Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hannibal Lecter666

MAM BRZYDKĄ TWARZ

Polecane posty

Nie mam przystojnej twarzy; to zapewne wynik dużej wady zgryzu przez co wygladam jak uposledzony. Mam natomisat wysportowaną sylwetkę, otrzymałem staranne wykształcenie, nie narzekam na zarobki, no ale żadna nawet do mnie nie podchodzi ze względu na odpychający kształt twarzy... życie jest niesprawiedliwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a nie myślałeś o tym, żeby poprawić zgryz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos mam brzydki i bede operować. Zgryz też się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz? Moim zdaniem zbyt szybko się poddałeś. Żyjemy w XXI wieku. Jeśli masz pieniądze to powinieneś działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo czuć z daleka, nie ma takiego krzywego zgryzu którego nie dało by się skorygować i żuchwy której chirurg szczekowy nie mógłby zoperować, więc to co pisze autor to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś chociaż na 1 konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żuchwy nie da się skorygować? No co Ty. Dużo bólu i sporo kasy ale do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie byłem jeszcze na konsultacjii do tej pory:P ale czy każda kobieta musi patrzeć na wygląd? dodam że aż tak bardzo szpetny nie jestem; widziałem wiele razy ładne kobiety z takimi shrekami że aż zal było patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kasę, ale ci się nie chce. Ja miałam trądzik i nie miałam taryfy ulgowej u facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z kasą to bym aż tak nie przesadzał... taka operacja albo i operacje pewnie w sumie z kilkadziesiąt tysięcy kosztują... a po za tym to cholernie płytkie lecieć tylko na wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zgryz masz brzydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest problem wygląd, tylko to, że nie chcesz z nim nic zrobić, nawet mając możliwości... I to może być tak odbierane, że z resztą rzeczy postępujesz podobnie tzn ze Ci się nie chce starać. Tak przy okazji - chciałbyś być z zaniedbana dziewczyna? Czy celujesz tylko w laski 10/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia wyboru. Jeśli np. wolisz auto od operacji to Twoja sprawa. Wychodzi na to, że nie chce Ci się wysilić, żeby poprawić zgryz. Dlaczego ktoś ma się wysilać i udawać, że nie widzi defektu? Bo jesteś leniwy i szkoda Ci kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam operacje korygujacą kształt żuchwy cena 12 tyś w dobrej klinice w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może jednak się zdecyduje bo wydaje mi się że gdybym poprawił ten zgryz to powinien mieć całkiem przystojną twarz; w końcu geny się dziedziczy a moi przodkowie byli raczej przystojni... ale to nie o to chodzi że celuje w jakieś mega laski; nawet takie średnie cicho się ze mnie śmieją bo to wygląda dosyć komicznie; tak jak by połączyć twarz brada pitta z harym poterrem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×