Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bolek Zdun

mój nowy pałacyk w budowie

Polecane posty

ostatnio pokazałem kilku znajomym kobietom mój nowy pałacyk w budowie, cała budowla z cegły wykonana z najnowszymi technologiami ocieplenia nurów, mury wewnętrzne i zewnętrzne ocieplone , nadmuch powietrza ciepłego od podziemia jak w zamkach krzyżackich z XIII wieku, trochę historii na ten temat kobiecie opowiadam, że tu będzie salon ogromny, a tam pokoje gościnne , tu będzie kominek centralny i nadmuch ciepłego powietrza do każdego pokoju a salonów i pokoi będzie czternaście i dwie łazienki na piętrze , stan surowy pałacyku już jest, attyki, mansardy, łukowe przęsła , wykusze , dach nakryty i wszystkie instalacje wykonane w środku , stolarka okienna błyszczy nowością , popatrzyła naliczyła 36 okien i zapytała, a kto będzie mył te okna ? wsiadła do swojego auta i odjechała , napisała do mnie SMS-a, że nie ma zamiaru myć aż 36 okien i zamieszkała z facetem, który mieszkanie wynajmuje w dzielnicy Tarchomin i podziękowała za wycieczkę na plac budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysorz to mo klawe rzycie
G, G, G kup sobie nowe buty stare capia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie nowe buty kupione zakładam na mojej budowie pałacyku , więc nie rozumiem, czego chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×