Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poziomkowy-sorbet

Moj facet po seksie zapomnial prezerwatywy z umywalki i ...

Polecane posty

moja wspolokatorka ja znalazla. przyszla do nas i spytala sie czy to nasze czy naszego wspolokatora. glupio sie czuje, wstyd mi za mojego chlopaka. czesto mu sie to zdarzało ale wtedy ja znajdywalam ja w lazience, tym razem nie weszlam po nim. strasznie mi glupio, wiem ze jestesmy dorosli ale ........ poklocilismy sie o to. glupio mi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecier z pomidora
bo oni pewnie myją żeby na następny raz było. Studenci muszą oszczędzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby uzywa, ja za to znajdowalam jej zuzyte podpaski w lazience ale byly chociaz zawiniete i nie mowilam jej o tym zeby nie wprowadzac jej w zaklopotanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pewnie
sobie myl malego w umywalce, zeby nie musiec sie w calosci moczyc :P na miejscu wspollokatorki bym sie zezloscila, bo to wcale nie jest przyjmene cos takieo znalezc. O zazdrosci raczej tu nie ma mowy... bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecier z pomidora
podszyw^^ sorki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpośrednia dziewczyna, nie ma co, ale też mieszka tam gdzie ty, więc słusznie ci zwróciła uwagę a ty natłucz chłopakowi do głowy, żeby wyrzucał swoje gumki, też bym nie chciała na takie cos trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajdowałas jej zużyte podpaski, to trzeba jej było to powiedzieć, żeby się dziecwzyna pilnowała na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłopotanie - zakłopotaniem, ale lepiej delikatnie zwrócić uwagę niż doprowadzić ignorowaniem do powtórzenia się sytuacji poza tym, domyślam się, że jej podpaska nie leżała przyklejona do umywalki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie, lezala za to na rolce na papier toaletowy i raz na pralce ale zawiniete byly. coz glupio mi, poklocilam sie z nim o to;o wstyd ;/ mi takie cos nie zdarza się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman jest gupia- ma wszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka ma racje,jak można takie coś zostawiać musisz powiedziec jej ze to był ostani raz i twój facet niech sie pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotk
ble brzydziłabym sie zlewu dotykać. Olej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haklhak
Oj dajcie spokoj. z igly orbicie widly. Po prostu ustal z kolezanka ze wy bedziecie sie pilnowac z gumkami a niech ona pilnuje sie z podpaskami. sex i okres ludzka rzecz, nie warto sie kłocic o takie glupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yo can danceeeeeeeeeeeeeeee
glupia dziwka sprasza chlopaka na ruchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHHA
HAHAHAHA hahahahah ahahah przynajmniej cos jest do opowiadnia ja bym sie smiala z moim facetem a nie kłuciła smiesznieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was flejtuchy
nie rozumiem jak tak można :O ja jak zdejmuję podpaskę to NATYCHMIAST zawijam ją i wyrzucam do kosza.A ona co,patrzyła na nią czy co?Ten chłopak też oglądał kondoma że nie wyrzucil od razu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×