Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony chwast

mecz inauguracyjny Polska-Niemcy

Polecane posty

poszukuję cen biletów na ten mecz. Wszędzie w internecie jest info ale o biletach na samo Euro 2012 na ten mecz nie mogę znaleźć. Wybiera się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsafsdadfa
A to już wiadomo z kim w grupie jesteśmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani barabara
masochistą chcesz być i baty od szwabusiów ogladać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest - o ile się nie mylę, mecz otwarcia stadionu narodowego chciałam się wstępnie zorientować w cenie biletów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallllooooooooo no nie wierzę, że nie ma tu facetów bzw. kobiet, którzy (które) nie interesują się piłką nożną :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biletów jeszcze nie ma w sprzedaży. Sprzedaż będzie prowadzona przez PZPN na około 2 miesiące przed meczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bynajmnie mi się wydaje zawsze z biletami są problemy w dodatku nie wiadomo czy ten mecz odbędzie się w Warszawie dlatego nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsafsdadfa
Z tego co trąbią w Tv o biletach,to możesz jak na razie się zapisać do losowania.Musisz wejść na stronę UEFA i tam się zarejestrować i zaznaczyć co byś chciała kupić,a później będzie losowanie kto może sobie kupić bilet.Taki jest system bo jest więcej chętnych niż biletów i w inny sposób(chyba że na "lewo") biletów nie kupisz. Ale są już wylosowane grupy kto z kim gra??Pytam bo ja fanem futbolu nie jestem wiec nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu chciałam się zorientować, ile będą mniej więcej kosztować bilety, na internecie znalazłam, że najtaniej 30Euro ja bilety będę miała, o to się nie martwię, dostaję od swojej firmy, która jest jednym ze sponsorów:D tylko chciałam dodatkowe bilety dla rodziny i znajomych, bo mam taką możliwość, nie wiem, na jaki koszt się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faciooo
Chyba Ci się coś pokiełbasiło. Mecz Polska-Niemcy ma się odbyć we wrześniu tego roku na otwarcie stadionu narodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faciooo Chyba Ci się coś pokiełbasiło. Mecz Polska-Niemcy ma się odbyć we wrześniu tego roku na otwarcie stadionu narodowego. dokładnie 6 września, wiem o tym doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie wiem, czy ta najniższa cena 30euro odnosi się też do tego meczu, bo nigdzie nie mogę znaleźć orientacyjnych cen biletów właśnie na ten mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radecki
Nie, ta cena nie odnosi się do tego meczu, bo ten mecz nie ma nic wspólnego z Euro 2012. EURO organizuje UEFA i to ona ustala ceny biletów. Natomiast mecz Polska - Niemcy na otwarcie stadionu w Warszawie organizuje PZPN i póki co o biletach nic nie wiadomo. Zresztą wcale nie jest pewne czy ten mecz odbędzie się w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×