Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczarowana panienka z okienka

Mam to traktowac jak zdrade?Co zrobic?Wybaczyc?

Polecane posty

Gość zaczarowana panienka z okienka

Jestesmy razem rok,ja sie zaangazowalam ,pokochalam.Niedawno odkrylam cos co on wyprawia za moimi plecami.Przeczytalam wiadomosci jakie wysyla sasiadeczce,caly czas proponuje w nich spotkanie na piwo,pisze jej komplementy itp.Po co by to robil?Ona jest od niego starsza ma 2 dzieci.Wiem ze moja poprzedniczke ktora ponoc kochal tez zdradzal i to nie raz,czesto e starszymi kobietami.Tlumaczy sie ze sie z nia nie spotkal?Wlasciwie moze do niczego nie doszlo,nie przylapalam go w lozku z inna...ale nie wiem jak bylo naprawde.Zapalila mi sie czerwona lampka w glowie bo sam fakt ze chce sie spotykac z innymi kobietami bedac ze mna nie jest fajny...Co byscie zrobily na moim miejscu?Zostawic go?Czy dac mu jeszcze szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam prawie podobna sytuacje
popatrzylam przez przypadek na gg jak podrywal jakies dziewczyny :| i sie jeszcze wymigiwal ze to nie on bo po co...pottem na tel zobaczylam jak dostal od jakiejs dziewczyny ":*" potem znow ze jakimis dziewcyznami pisze:| udaje ze nie widze tego..w koncu go nie przylapalam..bo i nie mam jak w koncu widzimy sie raz na tydzien czasem i raz na dwa tygodnie...on sie do niczego nie przyznaje a ja jestem na dystans :/ zwiazek do dupy i nie wiem po co w nim trwam Sama nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic Eye
To jeszcze nie zdrada, lecz jakże piękny do niej wstęp :( Obawiam się, że Twój mężczyzna albo Cię nie kocha, albo nie dorósł do związku. I póki to rok zaledwie, a nie 2, 3, 5 lat, nie ma ślubu i dzieci - wiej. Tym bardziej, że, jak sama napisałaś, zdrada to dla niego nie pierwszyzna. To tylko kwestia czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam prawie podobna sytuacje
Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci, jest twoje. Jeśli nie, nigdy nie miało być .. niby proste latwe ale trudno sie tego trzemac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic Eye
miałam podobna sytuację - bo on Ci się podoba, bo boisz się zamotności? ale są jeszcze na świecie uczciwi faceci, choć w mniejszości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic Eye
mialam podobną sytuację - ale jeśli kłamie i oszukuje, to nie tyle puszczaj wolno, co pomóż dosadnym kopniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam prawie podobna sytuacje
moj niby tez nie zdradzil za reke nie zlapalam ale z tego co wiem wczesniej tez zdradzal..potrafil miec 3 dziewczyny jednoczesnie ... a ile jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam prawie podobna sytuacje
Magic Eye ale to trudne ..my jestesmy ze soba 4 lata ponad.. i on byl w wojsku i na niego czekalam i byl za granica niedawno wrocil i znow pracuje na odleglosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam prawie podobna sytuacje
i jak popatrze w tyl na te dobre dni to serce sciska i mowi zeby poczekac moze sie ulozy.. czy podoba..hmm jest moim pierwszym prawdziwym chlopakiem - powazny zwiazek niby - taki zawsze jak chcialam przystojny brazowe oczy wlosy i wszystko ...ale to ie wazne ... Wazne jest to ze jak cos zrobil - choc mam nadzieje ze nie bo ciagle mi tlumaczy ze zna swoje granice - to moglby sie przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyyna
to, co odkryłyscie, to macie, ale kto wie, ile nie odkrylyscie ? może jeszcze nie spał z inną, a może juz spał. A na pewno BĘDZIE z nia spał. w każdym razie nie łudź sie, że on to tak zostawi - notoryczny zdradzacz bedzie zdradzał i tyle - kobiety chętnie wierzą, ze "on był zły, ale przy mnie się zmieni" - ale to nieprawda. Im szybciej sobie z tego zdasz sprawe, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywierciłam dziure w scianie
złapałas chłopaka w łóżku i nie wiesz czy cos było? a owszem było.Mniej oczy otwarte. nie pozwól miości uciec. Nie mów ze szperasz emeile. Mój tez czatował, zdjęcia oglądał.....i nie wiedziałam jak mu powiedziec ze wiem ze woli oglądac gołe laski i czatowac na seksie.Bo to go podnieca. Byałma zła, raz go przyłapałam nawet i było mu wstyd. Bylam zła ale poswięcam mu duzo czasu, rozmawiajcie raze, duzo sie przytulacie i nie zaniedbujcie sie. Gdyby oglądał laski gołe to Ok ale diwi mnie ta sąsiadeczka.....powiedz ze dowiedziałas sie od pewnych zródłach ze spotykasz sie z ta i tą.a co-niech sie tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywierciłam dziure w scianie
Masz konia- puśc niech biega na wolności - zawsze wróci do ciebie.Koń utrzymany na uwięzi wyrwie się i nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam podobny problem, tyle ze to już mąż :( bardzo smutna sprawa gdy osoba, której ufasz bezgranicznie zwraca się do innych dziewczyn per "kochanie". Zachowałam się jak osoba bez honoru - zjechałam małą małpę na czym świat stoi - a ona na to, że męża ograniczam :o czy oczekiwanie że będzie wierny można nazwać ograniczaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyyna
Ja nie wiem, czemu kobiety takie głupie są. Po co sie męczyc ? Zwiazek ma nie być źrodłem udręki, tylko radości. Po co komu taki "partner", co tylko sie ogląda za innymi, flirtuje, umawia sie, prawi komplementy i bawi sie w ukrywanie przed swoją dziewczyna ? Ja bym juz nie zagladała w maile, nie upokarzała sie, tylko powiedziała adios i koniec. Was to nie wkurwia ? Ja bym takiego chuja od razu znienawidziła. I wcale bym nie miala ochoty na dalszy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyyna
A ty, neurosa, to juz w ogóle jesteś mistrzyni. Ile juz topików było, opowiadałaś o swojej historii i wszystkie laski ci mowiły, żebyś go zostawiła i wszystkie miały rację. Pewnie, ze nigdy nie ma tak, ze zawsze jest idealnie. Ale jak można życ latami z kims, kto ciagle upokarza, nie szanuje za grosz? Gdzie tam w ogóle są pozytywy ? Ale ty sie nie zmienisz. Ty to juz jestes taki typ. Będziesz ciagnąć to gówno do smierci. Szkoda mi cie, ale nic nie mogę zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic Eye
MIAŁAM PRAWIE PODOBNA SYTUACJE - JESLI JESTEŚCIEC ZWIĄZKIEM NA ODLEGŁOŚĆ, WIDZIECIE SIE RAZ na 2 tygodnie, a on byl w wojsku, to znacie sie, jakbyscie byli razem nie od 4 lat, a od...? roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam prawie podobna sytuacje
no tak ale czekalismy na siebie czasem bylo trudno ale jakos wytrzymalismy .. wiec w sumie takie zaufanie bylo bo ja z reka na sercu nie zdradzilam go ! a teraz mam dystans... za niedlugo moze zamieszkamy razem nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaździno
byc moze to jedyna metoda - zamieszkac razem inaczej do ciebie nie dotrze, co on wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaździno
bedziesz go usprawiedliwiac bez konca a jak cos , to winna bedzie zawsze kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam prawie podobna sytuacje
jak bedziemy mieszkac razem to bede wiedziala co sie z nim dzieje..bo bedzimey razm..bede widziec kiedy wraca do domu i kiedy wychodzi a jak nie to wynajme detektywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłapałaś swojego faceta na gorącym uczynku, w jednym łóżku z inną i ty się jeszcze zastanawiasz, co masz robić, dobrze ci radzili, uciekaj, zostaw go w cholerę. P.S. uważasz, że koło tej laski to tylko sobie leżał, odpoczywał, myślał o tobie. Proszę cię, nie bądź naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×