Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość112122

Łuszczyca na nogach wesele

Polecane posty

Gość gość112122

Witam. Mam "mały" problem. Za niedługo mam wesele, kupiłam sukienkę chabrową na dłuższy rękaw z koronki...i tutaj problem mam luszczyce i bardzo dużo zmian na nogach, cienkie rajtki ich nie zakryją a grube wyglądają źle do tej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma łuszczycę wiec wiem jaki to problem,ale wiem ze kiedyś do pracy jak musiała założyć spódnice krótsza to kupiła sobie jakieś takie rajstopy bezowe z lycra ale właśnie nie prześwitujące a nie wyglądały jak grube tylko nie wiem z jakiej firmy bo ona za granica poszperaj w internecie coś znajdziesz napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z góry już wiem jakie miała te rajstopy scholl bezuciskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1233
Te bezuciskowe wyglądają nienaturalnie :/ juz testowałam.. Nie mam pojęcia co zrobić:( Chyba zostają mi czarne grube :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed lekami sterydowymi, zwłaszcza w przypadku małych dzieci! Sterydy działają szybko i dają dobre rezultaty, ale niestety na krótko, potem już jest tylko gorzej - skóra przyzwyczaja się do nich i potrzebuje coraz większych dawek. Jest bardzo duże ryzyko wystąpienia poważnych efektów ubocznych; zaniki skory w miejscach, gdzie łuszczyca występuje najczęściej, może wystąpić również depresja polekowa i naprawdę wiele innych. Po wielu latach stosowania sterydów zmiany są nieodwracalne, lekarze, którzy tak beztrosko przepisują te maści zachowują się wyjątkowo nieodpowiedzialnie. U mnie nic tak dobrze nie działa jak delikatne preparaty, najlepiej 100% ziołowe. Trudno takie znaleźć nawet w aptece. Ja znalazłam sklep z produktami konopnymi i to był strzał w 10! Mam dużo mniej tych okropnych plam na skórze a to po 3 dniach od zastosowania dzięki maści uniwersalnej którą znajdziecie na konopiafarmacja pl . Córka niestety też ma łuszczycę i dla niej kupiłam z tego sklepu maść baby polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokensaaajd89
dziwna sprawa ,ze tak sie zapomnialas i kupiłas sobie krótka sukienkę :( Moja mama ma luszczyce od 5 roku zycia.i 45 lat od tamtej pory pamieta zeby kupowac długi rekaw...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga konopna kąpiel SPA z CBD. Nie miałam zaostrzenia choroby od około 4 lat. Wlewam troche płynu do wanny i biorę cudowne kąpiele raz w tygodniu. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona, nie łuszczy się, a co najważniejsze plamy są dużo mniej widoczne. Także naprawdę polecam ten preparat. Dodatkowo myję się wyłącznie hipoalergicznym mydłem oraz piorę również w hipoalergicznym płynie dla dzieci. Praktycznie wyeliminowałam w ten sposób świąd i łuszczenie się skóry, polecam ten naturalny sposób. Płyn można zakupić w sklepie konopiafarmacja*pl – sprawdzone źródło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niedługo czyli ile? Bez większego problemu wyłagodzisz w kilka tygodni większość widocznych zmian, nie mówię że przestaną być całkiem widoczne ale zbledną przyschną i bardziej wtopią się w skórę , a dobrze dobrane rajtki jeszcze co nieco zamaskują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajetanKajtek
Dużo informacji o tej chorobie znajdziesz na stronie http://febumed.pl/oferta/dermatologia/luszczyca/ Łuszczyca jest chorobą dermatologiczną, którą stwierdza się u wielu osób. Przyjmuje się, że zmaga się z nią przynajmniej 2 proc. populacji ludzi. Jej główną cechą są zmiany grudkowo-łuskowe i znacznie skrócony cykl komórkowy naskórka, w stosunku do cyklu komórek nie objętych łuszczycą. Objawia się to jego rogowaceniem i powstawaniem wyraźnie zauważalnej łuski. Łuszczyca nie jest chorobą zakaźną, ale jest chorobą przewlekłą, która może się uaktywnić w każdym wieku. Charakterystyczne są dla niej okresy remisji i nawrotów objawów mogące nastąpić na skutek różnorodnych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam to. To jest ogromny problem jak chcesz się ładnie ubrać, zwłaszcza latem na jakiejś imprezie i po prostu sie nie kisić w spodniach. kilka razy w swoim życiu byłam w spódnicy latem i właśnie miałam placki z mojej łuszczycy, to ludzie bardzo dziwnie się patrzyli jakbym co najmniej była trędowata, teraz problem zniknął bo kupiłam sobie cetaphil md dermoprotektor dzięki któremu moje ciało jest normalne i nikt nie patrzy sie na mnie jak na ufoludka, bo mam gładkie nogi i bez placków - co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×