Odpowiedz na ten temat

Kornela55 nowy wątek

• gość 2017.08.10 [10:21]
    Dzisiejszy makijaż oczu na insta.... tragedia
  • gość 2017.08.10 [12:33]
    10:21
    Teraz widać jak nie potrafi się umalować, obejrzałby od a do z Katosu i się nauczyła. Te cienie są ohydne, nierozblendowane ... Po kiego uja jej tyle palet ?!?!?
  • gość 2017.08.11 [15:13]
    i kolejny film z pokoju - nuda nuda nuda cały czas paplanie o tym samym
  • gość 2017.08.13 [00:30]
    Rozwielitka umysłowa,tylko pędzelki i szmineczki w głowie.Nie wstyd jej?Przecież ma dziecko,czego ona córkę nauczy? Mieszka w tak fajnym mieście a nigdzie nie chodzi,żadnej kultury,muzeów,wystaw,koncertów,no nic-tylko wyprawy do Primarka i polskiego sklepu.AMEBA.
  • gość 2017.08.13 [13:49]
    Zakupy w primarku i mycie pędzli to jej hobbyusmiech.gif
  • gość 2017.08.15 [15:13]
    Ja tez piore pedzle jezyk.gif chodze do kilku ulubionych sklepow I jestem happyusmiech.gif
  • gość 2017.08.16 [14:09]
    Gdzie ona teraz pracuje?
  • gość 2017.08.16 [14:18]
    Wszystkie takie madre, to jedzcie do tego Londynu, zobaczcie jak wyglada sytuacja z praca, jakie sa zarobki, jakie koszty - od razu byscie inaczej szczekaly! Nawet "na zadupiu" w Londynie glupi pokoj kosztuje krocie. Najwiecej do powiedzenia maja te, ktore nic nie wiedza.
  • gość 2017.08.17 [21:21]
    Polać jejsmiech.gif
  • gość 2017.08.18 [12:18]
    przed znajomymi chwalenie sie ze mieszkam i pracuje w LONDON...a w rzeczywistiosci ogladac kazdego funta i klepac biedę mieszkajac na kupie. No rzeczywiscie super perspektywa haha
  • gość 2017.08.18 [14:09]
    Wez lepiej kieszonkowe od rodzicow smiech.gif Widać ze nie wiesz co to dorosle zycie,nie Kazdy zadanie pelno kasy I zyje na wysokim poziomie.Uwazam ze jestes niedojrzala oceniajac innych,w tym wypadku Kornele po statusie zyciowym....to ytberka nigdy nie mowila ze zyje w luksusie.Pozatym dla przykladu sexmasterka wynajmuje apartments w Warszawie na firmie wiec placi Prosze as drogie aparatamrnty I wpaja swoim widza ze to jej dom.co jest kpina bo tak sie zklada ze z mezem na noc poslubna bylam tak wiec doskonale znam cene a wnetrze jest rozpoznawalne bardzo poprzez wanne w pokoju pikowane obicia tapcznu lozka czy foteli I tu uwazam mozna sie przyczepic do takiejj Pani ktora robi z siebie milionerke a jezdzi starym peugeot mieszka w blokowisku.Wracajac do Korneli one takich rzeczy nie robi...a czepiacie sie ze jest biedna....wazni sa ludzie ich serca osobowosc a nie status :/ Ja rowniez nie jestem z bogatego domu w wieku 23 lat zalozylam firme z mezem Max starszy o 5 lat.dzis mam 26 lat po zaplaceniu wssystkich kosztow firmy ksiegowa itd nie bede zanudzac na czysto mam 10 tys zl nie uwazam ze to jakos duzo ani specjalnie malo ale tak naprawde poznalam wielu ludzi na wysokim poziomie zyciowym ktorzy sa jednym slowem bucami I burakami ktorzy tylko gadaja I kasie osiagnieciach a patrzac na Kornele oddalam bym Wszysyko za taka sympatyczna normalna dziewczyne nie oceniajcie tak ludzi :/
  • gość 2017.08.18 [14:12]
    Z gory przepraszam za bledy pisze z telefonu jestem w ruchu wiec moge nie trafic dobrze w klawiature.Mam nadzieje ze czytelny jest moj post usmiech.gif
  • gość 2017.08.18 [21:30]
    Utrzymajcie sie w jednym z najdrozszych miast Swiata, a pozniej piszcie jak to jest. Ludziom sie chyba wydaje, ze w Anglii to sa jakies kokosy i kazdy ma cudowne zycie...Pokoj w Londynie kosztuje 200 funtow tygodniowo, a wiele osob zarabia pracujac na caly etat 250-260 no i co Wy na to? Nie mowiac ile kosztuje wynajecie mieszkania pechowiec.gif
  • gość 2017.08.19 [10:15]
    To jaki jest sens mieszkania w londynie jak cie na nic nie stac? Taaa a ty na bank zarabiasz 10 kola i na kafe siedzisz...chyba cie troche fantazja poniosla dziewczynko. Zresztą nikogo to nie interesuje, wiec nie wiem w jakim celu sie produkowalas.
  • gość 2017.08.19 [20:47]
    Tu wszystkie maja własne mieszkania, super prace, wielkie zarobki i na wszystko je stać czy to w uk czy w Polsce...
  • gość 2017.08.19 [22:27]
    Ale o co wam chodzi z tym utrzymywaniem się w UK? Przecież piszemy o Korneli, a ona ma swoje pędzle, kosmetyki i wózek Cybexa itd czyli stać ją na "dużo". Lubi mieszkać na tej kupie, nie wierzę, że nie stać ich na wynajmowanie oddzielnie mieszkania. Ale tak im się opłaca, ona ma kaskę na swoje pie.r.d.ółki, a inaczej skończyło by się. Jak widać są rzeczy ważne i ważniejsze. Na święta też obdarowuja się drogimi prezentami, no kurcze, ja nie zarabiam źle, wynajmuję mieszkanie, a ciężko by mi było tyle kasy wyrzucać. Więc pisanie o niej, że bidulka kisi się w tym pokoiku, bo ceny w UK takie wysokie to niedorzeczność.
    Pomyślała by raz o córce, a nie o kosmetysiach. Coraz większa jest, coraz więcej rozumie, a matka tylko wiecznie kółka na osiedlu robi i pi.ndrzy się przy stoliku. Dobrze, że choć nie pokazuje jej we vlogach. I tak wstyd jej bedzie za 15 lat, gdy zobaczy te ambitne filmiki mamusi.
  • gość 2017.08.19 [22:56]
    A ja wierze, ze moze ich byc nie stac na samodzielny wynajem, ceny w Londynie sa chore, a oprocz czynszu dochodzi caly szereg rachunkow i robi sie zawrotna suma!
  • gość 2017.08.20 [00:33]
    Stać ich, tylko musieliby zrezygnować z paru przyjemności. 6 lat tam siedzą, oboje pracowali, no kurczę, gdzie ta kasa idzie? Chyba, że wracają do Polski, to już inna sprawa.
    I tak uważam, że większość poszło na zawartość alexów.
    Więcej nie będę pisać o jej stanie majątkowym, skomentowałam po prostu te teksty o ogromnych opłatach. Jak kto sobie z kasą radzi, tak żyje za granicą.
  • gość 2017.08.20 [06:16]
    Gdzie ta kasa idzie? Glupie pytanie- na wynajem, rachunki, wyzywienie, telefony, transport/utrzymanie samochodu, ubrania - na zycie po prostu. W Londynie kasa idzie jak woda nawet jesli nie szalejesz , ludzie nie odkladaja za wiele o ile w ogole:/ Nie zapomnij, ze Kornela w tych sklepach zarabiala minimalna czyli psie grosze (nie wiem jak teraz, ale pewnie tez nie ma wiele) i oplacala sobie takze studia, aparat na zeby, teraz maja dzecko...
  • gość 2017.08.20 [11:01]
    No ale tłumaczę Ci, że zależy od tego jak człowiek żyje. Wiem, że jest dużo do oplacenia, sama mieszkam za granicą, zarabiam minimalną, mamy auto, wynajmujemy mieszkanie. Wiem jakie to są koszta. Pomimo tego uważam, że da się godnie żyć, nie trzeba kisić się w pokoiku 2x2m. Zwłaszcza gdy ma się już własną rodzinę. A może jest tak jak napisałam, wracają do Polski, wtedy zrozumiem, to już inna sprawa.
    Jej życie, ale nie można nie zauważyć jak duże pozory sprawia, że jest jej tam tak idealnie. Dlatego już jej nie oglądam. Lubie zaradnych ludzi.
  • gość 2017.08.20 [16:20]
    @11:01 mieszkasz w Londynie? Wiesz, za w tym miescie minimalna to moze z 1000-1100 na miesiac jesli masz pelen etat (a o to nie tak latwo, gdy wiele firm nie oferuje zagwarantowanej liczby godzin) A za takie pieniadze w Londynie nie oplacisz nawet czynszu za kawalerke pechowiec.gif Ba, pokoje dla par sa po 700-1000 mc pechowiec.gif
  • gość 2017.08.20 [20:13]
    Nie, mieszkam w innym państwie i za swoją minimalną też nie wynajęłabym mieszkania, ale mam męża i razem już dajemy radę. Kornela też sama nie jest.
    Dobra skończmy pisanie o tych kosztach, bo widzę każdy ma inne zdanie. Jakby tam tak źle było - nikt by tam nie mieszkał. Po coś jednak "ucieka" się z tej Polski, a koczować w pokoikach można tam, w UK i gdziekolwiek indziej. Osoba sprytna, zaradna i myśląca da sobie radę wszędzie. A jak ktoś ma lenia w doopce i fiu-bździu w główce, no to niestety usmiech.gif
  • gość 2017.08.21 [01:03]
    Londyn jest dla bogaczy
  • gość 2017.08.21 [10:21]
    Żeby w Londynie utrzymać się na powierzchni i jakoś żyć to ludzie muszą zapiertalać jak dzikie świnie. Bez czasu dla rodziny. To jest smutne, a tylko dlatego, że to Londyn a nie Lądek Zdrój. Coś za coś. Dziwię się tym ludziom bardzo, rozmawiałam ostatnio z moją koleżanką, od rana do nocy w pracy. Co to za sens, jak żyć? Jest młoda, ma dziecko, mąż ją zostawił. Spytałam się czemu nie wyprowadzi się z Londynu, gdzieś gdzie jest taniej. Odebrałam to jakby mieszkać poza Londynem to jakiś wstyd czy coś. Ok... Ja mam pracę od 9 do 5 weekendy wolne, czas dla rodziny, fundusze na różne rzeczy. No tylko nie mieszkam w tym LONDYNIE.
  • gość 2017.08.21 [21:10]
    Oj tak, wiele osób ma po dwie prace by związać jakos koniec z końcem :/ A same dojazdy tez zajmują dużo czasu.
  • gość 2017.08.22 [18:02]
    Jak dla mnie to ona nie umie się dobrze umalować. Zastanawiam się tylko po co właściwie się maluje? Do siedzenia całymi w tym mini pokoiku?
    Ktoś tu wcześniej napisał, że chyba ma problem z wagą. Ostatnio na instagram wrzuciła zdjęcie, na którym wygląda przerażająco chudo. Po opinii w internecie nagle wrzuca zdjęcie burgerów... Pod publiczkę.
  • gość 2017.08.24 [13:03]
    Tia tia. Korni, tak jak Fokusowana, woli wydać pieniądze na drogie bzdety dla siebie niż na komfort życia dla dziecka. Mi by było wstyd chodzić odpi.cowana od góry do dołu w markowe ciuszki i malowidła, a z dzieckiem w pokoiczku siedzieć. 18 lat już nie ma, zrozumiem jeszcze gdy NAPRAWDE brak kasy, ale tu jest ewidentny pokaz na nowobogackie życie. Gdzie? Jak? Co ona chce pokazać tymi filmikami? Dzisiejszy vlog wyłączyłam po uslyszeniu o zegarkach Wellingtona, ile można?
    Kiedyś to była normalna dziewczyna, ale życie idzie do przodu, założyła rodzinę, to ile jeszcze będzie tej dziecinady pod toaletką?? Czy wszystkie youtuberki mają pustkę pod kopułką?
  • gość 2017.08.24 [13:59]
    Tia tia. Korni, tak jak Fokusowana, woli wydać pieniądze na drogie bzdety dla siebie niż na komfort życia dla dziecka. Mi by było wstyd chodzić odpi.cowana od góry do dołu w markowe ciuszki i malowidła, a z dzieckiem w pokoiczku siedzieć. 18 lat już nie ma, zrozumiem jeszcze gdy NAPRAWDE brak kasy, ale tu jest ewidentny pokaz na nowobogackie życie. Gdzie? Jak? Co ona chce pokazać tymi filmikami? Dzisiejszy vlog wyłączyłam po uslyszeniu o zegarkach Wellingtona, ile można?
    Kiedyś to była normalna dziewczyna, ale życie idzie do przodu, założyła rodzinę, to ile jeszcze będzie tej dziecinady pod toaletką?? Czy wszystkie youtuberki mają pustkę pod kopułką?
  • gość 2017.08.25 [01:17]
    Widze ze temat zalozylo wscipskie dziecko jakies smiech.gif wybaczcie ale takich p*****l....powazny czlowiek nie pisze,badzmy szczerzy usmiech.gif Takze Kornela jesli czytasz te glupoty o sobie wyzej to jedyne co mozesz zrobic olać te nic nie znaczace,zenujace,pelne kpiny,dziecinady wypowiedzi o Tobie usmiech.gif
    A Wy dzieciaki wezcie sie za siebie smiech.gif
  • gość 2017.08.25 [03:16]
    Zakupy Kornelii i pokazuje botki i plaszcz Burrbery.
    Dziewczyny pytaja o ceny w komentarzach ale Kornelcia milczy,ktos wrzuca linki-trencz prawie £1500.Probuje stworzyc pozory,ze sama kupula haha a prawda jest taka,ze pracownicy Burrbery maja staly discount na wszystkie kolekcje 40%,czasami nawet 50%(zalezy od stanowiska) a do tego sa organizowane wyprzedaze dla pracownikow sample sale z 90% znizka.Ona te rzeczy kupila za grosze w porownaniu do detalicznj ceny ale bedzie udawac,ze kupila za pelna kwote buahahaha.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...