Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kurza ślepota

Polecane posty

Gość gość

Ratunku ludzie Okulista dal mi wyrok :( Trace wzrok :( Tzn okulista nie dal wyroku Nie mowil ze trace wzrok Internet mi powiedzial ze sa zle rokowania Biore wit a od dzisiaj Co radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez przy kurzej slepocie nie traci sie wzroku, xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na necie pisalo ze tak :( ze sa zle rokowania i gdy to przeczytalam to z miejsca pogorszył mi sie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet bredzi Nie czytaj na necie nic Okulista by powiedzial gdyby cos zlego sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn nic mi nie grozi ? :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy wypłyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piernikwczekoladzie
Kurza slepota jest wynikiem niedoboru witaminy A - to przede wszystkim . Poza tym twierdzisz ,zę tracisz wzrok . To, to moze stwierdzić tylko i wyłacznie dobry lekarz okulista . A jak już tak bardzo rozpaczasz , to bardzo dobrym jest pani dr Monika Dzięgielewska . jak jesteś z Warszawy to przedzwoń sobie , umów się na wizytę i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supreme55
Byłam również u pani dr Moniki Dzięgielewskiej ale tylko i wyłącznie w sprawie zezu mojej rocznej córeczki.Na szczęście okazało sie ,ze objaw zezu nie jest oznakiem żadnej jakiejś poważnej choroby. dało się ją wyleczyć poprzez zakrywanie jednego oczka . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Koziołek
Dzięgielewska Instytut Oka - wg mnie to najlepszy gabinet okulistyczny. bywalam w różnych i tak ciągle chodziłamz tymi moimi cystami w oku między okulistami. A tutaj w końcu uzyskałam pomoc taką jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×