Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam myśli samobójcze

Polecane posty

Gość gość

Witam. Nie wiem co robić juz ze swoim życiem. Mieszkam sama w starym domu który nie wiem czy można nazwać "domem" nie ma w nim kuchni. Jest tylko jeden pokój w którym spedzam największą ilość czasu oraz łazienka. Pracuje jako kasjerka w sklepie. do pracy chodze pieszo 3 km w jedna strone. Gdy wracam z pracy muszę iść rozpalić w piecu co bywa tak monotonne(mam stary piec) ze niekiedy odpuszczam a potem siedze w wychlodzonych 4 ścianach sama z telefonem. Nie mam znajomych oraz przyjaciół, mam jedynie chłopaka który o cokolwiek go poprosze o pomoc tłumaczy się brakiem czasu. Mieszka w innym mieście i rzadko sie widujemy. On jest z dobrego domu i chyba nie rozumie mojej sytuacji. Z rodzicami nie utrzymuje kontaktu. Mam 22 lata, znajomi z pracy uwazaja mnie za osobę uczciwa i poukladana z dobrego domu. Może dlatego ze tak naprawde mnie nie znają. Czasami mam ochotę ze sobą skończyć i tak nikomu mi na mnie nie zależy. Nie wiem co robić ze swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo osob ma tak a pomysl o ciężko chorych (ja tez mam przesrane) ale to nie powod by sie zabijac a cos zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×