Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

Ludzie na kafe nie chca ze mna gadac

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem, nie znam Cię.Coś zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj:D Pod innym nickiem nawywijales, bo cię nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis rok temu, a nawet póltora roku temu, poznałem na tym forum jedna dziewczyne co pisalem z nia cale 2 dni. Po czym kontakt sie urwał, ale ja głupi narobiłem se nadziei na nie wiadomo co. I tak wyszło że zaczełem robić głupie tematy o niej, ale nie tylko o tym. Były też tematy które ponizały wszystkich, wyzywałem ludzi tutaj, chwaliłem się kasą, samochodem, prawem jazdy itp. Robiłem to dla beki, bo trollowanie mnie wciągneło. Trwało to kilka miesięcy, ale jakoś mi się znudziło i postanowiłem wszystko odkręcić i zacząć gadać normalnie, no ale jakby nie patrzeć mocno mam rozszarpany wizerunek ;D dlatego prawie nikt mnie tu nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nieżle, ale tu pelno takich świrów i gadaja z nimi. Tylko 2 dni z nia gadałes i nadziei sobie narobiłeś? Dziwne.Tylko ten jeden nick zawsze miałes? Byłes wulgarny?jakie te tematy były? Może zmień nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Rysiu to tak bardziej do dziecka pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmieniam nicka, bo nie chciałem ukrywać przeszłości i tak by to wyszło. Nie umiem klamac. Tematy byly mocno wulgarne w "p********e kuhwa biedaki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tę dziewczynę też tak wyzywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rychu ale ja ... mimo wszystko z Tobą gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tez byly takie tematy, ale "okoliczosc łagodząca" to że przeprosiłem za wszystko jak zakończyłem te działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może chociaż przerób Rysia na Rycha, bo może tu tkwi problem. Nie chcą gadać, bo myślą, ze jesteś dzieckiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz z 19.46 ktos z tobą gada jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś No hej usmiech.gif , szkoda ze ostatnio nie mozemy cos sie spotkac zabardzo :) hej, no bo ostatnio zaniedbuje kafe, inne rzeczy nadrabiam, ale jak Cię widzę to macham i krzyczę :p x gość dziś O widzisz z 19.46 ktos z tobą gada jednak. No bo Rychu to tak marudzi, że taki tu odrzucony i osamotniony żeby brać nowych na litość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to cwaniak:D to miłego gadania Wam zyczę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo Rychu to tak marudzi, że taki tu odrzucony i osamotniony żeby brać nowych na litość x dokładnie zostałem przejrzamy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to cwaniaksmiech.gif to miłego gadania Wam zyczęlapka.gif Dzięki, ale nie idź, kimkolwiek jesteś przyjmiemy Cię chlebem i solą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nadal nie ogarnal że ta kafeterianka co z nim pisze to ta co ja wyzywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś On nadal nie ogarnal że ta kafeterianka co z nim pisze to ta co ja wyzywał x Ha ha ha teraz to lecisz w świat fantazji, a Rychu dobrze ogarnia z kim pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być że nie umiem się dogadać z ludźmi :( x mimo wszystko ogarniam mniej więcej kto, gdzie, co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rychu no ale z ludźmi na grach się dobrze dogadujesz, nawet z koleżanką K. :) czyli nie ma tak źle, jak to znowu widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wczoraj miałem spinę, typ mnie wkurzył bardziej że obraził, ją a nie tylko mnie cytat "zabieraj siebie i te blond suke i idzcie z tego servera juz" dostałem bana na tsie u nich bo potem go ciśnełem jeszcze tego pajaca. Kolejny ban w krótnim czasie :P Czyli nawet tam się z kimś pokłociłem już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to ZNOWU :d widzę inaczej. Kłótnie w necie są raczej nieuniknione, no chyba że ignorujesz każdą zaczepkę i obelgi, na co trzeba by mieć stalowe nerwy. A my ich nie mamy :D tak więc kłótnia, to pewnego rodzaju też "rozmowa" :d z tym że nie należy do miłych. A Ty chociaż stanąłeś po stronie obrażanej dziewczyny, czyli patrz jaka przemiana u Ciebie na plus, bo kiedyś to sam obrażałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×