Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż znowu się czepia a dodatkowo zastanawia mnie pewna rzecz

Polecane posty

Gość gość

Jestem i zła i rycze i się zastanawiam. Wczoraj mieliśmy pojechać razem aby wybrać jakas fajna bieliznę. Pojechaliśmy do takiego sklepu gdzie jest fajna markowa bielizna. Ładna ale żadne lal wg niego. I tak od słowa do słowa się zaczęło że nie jestem kobieca, że się nie znam, że tylko praca i praca, że to chore żeby w moim wieku nie wiedzieć gdzie się fajna bielizne kupuje. ( generalnie chodziło o pończochy, pasy do pończoch, podwiazki i takie buty do sypialni z futerkiem) Tego nie ma w zwykłych sklepach. Jakiś jeden czy dwa byle jakie te pasy były. W końcu się wkurzyl i powiedział że sam mi pokaże gdzie się takie rzeczy kupuje. Pojechaliśmy w kilka miejsc i rzeczywiście wszystko było łącznie z butami z puszkiem. Z jednej strony trochę wstyd ale z drugiej pytanie skąd on zna takie sklepy. Nie daje mi to spokoju. Koniec końców, bielizna zakupiona a nastrój w domu taki ze igraszek nie będzie przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi na k****y te buty z puszkiem sa mega tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje meza zdrajcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chvialabym takiego meza . Jakas jego k***a byla tak ubrana i on teraz by chcial bys mu ją przypomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie muszę robić z siebie małpy przez facetem i zakładać jakieś bielizny żeby mnie pożądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo przewaznie faceci wiedza gdzie takie sie kupuje kiczowate rzeczy . Maja z tym doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie z prostytutkami jezdzil albo one mu pokazaly te miejsca sama robię w tym biznesie i nie rozumiem jak mozna byc tak naiwna i niedomyslna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby facet mi powiedział , ze nie jestem kobieca to by w życiu sexu nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie musze robic z siebie małpy . Wspolczuje autorce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie sprzeda Ci zaraz jakaś bajkę jak mu zarzucisz a Ty łykniesz i dalej będzie to robił a mi i moim kolezankom po fachu znow będzie narzekał, że ma beznadziejną żonę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, widział taki strój u jakiejś k*****. Moze nie ma kasy to ciebie chce tak ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz dać fote tych butó w. Bo ja tylko w nec ie takie widziałam a chciałabym na żywo kup ić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedział mi , że jeszcze czasem go kręce , dopóki się nie rozbiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozeeeeeeee, ale facet ma rację. Trochę marnie wypadłas. Wszystko jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co taka wulgarna bielizna ? oj widać, ze chodzi do burdeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie było że to reklama ale kupiłam w sklepie oysho czy coś takiego. W ogóle zaprowadził mnie do takich dziwnych sklepów gdzie był mix bielizny, dekoracji domu, jakiś dodatków itp. Generalnie nie były to jakieś sex sho py ale ormalne sklepy tylko takie klimatyczne. Z tymi d******* to też mi przeszło przez myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj staruszki drogie, jak dla was pas do pończoch to wulgarne bielizna to współczuję i wam i waszym mężom. A zastanawiałam się kto chodzi do burdeli, teraz już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba ci sie ta bielizna, ale grzecznie założysz dla misia :P Ja jestem prostytutka i jak taki jak twój maz podskakuje , ze bielizna nie taka to go wypiertalam za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 Pas do pończoch moze nie... ale sama nie wydałabym kasę na takie gowno. buty z puszkiem to obciach na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie zacofane jesteście. Na zachodzie małżeństwa w s ex s ho pach to norma a u nas wielkie oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet uważam odwrotnie, to super fajna i podniecajaca sprawa, te buty. Poza tym pytanie filozoficzne - czy to jest duża cena (te ubrania, obviachowe rzeczy, sex gadzety) za to aby mąż był wierny i ogólnie aby związek był udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha tu same siostry zakonne widze :D nie wiecie co to sex !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:00 Sex to nie gadżety i robienie z siebie małpy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:56 Jestes tępym dresem, wiec oczywiste, ze podobają ci sie tandetne laczki z puszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padałbym do nóżek i lizal, nawet pół pensji mogę oddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie ubieracie się tak dla faceta? Ja to zawsze myślałam, że bielizna z klasą działa, ale cóż, dresiarze i dresiarze mentalni lubia tandetne i śmieszne buty z puszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj Oj staruszki drogie, jak dla was pas do pończoch to wulgarne bielizna to współczuję i wam i waszym mężom. A zastanawiałam się kto chodzi do burdeli, teraz już wiem." x I zawsze musi trafić się ktoś kto spłodzi tego typu bzdurę. Nie chodzi o wulgarność, a o to skąd mąż autorki tak dobrze zna tego typu miejsca, to po pierwsze. Po drugie dla każdego co innego jest wulgarne. Po trzecie jesteś idiotką skoro poprzez brak takiego stroju u kobiety usprawiedliwiasz chodzenie do burdeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poza tym pytanie filozoficzne - czy to jest duża cena (te ubrania, obviachowe rzeczy, sex gadzety) za to aby mąż był wierny i ogólnie aby związek był udany" X Ja też mam pytanie "filozoficzne" :) Dlaczego to zawsze kobieta ma się poświęcać w łóżku? Ciekawe czy utrzymywalibyście takie stanowisko gdybyście to Wy, faceci mieli się przebierać w jakieś, głupie, kiczowate stroje? Albo np. zgadzać się na anal? Hmmm? Ojjj, wtedy byście szybciutko zmienili retorykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×