Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam problem , lecieć do egiptu czy nie ?

Polecane posty

Gość gość

Moja znajoma pracuje w biurze podróży . Poprosiłam żeby znalazła coś fajnego na październik dla mnie i męża i proponuje nam egipt w jakieś super promocji last minute za 1700 zł od dwóch osób . Hotel 4 gwiazdkowy wyżywienie drinki wszystko all inclusive , Ale jednak zdaje sobie sprawę że jest to niezbyt bezpieczny kraj ? co myślicie bo niby cena kusząca a wy zdecydowałybyście się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz moze kakis arab cie obskoczy z obu stron:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ja bym pojechała, teraz sa wlasnie zniżki bo ludzie się bojo ;) Ale zadnych dzieci nie zabieracie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nawet za złotówke tam nie pojechala, bo to chamski kraj dzikich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o wczorajszym zamachu nie słyszeliście? Sorry ale życie jest tylko jedno, nie warto go tracić w zamian za tańszą ofertę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio nozownik zaatakowal turystow, zabil dwie niemki, wcześniej magda ż, a debile dalej jeżdżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pojechała.. zobaczyc piramidy, może luksor lecz w czasach pokoju, jak na teraz internet musi styknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak myślę , że lepiej trochę dołożyć i jechać do Hiszpani czy na bardzo modną teraz Chorwację , ale mąż się napalił na ten egipt i ta zachęcająca cena go kusi . Ale chyba muszę mu wybić ten pomysł z głowy a z drugiej strony koleżanka mówi że dużo osób terazna lipiec sierpień wybrało egipt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię mocne wrazenia i ryzyko, więc bym poleciala. Aczkolwiek do innego kraju, narazonego na zamachy np Francja, natomjast do Egiptu nie, bo te dzikusy gwalca mlode kobiety, no chyba, ze jestes bardzo gruba to jedz bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie pojechała choć bylam w Egipcie ale to były jeszczeczasy miare bezpieczne. ogólnie super kraj,wszsytkie w pasie północnej Afryki są piękne ale za żadna cene w tej chwili bym tam nie chciała ponieważ niestety taka prawda, Arabi się zmienili, nie wszyscy ale dużo... nieważne ze sami nizczą soj kraj np. Egipt, ze odstraszają turystów, S-El-S , Dahab... to były kiedyś miasta tętniące życiem, pełno turystów, w tej chwili co się dzieje? ludzie zyjacy z turystyki,np ze srzedazy pamiątek nie maja z czego zyc i mogą za to podziekowac terrorystom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×