Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ma racje w tych kłótniach ja czy mój chłopak?

Polecane posty

Gość gość

Bo sama nie potrafie obiektywnie na to popatrzeć, więc może wy mi podpowiecie tak zupełnie szczerze- nawet jeśli ja coś też robię źle to mi napiszcie. Często się kłóliśmy na ostatnim wyjeździe j pierdoły i opiszę tu może przykłady naszych kłótni. Np. siedzieliśmy razem przy stoliku i chciałam się go zapytac radę odnośnie mojej przyjaciółki. Jednak miałam wrazenie, ze mnie nie slucha bo ciagle byl zamyslony i nie potrafil powtorzyc co mu powiedzialam. Aż w koncu na srodku ulicy ( bylo mi wstyd bo bylo tam pelono ludzi) zaczal na mnie krzyczec, ze go to g... obchodzi i jeszcze do tego awanturować się, ze gdzies ostatnio dzwonilam z jego telefonu - sam mi pozwolil i juz nie bede miala do niego dostepu. Nie wspomne, ze co doslownie minute robil na tej wycieczce zdjecia, ale choc mnie to irytowalo to nie robilam mu o to jakiejs afery. Nastepna klotnia byla tez niedawno. Sluchalam muzyki w sluchawkach i on przyszedl do mnie do pokoju pytajac czy rozmienie mu 100 zł. A ja zaczelam szukac pieniedzy, ale powiedzialam, mu ze nie slyszalam bo mam sluchawki na uszach, na co on zebym nie mowila do niego takim tonem i trzasnal dzwiami z calej sily. Waszym zdaniem to ja cos zle robie czy on jest zbyt porywczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj, koles jest agresywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoz
Traktuje cie jak śmiecia a ty mu na to pozwalasz. On w ogóle nie ma do ciebie szacunku. Wiec nie rozkminiałbym czy ty cos źle robisz bo to on ma cos nie równo pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×