Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Krakowa blaski i cienie

Polecane posty

tam jest miejsce, ktore kocham, osobą która jest dla mnie najwazniejsza, no i moje marzenie, aby kiedyś też tam sie znaleść bez tej niemiłej swiadomosci, ze za chwilkę bede musiała wracac i mam nadzieje, ze kiedys tak sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dla mnie jest wciąż zagadką, plątaniną poztywnych i marnych cech. Dla turystów to zapewne iście \"magiczny Kraków\", dla tubylców ma jednak...wady:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wady są też w innych miejscach, ale tu występują w wersji \"wzmożonej\", choćby to skoncentrowanie K-wa na samym sobie, hermetyczność mieszkających tu ludzi, przekonanie że Kraków jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi się Kraków,bo uwielbiam miasta ze starą zabudową,ale dotąd pamiętam tą psią kupę na starówce w którą wdepnąłem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiaczek jeden
yogi: Pewien jesteś że w psią?!, bo my Krakowianie wierzymy że wdepnięcie w kupę przynosi szczęście na długie lata. Dlatego kupy robimy na rynku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiaczek jeden
Głównym blaskiem Krakowa jest fakt, iż jest stąd do Zakopanego tylko 100 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak potem popatrzyłem to było ich tam więcej ! I to żeby na jakimś trawniku ,a nie na bruku koło jakiejś Bramy ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe Nozycki 🌼 Fakt,Rynek jest teraz w kiepskim stanie,więc bezsprzecznie za to minus. Największym plusem Krakowa jest jego magia w letnie wieczory i noce.Wszędzie słychać muzykę,można posiedzieć w klimatycznych ogródkach,pospacerować wzdłóż Wisły.... Kocham moje miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×