Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mowidka

mały samochód, poradźcie PROSZĘ

Polecane posty

Witam, muszę sobie kupić samochód, fundusz to tak góra 6tys zł, musi mieć mały silnik max.1,4 i zeby był ogólnie mały, moze być 3drziwiowy jak i 5, to jest mi obojętne, bardzo Was proszę doradźcie jaki?? duży samochód już mam, a potrzebny mi jak na codzienne dojazdy po kilka-kiklanaście km, mniej wiecej robiłam 300-400km miesiecznie, chodzi mi o oszczędność, a teraz to tylko samochody z gazem takie są, ale zeby kupić samochód z kilku letnim jeszcze gazem graniczy z cudem, Bardzo proszę o pomoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf 3 albo VW polo III male zgrabne nie nazekaja na lie ludzie czesci od choooja na szrotach jaki sie cos zepsuje takze nie powinno byc problemu a za taka cene to kupisz w przyzwoitym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 6 tysi to szału nie bedzie
poza tym zalezy z jakiego miasta jestes...jak sie ksztaltuja ceny za auta. Popytaj moze wsrod znajomych, rodziny...bo kupowac w ciemno za takie grosze to kupic żęcha i drugie tyle na dzien dobry bedziesz musiala wlozyc w 'niespodziewane' awarie czy doprowadzenie go do stanu normalnosci. Wiem co mowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polo odpada bo teraz mam, a chcę kupić inne, AHA ŻEBY SAMOCHÓD TEŻ BYŁ ŁADNY, a golfy są takie sobie, tyle że są dobre,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze za takie pieniadze szału nie bedzie, ale właśnie na moje tereny to szkoda lepszego samochodu, mieszkam na wsi, z ciężkim terenem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite161
Opel corsa B z silnikiem 1.2 albo 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o takich samochodach jak FORD K OPEL TIGRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite161
opel tigra silnik 1.4 mozesz nabyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowidka.
albo Tico z gazem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie myślałam nad tigrą, zeby kupić a następnie włożyc w niego gaz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite161
jaja sobie robisz ? gaz sie oplaca robic jesli robisz ponad 10 tys km rocznie .. Ty piszesz o 400 kilometrow miesieniczie . Sama instalacja gazu to 2 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech zdrowiem
naznaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech zdrowiem
za 6 tysi to szału nie bedzie tylko wariatcwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowidka.
Samochód musi byc też elegancki i bezawaryjny, bo musze się godnie prezentowac przed ludźmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech zdrowiem
gdybyście pisali po ludzku to samochody kosztowałyby o 3/4 mniej mowa pisana wpływa ordoordynarnie na właścicieli fabryk produkujący a dziś składających auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam samochód na gaz, i 400km robię w miesuac to jest koszt jakiś 150zł-160zł, (2razy butla do pełna,to jest 70-80zł butla, polo 1,4silnik) a duży samochód to diesel i musze dawać 100zł na 100km, to jest 400zł miesiecznie, dlatego wole mniejszy samochód,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon na cukierki
MOWIDKA Tigra jest fajan ale bardzo mała. Też o niej myślałam. Ale jak zobaczyłam mazdę to nie było zmiłuj - mała ale jednak trochę większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite161
i zakladałas gaz do tego polo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze bezawaryjnego samochodu nie ma, nawet taki co dopiero z salonu wyjedzie, jesztem kobietą i podobają mi sie ładne samochody no co w tym dziwnego, w końcu odważyłam sie jeżdzic więc i mi samochód jest potrzebny, ja wiem że na kafe to jeżdzą same nówki z salonu, ale mi taki samochód poprostu jest nie potrzebny, za niedługo dojdzie mi tez odwozenie córki do przedszkola, a moje polo już prosi sie o szrota,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite161
a dlaczego chcesz kupywac inny samochod ? Polo ci nie wystarcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon na cukierki
MOWIDKA Nie przejmuj sie + na kafeterii sami milionerzy co samochody z salonu maja:) Mazdę szczerze polecam - mozna od razu z gazem znalezc. Mam swoją 6 lat i jak dotąd napraw nie miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, w polo gaz już był, mazda odpada, do niej są części drogie, i jednak dla mnie to za duze auto, juz kilka oplów tigr widziałam,bo przegladam oferty i jak jest coś nie daleko to jadę obejrzeć, ładne zgrabne, częsci sa nie drogie, a ze sie bedzie psuło to wiadome, bo co można chcieć za 6tys, haha szwagier mi polecił walca no ale na niego nie mam uprawnień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa a aaa
Ja mam opla corsę b, 1997 r., na razie dobrze się sprawuje i ładnie wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Władysław IV Ciapaty
Ja bym ci polecił Fiat Cinquecento z gazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ konczy się ważność gazu, jest zniszczone juz konkretnie sprzęglo i felgi są pokrzywione przez co bardzo często schodzi powietrze, naprawiać sie nam już nie opłaca, i do tego ponad 500zł dac za legalizacje gazu, ono już poprostu nie nadaje sie do jazdy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech zdrowiem
kompatybilny ze mną i musi ograniczać a raczej organizować i rozgraniczać część mojej osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opel corsa, kurcze ładne ale... na takim sie jeżdziło gdy sie zdawało prawo jazdy, i jakoś mam uraz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinquacento odpada, troche lepsze chcę, juz lepsze było by seicento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite161
ja juz ci doradziłem corsa albo Tigra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×