Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredytobiorca

kredyt gotówkowy 40 tyś gdzie?

Polecane posty

Gość kredytobiorca

W jakim banku mogę dostać kredyt najkorzystniejszy dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie w providencie :-D Im mniejsze wymagania tym gorsze warunki wiadomo. Ale tak serio, poszukaj, większość banków oferuje kalkulację przez internet, alb wystarczy na infolinie zadzwonic. 40 tys to spora kwota, więc lepiej posprawdzać wszystkie oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarelja
40 tys to spora kwota ? ludzie biora 250 albo 300 tys na kredyt na mieszkanie i niekt nie piertoli że to spora kwota gimgovvno daje rady ja piertole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojio
ludzie biora 250 albo 300 tys na kredyt na mieszkanie zgadza sie, tylko w tym przypadku owe mieszkanie jest zabezpieczeniem dla banku i jak delikwent przestanie placic, to traci mieszkanie panie gimgowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofeina i cukier
tak się mądrzycie że co to jest 40 tys, a ja starajac sie o kredyt z umową o pracę na czas nieokreśłony w budżetówce i z własną firmą nie mogłam dostać nawet 25 tys. Babka w banku postawiłą sprawę jasno - najpierw muszę mieć jakąś historię kredytową. A ja nawet żelazka w Media Markt nigdy nie brałam na raty. Możesz sobie zarabiać ile chcesz, ale nie spełnisz jednego warunku i nawet 1000 zł nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do doradcy, niech ci zrobi porównanie kosztów - to się bardzo szybko zmienia. Po tym jak złożyliśmy wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe okazało się, że banku który oferował najtańszy kredyt nawet nie znaliśmy, a dało nam to 2 koła oszczędności. Nie bawcie się w specjalistów od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balablablaalala
Sama sobie sprawdź ;p www.akredo.pl – składasz jeden wniosek kredytowy do wielu banków. Na twoje pytanie nikt tu dobrze nie odpowie, bo kompletnie nie znamy twojej sytuacji. W przypadku, gdy rzucasz tylko 40 tyśka kredytu potrzebuję, licz się tylko z ofertami marketingowymi, które niekoniecznie w twoim przypadku mogą się tak prezentować. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz gotówki? Chcesz podreperować domowy budżet, uregulować płatności,zrobić prezent bliskiej osobie lub pojechać na wycieczkę nic prostrzego wejdz na strone i wybiez najlepsza oferte dla siebie. http://mironjnajlepszaofertapl.oferty-kredytowe.pl/kredytygotowkowe/ Szybkie decyzje ! Pożyczka Już od 100zł 99% przyznawalności Bez wychodzenia z domu Stałe raty, żadnych ukrytych opłat Wejdź i przekonaj się! decyzję otrzymasz w 15 minut a środki zostana przelane na twoje konto jeszcze tego samego dnia. Szeroka oferta kredytów bankowych na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom.Oferujemy również Pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń, od ręki, przez internet, telefon, SMS, dla klientów indywidualnych i firm, osób bez zatrudnienia, bezrobotnych, zatrudnionych na umowach śmieciowych, na umowę o pracę, dla emerytów, rencistów, studentów. Ponadto znajdą Państwo na stronie: - konta i lokaty bankowe - kredyty mieszkaniowe, samochodowe, konsolidacyjne, hipoteczne - fundusze inwestycyjne - ubezpieczenia - prywatne emerytury - karty debetowe i kredytowe I inne usługi. Zaufało nam już wiele osób, Ty również nam zaufaj i skorzystaj z usług profesjonalnych firm. Zapraszam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie kredyty dają w Profi Credit. Ja brałem i się udało bez problemów. Uczciwa firma i bardzo pomocna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie zajrzeć na stronę www.mBrokers.pl Ja tutaj znalazłem chyba jedyną dobrze pomyślaną, wszechstronną i gratisową porównywarkę lokat. Jakbym miał ręcznie przeglądać wszystkie oferty i sobie samemu porównać to bym chyba tydzień musiał sobie wziąć wolnego w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remuska
Ostatnio jak miałam remont w mieszkaniu to moje wydatki przerosły oczekiwania dlatego też trzeba było sobie pomóc kredytem gotówkowym. Nie miałam z tym zbyt dużego problemu. Skorzystałam z oferty mojego banku czyli http://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/kredyt-gotowkowy.html Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kredyt na żądaną sumę otrzymałam bez problemu. Polecam gorąco wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw sprawdź ofertę w swoim banku, czasami banki mają fajne promocje dla swoich klientów. Ale warto też porównać oferty innych banków, iść do oddziału i poprosić o kalkulacjję, albo porównać sobie warunki przedstawione na stronach internetowych. Ja mam konto w deutsche bank i według mnie warunki kredytu tam: https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-gotowkowy.html są całkiem niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezarycezary
jak kredyt to tylko w banku - szczególnie, kiedy to jest 40k PLN, to znaczy, że to już nie przelewki. Pamiętaj, że jak weźmiesz to w jakieś firmie pożyczkowej, to tak naprawdę nigdy nie będziesz wiedział ile musisz zwrócić bo ich umowy są tak pokrętne... co do samego kredytu, ja mam mbank i sobie chwalę - rzuć okiem na: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyty-gotowkowe/ - nie brałem tam kredytu, więc może o tym produkcie jako tako się nie wypowiem, ale mam konto i jestem zadowolony. Dobrze byłoby jednak jak popytasz jeszcze po znajomych - ktoś na 100% musi coś takiego mieć i się wypowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przedzwoń do Copika z Zabrza (tel - 735 490 024). Pomagają w różnych kwestiach finansowych – od pożyczek, po skup długów, czy odszkodowania. Mam z nimi kontakt już od roku i jak na razie jestem zadowolony. Sprawny, skuteczny skup długu, szybki i konkretny kontakt z dziewczynami w biurze, zawsze się można dodzwonić, dopytać, coś uzgodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczkę na ponad 100 k wziąłem parę tygodni temu przez pośrednika agencję Copik i sobie chwalę. Pieniądze udało się uzyskać dość szybko, mam jasne warunki, wiem ile muszę dokładnie spłacić i w jakim terminie. Bez jakiś dziwnych zapisów drobnym druczkiem na umowie, wszystko jest u nich zrobione przejrzyście i czytelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zabrzu jest dobry doradca finansowy, mam na myśli pana Copika i jego agencję finansową. Dużo im zawdzięczam jeśli chodzi o oddłużanie. Miałem już trochę nóż na gardle i nie za bardzo wiedziałem gdzie się zwrócić z pomocą. Uczciwe warunki z góry widziałem ile mnie taka obsługa będzie kosztować i jak to się wszystko w czasie rozłoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że kredyty gotówkowe i chwilówki na dowód najlepiej wziąść na stronie http://kredytyk.net.pl mają wybrane najlepsze kredyty i pożyczki w danym czasie od 3 lat korzystam gdy cos mi brakuje inigdy sie nie zawiodłam maja przedział od 100zł do 200.000zł i to w 30minut przelewaja na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Provident to pożyczki, a nie kredyt gotówkowy. A gdzie najtańszy kredyt? Patrzcie po promocjach - przecież nie ma znaczenia, w jakim banku dostaniecie kasę, aby tylko RRSO było jak najniższe. U tych nowych, tj. w Inbanku mają w ostatnich tygodniach najtańsze kredyty. Też radzę sobie to jeszcze samodzielnie przeliczac, ale w modelowych przykładach jakie widziałem w sieci, to oprocentowanie było naprawdę bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inbank takie kwoty to miał zdaje się nawet przy ofercie kredytu online - tam było 50 tysięcy maksymalnie? Sprawdźcie sobie w rankingach. Mają najniższe RRSO i raczej to się nie zmieni w najbliższych tygodniach. Bank chce być liderem rynku i tak to będzie wyglądało w najbliższym czasie, a zakładam, że jeśli będzie im dobrze szło, to powinni takie oprocentowanie utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie - przecież chodzi o kredyt, a nie lokatę. Nie ma znaczenia kto to będzie pod względem marki - jeśli idziesz do banku, to wszystko będzie legalne, a patrzysz po prostu na RRSO. Bierzesz kasę tam, gdzie koszt zobowiązania będzie najniższy. A tego nie trzeba liczyć nawet samemu - najczęściej rankingi wskazują konkretnie ile wynosi RRSO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wymagania ma Inbank? Trzeba mieć u nich konto bankowe? Bo byłem na stronie i to tych kontach nie widzę żadnej informacji? Ale przyznaję, że faktycznie widziałem kilka rankingów i w każdym przypadku byli na pierwszym miejscu. Nie tylko w zakresie RRSO, ale np. też kwoty kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w www.bgzbnpparibas.pl jest teraz najkorzystniej. Na stronie masz kalkulator podajesz kwotę i ci wychodzi rata do spłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź na bgzbnpparibas.pl bo na pewno mają takie kredyty gotówkowe w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×