta za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w
PKO S.A. i nie narzekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe
Ja mam z PKO BP . Jestem zadowolona, mały procent za wypłaty w innym banku, niskie opłaty za prowadzenie konta. Podczas zakladania nic nie kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokri
w mabku ekonto to bardzo fajne konto, 0 oplat nie wymagane stale wplywy nanto moze nawet miesiacmi stac puste. Do tego mozna sobie wnioskowac o KK euro 26, goraco polecam mbank;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w ING BANK SLASKI dwa konta jedno studenckie drugie oszczednosciowe i nie majac wplywow na konto w ogole gdyz jestem bezrobotna dostalam karte kredytowa z limitem 1600 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a moja kuzynka zarabiajaca 1500 zl dpstala 500 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia1984
ale w tym samym banku obydwie macie czy jak?? coś tu nie gra pusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student_AWF
ostatecznie: mBank czy BZ WBK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhskjhsks
sama nie mam konta w mbanku wiec Ci nie powiem ale oni nie maja chyba swoich bankomatów i kazda wyplata z bankomatu bedzie Cie kosztowac. ale to mohe gdybanie, zapytaj kogos kto ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
no mbank internetowy , jak chcesz wplacic pieniadze na konto musisz to zrobic przelewem i to podobno dosc duzo kosztuje, ale nie wiem tak tylko slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
aha a w bzwbk tez wszystko natym koncie robie przez internet wiec raczej nie ma roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia1984
Mbank to BRE bank weic chyba mozna wypłacać w bankomatach BRE -chociaz sama nie naleze do mBanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhskjhsks
wlasnie. mbank to bank internetowy ( to wiem na bank bo czasem na allegro mi sie trafia ze cos kupie kto ma tam konto) i zeby wplacic na swoje konto kase musisz korzystac z wplatomatów ( nie ma ich zbyt duzo) albo przelewem z inego banku lub poczty a to jak wiadomo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa wplatomaty i w nich mozna wplacac za darmo. mozna wypelnic druk w pko za 2,50 do malych kwot (ktorymi zazwyczj operuja studenci) - chyba za 2000 jest 6 zl oplaty, ale pewna nie jestem -> kasa na drugi dzien na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student_AWF
kto ma bzwbk,ile kosztuje to konto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam WBK < 30 i jestem zadowolona, nie ma opłat za prowadzenie, czy innych prowizji przy wypłatach, wpłatach i przelewach, chyba tylko co kwartał ściągają 2-3 zł za ubezpieczenie karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko BZ WBK
najlepsze, za darmo, przez internet... co tu więcej trzeba. To konto ''mniej niż 30''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK----tylko
Ja mma w WBK-u. Jestem bardzo zadowolona. Przede wszytkim zero opłat. Pieniądze mogę wybrać w każdym bankomacie. Mam podgląd stanu konta na stronie www a także cała histroia ( gdzie , kiedy wybieralam painiądze) Najgorszy bank: Millenium!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×