Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

belle de jour 1982

kwatery Zakopane

Polecane posty

Gość teraz ja!
Ja jutro jadę do Zakopanego. Kwatera z internetu. Kierowałam sie dwoma kryteriami: niska cena i własna łazienka. Jeśli okaże się godna polecenia, napiszę. Pierwszy raz jadę w góry zimą. Latem mieszkałam w Groniku w bardzo milej kwaterze prywatnej, ale obawiam się, że o tej porze roku mogą być problemy z wieczornymi dojazdami poza centrum Zakopanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja!
Już wróciłam z Zakopanego. Zgodnie z obietnicą, przekazuję informacje o kwaterze, z której korzystałam. Jest to pensjonat o nazwie "Rawa", ul. Droga na Wierch 4. ma swoją stronę w internecie. Zdjęcia na stronie wiernie pokazują, czego można się spodziewać. Stary, drewniany dom blisko ul. Kościeliskiej (10 minut spaceru od Krupówek). Spokojne miejsce. Meble dość "wiekowe", ale czysto, ciepło i schludnie. Pokoje mają swoje łazienki. Do dyspozycji kuchnia i jadalnia. Dodatkowo w pokojach czajnik i szklanki, w niektórych także lodówka. Za pokój 1-osobowy płaciłam 45 zł za noc. Wiem, że za noclegi w pokojach 2-osobowych płacili po 35 zł od osoby. Gospodarz sympatyczny i pomocny. Mnie się tam podobało, niewykluczone, że będę wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi świetnie się wypoczywa w zakopanem za każdym razem jak zamawiam pokoj w tej willi http://www.excelsior.com.pl/ jak dla mine super miejscówka. Elegancko, dobre ceny i atmosfera tam panująca jest naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta00
Ja najczęściej szukam poprzez bazy noclegowe typu BookApart czy Booking, mam już kilka sprawdzonych w Zakopanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją ulubioną kwaterę znalazłam na bookaparcie i teraz zawsze tam wracam jak tylko mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×