Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto jest teraz w małżeństwie że szkolna miłością?

Polecane posty

Gość gość

Są takie przypadki? Znam pary ze studiów, które się potem pobraly, ale z liceum i podstawówki nikogo. Jedno małżeństwo było z liceum, ale szybko się rozeszli. Chyba związac się z kimś bardzo młodo (14-18)lat, to nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża z liceum. Teraz mamy po 36 lat. Najpierw go nie lubiłam ale później zapraszał mnie na imprezy jako osobę towarzyszącą (18) , później kilka zerwan i powrotów, i tak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z liceum, to znaczy ze byliście w liceum para, a nie, ze po liceum dopiero, a znalyscie się wcześniej? Bo znam taka pare co się znała z liceum, ale dopiero po studiach zaczęli razem być ze sobą, a studiowali co imnego na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam pary z podstawowki, jedna z przedszkola (!), a jedna ze studiow. Wszystkire 3 pary stanowia super zwiazki. Zazdroszcze im bo moj zwiazek przy ich zwiazkach to wydmuszka,. Chyba ze oni tylko tak przed ludzmi udaja ale nie sadze. Ja meza poznalam jak bylam w polowie studiow, a on na doktoranckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No para to zaczęliśmy być koło matury a wcześniej to chyba coś co dzisiaj nazywałoby się sex friends. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×