Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrozobella

Ktos chce ze mna porozmawiac?

Polecane posty

Gość Wrozobella

Mam dola troszke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiktoria
Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
O czym chcecie? O milosci? Niespelnionej? O tym, ze zycie jest nudne, bezsensu? Narazie tak czuje.. Ale to nie depresja, bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dola to ja mam dopiero tak mnie maz zgnebil psychicznie ,nie ma ratunku na gledzacego chlopa ,pociesz sie bo inni maja gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiktoria
Życie- masz gorszy dzień i dlatego tak piszesz. O miłości nie dla mnie. Mam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Poza tym byłam działaj wyjatkowo.nieuprzejma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella życie jest tak skomplikowane (a raczej sami je sobie komplikujemy wchodząc w relacje które daja tylko frustracje i ból)A miało byc tak pieknie ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie ma sens :) i jest piękne :) i to jedna jedyna "rzecz" którą dostałaś za darmo, szanuj je a wszystko sie ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Nawet w wieku 16lat mozna sie prawdziwie zakochac, gorzej jesli masz 40 i nigdy tego nie poczulas. Boje sie, ze ze mna właśnie tak bedzie.. mam zbyt "wysokie" co dla niektorych wymagania, ale to nie przeze mnie tak jest. W moim zyciu wydarzylo sie troszke, dlatego szukam takiego mężczyzny a nie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Nie, zycie to kredyt i to od Ciebie zalezy czy go splacisz.. tak wlasnie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiktoria
To dobrze, że masz sprecyzowane oczekiwania. Z częśc***ewnie można zrezygnować, ale z niektórych nie. Na pewno więcej niż w moim. Nie wiem czy można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiktoria
i gwiazdki przerwały część tamtego posta. Może potrzebujesz odpoczynku,chwilowej zmiany otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
No w sumie chcialabym sie wygadac, bo zakochalam sie w kims, kto jeszcze nie dojrzal,.mimo ze wiem, ze cos do mnie poczul, nie bylo to wystarczajace, zebysmy zostali parą. Ponadto wystawilam go "raz". Ale nie jest to cos okrutnego z mojej strony. Postapilam wg sumienia i moich przekonan. ;( i tak zakonczyla sie nasza znajomosc i wiem co powiesz, ze zyje prZeszłością, tak, czasami tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
inaccessible89 dziś no widzisz, ja sadze tak samo, moje wymagania wg mnie nie sa wysokie! Potrzebuje czulego faceta, przy ktorym.moglabym czuc sie bezpiecznie, ktory by sie o m nie troszczyl.. a teraz wiesz jaka jest wiekszosc facetow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżbitko wywróż coś na temat E :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Otoz to było rok temu, ale jak o.nim pomysle to wciąż cos do niego czuje, ale czasami jest tak, ze tesknimy jedynie za przezyciami, za chwila badz zdarzeniami, nie za sama osoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze pamieta sie co dobre. Jak Ci na nim tak zalezy to go odszukaj, napisz. Zycie jest tylko jedno po co pozniej zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami trzeba cos zakonczyc zeby moc pojac dalej. Dlatego zamiast gdybac napisz do niego. Moze sie okazac jak sie spotkacie, ze to tylko byly Twoje wyobrazenia o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
No wlasnie, nie ma sensu jus, powinnam.zapomniec, on jest mlody, no gowiarz, ze tak powiem, mimo, ze przeszedl z zyciu troszke, mial raka, ale z nim wygral. I przez to wydaje mi sie, ze chce sie wyszalec, przezyc wszystko, bo nigdy nigdy nie wiadomo czy choroba powroci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
gość dziś na temat E? Czyli? Ktos Tobie bliski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty jesteś wróżka, wróż a nie baw sie w psychologa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
I wiecie co,.kiedys wydawało mi sie, ze w zyciu najwazniejsza jest wiedza, czyli im wiecej czlowiek wie, im wiecej jest wyedukowany, tym "lepszy". No wlasnie nie, to prosci ludzie tak na prawdę tworza ten swiat. Spojrzcie na Putina czy Trumpa, oni sa niesamowicie intuicyjni i inteligentni. Mysla strategicznie, manipuluja, i patrzcie jak wiele krzywdy sa w stanie wyrzadzic. Albo jest druga opcja, wladza nie trafia w rece wlasciwych ludzi "inteligentnych" ludzi liderow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Ja nie jestem wrozka ani psychologiem, ja po prostu czytam ze slow badz.ze.zdan. odziwo zdania wypowiedziane w momencie kiedy ja tego.ocZekuje.mowia duzo.o danej osobie, moze to.byc kazde.slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiktoria
Wrozbella dziś Więc zakończ, tak jest chyba przez całe życie coś się zaczyna i się kończy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Dobre pytanie, jestem rozdarta pomiedzy miloscia a polityka .. nie da sie tego pogodzic.niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Wiem co masz na mysli, mozna byc glupim, a wiedziec dużo, mozna byc glupim, a byc.inteligentym. rozni ich tylko praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozbella
Wydaje mi sie, ze wykorzystywanie wiedze jest powiazane z cechami osobowosci, obecna sytuacją w zyciu badz uczuciami. Czlowiek nie jest zdatny akurat myslec zawsze tak jak powinien. Wiedza i inteligencja to za malo. Czlowiek z depresja, mimo, ze wie, jakie sa konsekwencje szybkiej jazdy na np. autostradzie, robi to i tym.samym targnie sie na swoje zycie, przy czym czesto gina inni. Tak samo polityk, ktory ma osobowosc ,"dyktatora" , chce zagarnac wszystko, chce.byc panem.i wladca. Wiadomo jest inteligentny i posiada jakas wiedzę, inaczej nie znalazlby sie.tam.gdzie.jest teraz. Wiadomo realizuje.swoja myśl, przy czym ginie masa ludzi, wiele osob gloduje, ciagle.wojny. mysle, ze inteligencja i wiedza idzie w parze z cechami.osobowosci. po tym.jacy sa ludzie.mozna w 100% wiedziec czy czlowiek.nadaje sie na pelnienie danego.zawodu. szkoda, ze nie robią tak podczas wybierania prezydenta. Godnego.bycia.prezydentem, glowa.panstwa, ktora prowadzi "narod". Mysle, ze Duda, jest na dobrym miejscu. Ale nie.jestem.za PiS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×