Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

masaż leczniczy

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny, lekarz powiedział mi, żebym zapisała się gdzies na masaż leczniczy bo mam problemy z kręgosłupem... czy któraś z Was chodziła kiedyś na takie zabiegi? Jak się po tym czułyście? Prosze o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz że nawet jak masażystą będzie facet to musisz zdjąć stanik:( on zobaczy Twoje cycki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo długo chodzilam na takie zabiegi. Tam gdzie ja mialam masaze bardzo podobalo mi sie to, ze kazdy zabieg byl poprzedzany naswietlaniami, albo okladami komresem rozgrzewajacym, albo dostawalam rozne masci rozgrzewajace, przeciwbolowe itd. to bylo super, masazysta tłumaczyl mi wszystko, rozmowal ze mna, byl bardzo pomocny i wprowadzil pozytywna , swobodna atmosfere. przy tym byl prawdziwym profesjonalista. chodzilam w wiele miejsc na masaze, bo z kregoslupem sie mecze juz od lat, ale jak juz znalazlam Manipure, to juz sie z tamtad nie rusze ;) polecam kazdemu i nie tylko masaz leczniczy ale kazdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do kręg clinic w Poznaniu i muszę powiedzieć, że jest podobnie jak u koleżanki powyżej:)zabiej poprzedzany jest naświetlaniami cieplnymi by rozluźnić mięśnie. Musisz znaleźć dobrą klinikę a nie salon urody, pamiętaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do kręg clinic w Poznaniu i muszę powiedzieć, że jest podobnie jak u koleżanki powyżej:) zabiej poprzedzany jest naświetlaniami cieplnymi by rozluźnić mięśnie. Musisz znaleźć dobrą klinikę a nie salon urody, pamiętaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziagola
Masaż ogólnie ma same zalety. Zawsze możesz spróbować co ci szkodzi. Z tego co wiem, to tutaj mają świetnych masażystów http://maythai.pl/ . Zadzwoń i dopytaj. Na pewno coś poradzą na Twoje bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze tutaj na masaz leczniczy www.medis.pl tez ze skierowania od lekarza i jestem bardzo bardzo zadowolna z tego wyboru, spora pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie sprecyzowałas skąd jesteś. Ja też szukam informacji gdzie mam się zapisac. Jestem z Kola i jak widze tez na innych forach chyba wybiorę ten Kręg Clinic w Poznaniu, daleko nie jest, a jak są porządni to warto jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze polecam gabinet kliniki Bona Dea http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/fizjoterapia/masaze/. Profesjonalne zabiegi i masaże lecznicze przynoszą znaczną ulgę - po 3 wizytach ból niemalże całkowicie ustąpił. Jestem bardzo zadowolona.Po zabiegach laserem i wychładzania azotem oraz masażu wracam do zdrowia dość szybko. Mogę tańczyć i pracować znowu. Poza tym są dogodne godziny przyjęć i przyjazna atmosfera zabiegów. Teraz uczęszczam na masaże regularnie i czuje się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aughnal
Zgadzam się, każdy powinien czasem według mnie wybrać się na taki masaż. Ja swojego czasu nie mogłam się ruszać zbytnio po wypadku i wtedy zamawiałam mazaże w MEDIKAR HOME CARE. Oferują oni bezproblemowy dojazd do domu klienta i to ich ogromny atut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często taki masaż nie jest najbardziej relaksującym zabiegiem na naszym ciele, ale naprawdę bardzo potrzebnym. Ja miewam ogromne bóle w odcinku lędźwiowym i gdyby nie specjaliści z http://www.tuttibeauty.pl - nie wiem jak funkcjonowałabym teraz. Polecam to centrum i oczywiście masaże lecznicze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaq
Witam doskonale u mnie sprawdza się masaż leczniczy warszawa https://relaxmindandbody.pl gabinet świetnie przystosowany do obsługi klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem tendencję do łapania drobnych urazów, nawet przy lekkiej aktywności fizycznej. Fotel do masażu mi pomógł, chociaż nie od razu. U mnie najlepiej działa masaż z rana i wieczorem, sesje po 20 minut, żeby tych 40 jednak nie przekraczać. Mam fotel, z tych nieco tańszych modeli bezpośrednio od producenta Pro-Wellness i się sprawdza. Nie mam z nim żadnych problemów technicznych. Relaks niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdza się masaż leczniczy w www.nzozares.pl . Niestety pięć lat temu miałam poważny wypadek samochodowy w którym doznałam urazy kręgosłupa. Wszystko skończyło się dobrze ale przez lata męczyły mnie bule kręgosłupa w tym właśnie odcinku. Dzięki specjalistycznym masażom w tym ośrodku bóle ustąpiły a ja mogę cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam dość nieźle na wprowadzeniu fotela masującego https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-z-masazem-na-monety.html. Masuję osobiście, ale mam też ten fotel i klienci, którzy chcą jeszcze trochę się zrelaksować chętnie właśnie korzystają. Fotel ergonomiczny, mocno zautomatyzowany, nie mam z nim problemów serwisowych. Pod złotówki zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaże są wskazane należy jednak pamiętać, aby znaleźć profesjonalny gabinet, ponieważ gdy ktoś się nie zna to może nam tylko zaszkodzić. Co myślicie o klinice 100 ? http://klinika100.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama była u nich jakiś czas temu i mówi, że jej bardzo pomogli. Teraz zastanawia się czy nie wybrać się do nich na wlewy witaminowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki był to masaż konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja polecam serie masaży w Centrum Terapii Kręgosłupa na Wyszyńskiego 116 we Wrocławiu.  Centrum poleca też szeroki wybór zabiegów z użyciem różnych nowoczesnych i sprawdzonych metod terapeutycznych m.in. zabiegi z użyciem igły suchej, lasera wysokoenergetycznego czy osocza bogato płytkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Jeżeli we Wrocławiu to ja mogę polecić Centrum Rehabilitacji  Cryos, które  ma w swojej ofercie  w pełni bezpieczne  zabiegi  które rehabilitacyjne , kardiologiczne czy neurologiczne. Centrum zadba o twoje  zdrowie i dobre samopoczucie, oferując skuteczną oraz szybką pomoc w walce ze stanami zapalnymi czy urazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Wrocławskie Centrum Terapii Kręgosłupa  we Wrocławiu oferuję szereg zabiegów rehabilitacyjnych począwszy od masaży leczniczych po różnego rodzaju terapie z użyciem lasera.  Ja korzystałam z usług tego centrum i korzystałam z masażu bańką chińską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen

Znam te centrum i również chodzę tam na masaż leczniczy, który bardzo mi pomaga po tygodniowej pracy w gabinecie stomatologicznym...plecy mi wysiadają a taki masaż tu ukojenie.  Każdemu polecę te Centrum Terapii Kręgosłupa bo są najlepsi w niesieniu ulgi w bólu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×