Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mieszkam w dużym mieście

lubicie duże miasta czy wolicie wieś ? ja wole duże miasta

Polecane posty

Gość Mieszkam w dużym mieście

tutaj mieszkam Opole Miasto w Polsce Opole – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Wikipedia Pogoda: 5 °C, wiatr zach., 34 km/h, wilgotność 54% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 206 zł. Wyświetl hotele Liczba ludności: 118 312 (2015) Organizacja Narodów Zjednoczonych Województwo: Województwo opolskie Atrakcje turystyczne: Ogród Zoologiczny w Opolu, WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w dużym mieście
Miasto Opole: www.Opole.pl www.opole.pl/ logintrade konkursy dla NGO Generator e-NGO Nowy wniosek 500+ Karta Opolska Rodzina Sprawdz stan jakosci powietrza w opolu Czyste powietrze w Opolu Inwestuj w Opolu Opole Kampus Baner Sportowe Opole MPP Nowe Opole Lokalny program rewitalizacji Opola www.obywatel.gov.pl Aglomeracja Opolska ... ‎e-Opole · ‎Opole i kropka · ‎Odkryj Opole · ‎Kocham Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolowrocławianka
Opole to nie jest duże miasto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w dużym mieście
Opolowrocławianka jak Opole nie jest dużym miastem jak jest dużym miastem bo ma 128 tys. mieszkańców a w Polsce za duże miasto uznaje się takie które ma minimum 100 tys. mieszkańców i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w dużym mieście
ministerstwo gospodarki - Ministerstwo Rozwoju https://www.mr.gov.pl/media/.../Trendy_rozwojowe_MSP_w_I_polowie_2017.pdf opracowana została metoda liczenia wskaźnika, który w założeniu ma przedstawiać syntetyczny obraz sytuacji sektora MŚP w ... działające na terenie metropolii (pow. 500 tys. mieszkańców), następnie średnich miast z liczbą mieszkańców od 20 tys. do 100 tys. (24,8%), dużych o liczbie mieszkańców od 100 tys. do 500 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 121
jesli uważasz Opole za duze miasto to jedz do stolicy Meksyku która ma 20 mln ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 121
Duze miasto ma 500 tys mieszkanców Duze miasta w Polsce to Gdańsk POznań Kraków Lodz Wrocław Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jestem wdzięczna niektórym za zaśmiecanie tego forum głupotami, bo nie warto tracić czasu i wzroku, żeby czytać. Ile razy wejdę przypadkiem, nic ciekawego już nie ma. Opole, zboki i kupożercy, ja nie z tych sfer, dziękuję, wystarczy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wolę wieś. Zbyt trudne, żeby zrozumiał przeciętny kupożerca i pierdoznawca. Rodzice uciekli z dużego miasta, kupili działkę na wsi, zbudowali dom i nigdy nie żałowali, wprost przeciwnie. Niestety deweloperka wszystko pochłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie ktoś normalny 11 : 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w dużym mieście
Hej wstałam już podyskutujemy? prawi 121 godzina 10:37 Opole to jest duże miasto bo ma więcej niż 100 tysięcy mieszkańców dałam link z godziny 0:03 i tam poniżej pisze że duże miasto to miasto od 100 tys. Do 500 tys. Mieszkańców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w dużym mieście
tutaj mam ciocię Tułowice Miasto w Polsce Tułowice – miasto w Polsce, w województwie opolskim, w powiecie opolskim, siedziba gminy Tułowice. Miejscowość uzyskała status miasta z dniem 1 stycznia 2018. Wikipedia Powierzchnia: 9,234 km² Województwo: Województwo opolskie Pogoda: 2 °C, wiatr zach., 10 km/h, wilgotność 79% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 236 zł. Wyświetl hotele Czas lokalny: piątek, 14:34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w dużym mieście
Tułowice 49-130 Pogoda: Tułowice Przewaga chmur · 2 °C 14:37 Fakty w skrócie Tułowice – miasto w Polsce, w województwie opolskim, w powiecie opolskim, siedziba gminy Tułowice. Miejscowość uzyskała status miasta z dniem 1 stycznia 2018.Wikipedia Województwo: Województwo opolskie Powierzchnia: 9,234 km² Hotele 3-gwiazdkowe za średnio 236 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie obchodzą tułowice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 tysięcy? W sytuacji,gdy takich miast w kraju jest jedynie pięć? XD 100 tysięcy to duże miasto,jak najbardziej. W d***e mam stolicę Meksyku. W Reykjaviku jest 125k mieszkańców,a zarobki 10 razy wyższe,niż w stolicy Meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×