Odpowiedz na ten temat

małżeństwo i samotność cz.2

• Emmi 2004.05.22 [17:45]
    mężatka od 10 lat ,syn, a czuję się bardzo samotnie.Jestem normalna on też. Obydwoje domatorzy ale on trochę bardziej. Żyjemy obok siebie,omawiamy tylko najważniejsze rzeczy.Oboje poważni,zamknięci w sobie. Mąż tryska życiem, gdy jest ktoś trzeci tak to typowy ponurak. Na pewno też czuje się samotny , bo nadal darzymy się uczuciem.Co robić?Nie chce słyszeć o kolacji przy świecach, wyjściu do przyjaciół,czy super seksie!

Też się zastanawiałam już nad tym aby zrobić drugą część bo jakoś bardzo dużo stronek się porobiło, ale skoro jest problem z otwieraniem to na pewno trzebausmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
    usta.gif buziaczki dla wszystkichusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif

Serce człowieka jest jak ocean Co tęski, kocha i czeka...
  • Zobacz także: Dlaczego Polski biorą ślub w tak młodym wieku?

• Emmi 2004.05.22 [17:47]
    zona//usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif O tej porze? Co się stało?usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif U Ciebie przecież nocusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • buber 2004.05.22 [18:21]
    Druga częśc topiku
    Emmi hehe po prostu zwykla uczciwośc spowodowala ,ze napisalem to co napisalem. A jeżeli chodzi o relacje Twoich chłopcow to powinnaś chyba zaryzykowac i wyslac ich razem na wakacje. To najlepszy moment żeby Twoi chlopcy zaczęli się rozumieć. To jest najlepszy czas na wspolne wyjazdy, Mój syn ma 14 lat ..jeszcze jeżdzi ze mną na wakacje, chodzi na mecze Legii ale na rowerze jeździ z kolegami.Ale już niedlugo nie będzie chciał usmiech.gif Czas szybko leci Emmi..Za kilka lat wasz syn będzie chadzał wlasnymi drogami. Wiem ze jesteś doskonałą matką ,ze dbasz o syna ,ze martwisz się jego uszkami , chorobami. Ale Twoja nadopiekuńczośc nie pozwoli rozwinąc mu jego talentow. Może to jest przeszkodą w zbliżeniu się ojca i syna...?? Podejmij ryzyko nakieruj ich trochę i pozwól im być ojcem i synem. Zaufaj im, zaufaj swojemu mężowi.
    Coś mi się przypomniało usmiech.gifusmiech.gif jeśli chcesz czyms zainteresowac męza chcesz sprawić żeby znowu pamiętal że jesteś jego żoną zaproponuj mu sesję zdjęciową(ja wiem Emmi pisalaś ze Twój nie lubi robic zdjęć) żeby Ci zrobil zdjęcia nago...To wspaniała zabawa dla dwojga .A jaka pamiątkausmiech.gif Nie znam się na facetach jeśli to nie chwycioczko.gif To edą wasze i tylko wasze wspolne intymne zdjecia, dokumentowanie przez niego Ciebie jako Jego Pięknej żony. Spróbuj...Pozdrawiam

• zona 2004.05.22 [19:16]
    emmiusmiech.gif
    nie noc tylko poranek usmiech.gif
    rano zdecydowalam ze dzisiaj bede dobra zona i upieke mojej mezowi ciateczka, z pudelka, pudelko kupilam w sklepie- bo jak juz wczesniej wspominalam jestem kompletnym beztalenciem kulinarnym..ale liczy sie fakt, ze o mezu mysle.nie? ihiiihihi

• Ej Buber... 2004.05.22 [19:19]
    .. jesteś fantastą i na drzewo z takimi radami! Sesja zdjęciowa nago po kilkunastu latach małżeństwa, ha! Lubisz tu kokietować jak się patrzy!
    Może Ty spróbujesz to zrobić w swoim małżeństwie, co? Emmi pisze, że jest samotna przy mężu, że nie czują siebie nawzajem więc, a Ty wyskakujesz... z takim czymś usmiech.gif .. niech Emmi to zresztą sama osądzi, co Emmi?

Pozdrawiam usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif - Taki Sobie Facet
  • GOBO czyli Taki Sobie Facet 2004.05.22 [19:34]
    Droga "Żono" czy można tak machinalnie postępować i POSTANOWIĆ, że tego i tego dnia będe dla swojego "kochanego" męża dobra? A następnego to się zastanowię jak będzie, tak? Zasłuży albo nie zasłuży..
    Ale masz rację, czasami o męzu warto pomyśleć.. niech tylko i on o Tobie czasami pomyśli.. usmiech.gif
    Wiecei? małżenstwo to taka podtępna "instytucja" z której nie sposób się tak prosto wycofać.
    Pozdrowienia! usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif

GOBO - jeden z Fragglesów

• UUUF... 2004.05.22 [19:40]
    Zaszalej- czasem warto! Nie przygotowuj go psychicznie, ze wlasnie dzisiaj masz ochotę na gorący sex. Ale zaskocz go! Może jakiś frywolny ciuszek? Powinno zadzialac... A potem sam sie juz będzie domagał...usmiech.gif
    No, chyba, że nie...smutas.gif
  • buber 2004.05.22 [19:49]
    Ej Facet.....poczytaj sobie pierwsza częśc topiku .....i co Ty możesz wiedzieć o malżeństwie i co można w nim robićusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif ...nie podejme dyskusji z Tobą.....Emmi chyba wrocimy do części 1 bo stronka się dobrze ładuje
  • GOBO czyli Taki Sobie Facet 2004.05.22 [20:25]
    Oj Buber, Buber.. zdziwiłbyś się, ale o małżeństwie troszkę wiem.. nie musisz podejmować ze mną dyskusji, Ty masz już swoje kółko.. ja chętnie podejmę z Tobą w miarę możliwości czasowych usmiech.gif
    Pierwsza częśc topiku nie ma tu nic do rzeczy, chyba że chcesz powchwalić się swoją fantazją i elokwencją pisarską.. co nieco czytałem, żeby się zorientować.
    Takich poradników typu "Jak sprawić,żeby seks by znowu fascynujący", "Jak być mądrym i bogatym a do tego szczęśliwym i nie samotnym w małżeństwie" jest mnóstwo, tylko one NIC nie są warte, gdy osoby próbujące się do tego się stosować nic nie czują.. a gdy czują nie muszą takich tekstów czytać.
    A po drugie zamiast tu przesiadywać porozmawiaj więcej ze swoją Żoną.

Pozdrawiam usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif

P.S. Może Emmi zapanuje nad tym "pojedynkiem" ? oczko.gif

• harry_potter 2004.05.22 [20:33]
    usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifkwiatek.gifusta.gif
    Tylko strata przyjaciela pokaże Ci za co tak najbardziej go kochałeś !
  • zona 2004.05.23 [00:12]
    gobo..
    nie chce mi sie z toba gadac
  • Emmi 2004.05.23 [01:09]
    Dziewczyny, które miały problem z topikiem same wybierzcieusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif gdzie dalej piszemyusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
    buber//usmiech.gifusmiech.gif Trochę to będzie nie na miejscu, bo ktoś tu Ciebie bardzo skrytykował i raczej powinnam murem stać po Twojej stronie jako stałego bywalca topiku,ale nie umiem być nieszczera. Czy ty post do mnie napisałeś pod wpływem alkoholu, czy jaja sobie ze mnie robisz? Miśki wyjeżdżają na wakacje sami i nie rozumiem Twojej wypowiedzi, czy Ty w ogóle przeczytałeś chociaż połowę moich postów? Bo sorki, ale piszesz głupoty, a ja nie lubię się powtarzać. usmiech.gif pozdrawiam i do życzę jakiś przemyśleń.
  • zdanka9 2004.05.23 [01:21]
    Hej Emmi - nocne buziaki smiech.gif

"Życie jest nie tylko znośne, ale pełne uroku."
  • Emmi 2004.05.23 [08:20]
    zdanka9//usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Buziaczkiusta.gifusta.gif no proszę, zaczekałabym chwilkę i bysmy mialy możliwość na nocną pogawędkęusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
    kosi//?usmiech.gifusmiech.gif hym... puk pukusmiech.gifusmiech.gif
    Karolina//usmiech.gif ?no, gdzie przepadłaś
    gothika//?usmiech.gifusmiech.gif odezwij się
    przyjaciel///usmiech.gifusmiech.gif bardzo dziwne...
    betka//usmiech.gifusmiech.gif gdzie jesteś? czy coś mi przysyłałaś na pocztę@?
    margo//serduszko.gif Czy też mi cos przysyłałaś na pocztę@?
    przezroczysta///usmiech.gifusmiech.gif gdzie jesteś?
  • buber 2004.05.23 [10:03]
    Emmi przeczytałem Twoje postyusmiech.gif pisałaś w nich róznieusmiech.gif a to co napisalem to zainspirowało mnie Twoje zdanie o tych relacjach miedzy Twoimi miśkami.Tylko tyle .....A krytyka...Przeczytaj sobie to krotkie zadanie Zony do Gobo...a alkoholu prawie nie piję....usmiech.gifusmiech.gif
  • Emmi 2004.05.23 [10:07]
    Po co mam czytać wypowiedź zony? To co pisze to jej prywatne odczucia, co one mają mi powiedzieć? Zona pisze od siebie, a ja od siebieusmiech.gif Nie rozumiem ...
  • buber 2004.05.23 [11:16]
    Emmi wysłałem Ci maila.....
  • malwa 2004.05.23 [12:44]
    cze emmi i reszcie ja mężatka z 8 letmim stażem, normalna względnie bo od paru latek miewam depresje i brak sensuusmiech.gif pozdrawiam

• cicha 2004.05.23 [13:27]
    Hejka wszystkim usmiech.gif !!!
    Proszę, proszę dzień mnie nie było a tu rewolucja usmiech.gif
    Nowy topik i jakaś groźnie wyglądająca różnica zdań oczko.gif
    Wiadomo, że w małżeństwie jak i w każdej spółce bywa różnie, raz lepiej , raz gorzej. Jak jest gorzej to się człowiek chce wygadać przed kimś, np. tutaj, a jak lepiej to się cieszy swoim szczęściem.
    Owszem, zdarza się że wydaje nam się czasem że już nic między nami nie ma......Też tak miałam..... Ale pracowałam nad tym żeby było lepiej.... I jest smiech.gif ...... A w ogóle, to pomyślałam sobie kiedyś co by było gdyby MM nagle umarł..... i zrozumiałam że byłoby strasznie.... pusto... smutno... źle....I już wolałabym żeby odszedł do innej kobiety gdyby chciał, tylko żeby żył......Myślę że MM myśli tak samo...
    A teraz spadam, bo muszę zaraz wyjść.
    usta.gif dla wszystkich
    "A po nocy, przychodzi dzień, a po burzy spokój"
  • zona 2004.05.23 [17:18]
    buberusmiech.gif
    od poczatku stworzenia tego topiku przez emmi przewinelo sie tutaj paru idiotow, ktorych sie olewa....bo szkoda czasu na komentarze z takim osobami....

malwausmiech.gif
    witam serdecznie , napisz cos o sobie..czy masz dzieci czy pracujesz zawodowo....

emmiusmiech.gif
    nie wiem gdzie dalej pisac..ihihhiih bo raz \"stara\" strona otwiera sie bez problemu a za drugim razem mam problemy...moze rzucimy moneta ?hihihi

• Emmi 2004.05.23 [17:33]
    malwa//usmiech.gifusmiech.gif Witajusmiech.gifusmiech.gifkwiatek.gif kwiat na powitanie dla Ciebieusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
    zona//usmiech.gifusmiech.gifkwiatek.gif może pozostańmy na tym na razieusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Gdzie przepadła margo? może ona nie z tipikiem a z kompem ma po prostu problem? Bo w ogóle jej nie ma
    cicha//usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif a co Ty sądzisz o nowym topikukwiatek.gif ?
    buber//usmiech.gifusmiech.gifkwiatek.gif
    zdanka9//kwiatek.gif
    gothikakwiatek.gif margokwiatek.gif jako takakwiatek.gif przyjacielkwiatek.gif KABAkwiatek.gif MOKKAkwiatek.gif samotna jak nigdykwiatek.gif marsakwiatek.gif kosikwiatek.gif przezroczystakwiatek.gif kosikwiatek.gif kotkwiatek.gif kolejna smotnakwiatek.gif Ivon??kwiatek.gif Robertkwiatek.gif Love1966kwiatek.gif Karolinakwiatek.gif betkakwiatek.gif traviatakwiatek.gif samotnakwiatek.gif kajaxxxkwiatek.gif ---kwiatek.gif żonusiakwiatek.gif gratka23kwiatek.gif WIOLINAkwiatek.gif Eluniakwiatek.gif Ijonkwiatek.gif godakwiatek.gif Agripinakwiatek.gif jeszcze pannakwiatek.gif la_bijou_kwiatek.gif alismakwiatek.gif aseretkwiatek.gif harry...kwiatek.gif Bosa_kwiatek.gif
    i pozostałe osoby kwiatek.gifkwiatek.gif
  • Emmi 2004.05.23 [17:41]
    skleroza sklerozą ale intuicja podpowiadała mi, że jeszcze braksmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    edziakwiatek.gif skarabeuszkwiatek.gif Robinson Crusoekwiatek.gif werusiakwiatek.gif nika.kwiatek.gif
    usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • Emmi 2004.05.23 [17:41]
    skleroza sklerozą ale intuicja podpowiadała mi, że jeszcze braksmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    edziakwiatek.gif skarabeuszkwiatek.gif Robinson Crusoekwiatek.gif werusiakwiatek.gif nika.kwiatek.gif
    usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • jako taka 2004.05.23 [17:51]
    usta.gif
    Kto wie czy za rogiem nie stoi anioł z Bogiem nie wypatrują zdarzeń i nie spełniają marzeń...
  • cicha 2004.05.23 [17:57]
    Co ja sądzę EMMI ? usmiech.gif Nie wiem, niech będzie jak innym wygodnie. Ja się dostosuję, żaden problem usmiech.gif Nauczyłam się już jak sobie radzić jak się nie pojawia następna strona więc to też nie problem. Tyle że jak się chce wrócić do jakiejś strony to będzie trzeba pokopać trochę usmiech.gif Ale to też nie problem usmiech.gif
    O kurde ! smiech.gif Jaka ja bezproblemowa jestem smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    "A po nocy, przychodzi dzień, a po burzy spokój"
  • jako taka 2004.05.23 [18:03]
    zona________> co do idiotów całkowicie się z Tobą zgadzam usmiech.gifusmiech.gif ..... całkowicie ich olewam usmiech.gif .... nawet nie podejmuje dyskusji usmiech.gif ..... sami odchodzą usmiech.gif
    Kto wie czy za rogiem nie stoi anioł z Bogiem nie wypatrują zdarzeń i nie spełniają marzeń...
  • z kim 2004.05.23 [18:04]

• buber 2004.05.23 [18:14]
    Emmi wszystko jasne bo ja tak samo , z tym że ja jestem szczery.........smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ......no comments.....oczko.gif pani psycholog...lub nie.... Is It any game Madame?usmiech.gif

• Emmi 2004.05.23 [18:17]
    jako taka//usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusta.gif witankousmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Cieszę się, że znalazłaś chwilkęusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif jak Ty zapatrujesz się na cz.2 topiku?
  • zona 2004.05.24 [02:52]
    danusiausmiech.gif
    szkoda ze nie ma mnie w kraju to bym cie zabrala na kawe..zebys sie przewietrzyla miedzy ludzmi hihihih...
    co sie dzieje z margo??????????????????????????sprzata tak zawziecie czy co???????????????????????
  • Goda 2004.05.24 [06:15]
    Dopiero wpadlam do pracy, wlanczam forum i widzeusmiech.gif tyle sie uzbieralo , ze powstala czesc druga?usmiech.gif
    jeszcze nie zdazylam wszystkiego przeczytac, ale postanowilam tu zameldowac sieusmiech.gif
    dziekuje wszytkim za pozdrowienia....Emmi duza buzkausmiech.gif

roztańczę sobie świat na przekor łzom... potrafię jeszcze iść pod prąd...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...