Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje zycie jest okropne bo nie mam męża ani dzieci

Polecane posty

Gość gość

Tak kazali mi sie uczyć, robic karierę, a to szczęścia nie daje. Co mi po pieniadzach? Chciałabym tulic niemowlaka, dbac o niego, karmic, ubierac, a potem bawic sie zabawkami, hustac, uczyc jazdy na rowerze. Zycie bez dzieci nie ma sensu. Co wiecej, zabijanie zwierzat jest podle. Jak mozna zabic matke albo dziecko? Tak jak zabijaja cielatka aby ludzie pili krowie mleko! To straszna podlosc. W dodatku laktoza nue jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ty dziecko masz lat, że ci kazali ( w domyśle pewnie rodzice). Bo jeżeli masz te 30 parę lat i słuchasz ślepo rodziców, to niestety, ale potrzebujesz leczenia psychiatrycznego, bo nie zachowujesz się jak dorosła osoba, która podejmuje świadomie decyzje, tylko jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety propaganda feminizmu zjèbała ci życie autorko, zostałaś nieszczęsną niewolnicą tego chorego systemu. Olej kariere i poszukaj tradycyjnego faceta i zrób sobie dziecko, i bądź szczęśliwą mamą, a materialne gòwno i konsumpcje OLEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałaś być "niezależna" to teraz będziesz nieszczęśliwa, to klątwa "nowoczesności" durnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka takich singielek,jak mialy pod 30 to cwaniakowaly a dzis po 40tce poprzeczki opuszczone na maxa i cisza,zgorzkniale i zdziwaczale.Do 50tki coraz blizej a co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie, mam tak samo. Ale nie mam odpowiedniej plci fizycznej, wiec nawet nigdy nie bede miec szansy na to. czaisz roznice? :o zdajesz sobie sprawe w ile lepszej sytuacji jestes autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dalej czas kupić kota i mieć psychicznego kota, nic innego im nie zostało, przegrały życie przez głupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie mozna zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje życie jest super, mimo , że nie mam męża ani dzieci gdyby nie choroby w bliskiej rodzinie, byłabym przeszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do kliniki i daj se wstrzykąć bachora, potem wychowaj na pedała czy innego zboka bez ojca, bo to szczyt feminizmu, bachor bez faceta mieć, bo brudne gacie prać to jest nie do zniesienia, buahahahaha, baby to obecnie są idealnymi idiotkami do wytępienia genetycznego, bo ważniejsza "kariera" i kasa oraz luksusy typu malowanie i stronieje się "dla siebie", co za głupie cípy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Zycie mozna zmienic. Zgłoś nic nie zmienią, bo lewacka propaganda wyprała im mózgi, tylko "kariera" i "hajs" jest dla tych umysłowo wypranych ciemnot najważniejszy, a potem zdychają same bo nawet kot ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starej pannie, niezależnej z karierą wypada tylko kupić rośline i do niej gadać codziennie, bo nawet kot od takiej ucieknie, bo nie będzie chciał srać tam gdzie ona mu każe, niestety feministki same sobie strzeliły samobója, teraz zbierają plony swojej głupoty, czyli wino i czytanie romansów bez kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora pierwszrgo komentarza: Kazali mi, gdy bylam dzieckiem, gdy mialam nascie lat. Nie chodzilam na imprezy, nie mialam kolezanek, tylko ucz sie ucz. Teraz mam 30,juz mi nic nie mogą kazac. Jestem od nich niezalezna, ale najlepsze lata zycia juz nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze łatwo jest obwiniać innych tak czy siak zawsze chcemy tego czego nie mamy np. moi rodzice mnie mieli i co z tego jak mnie kompletnie olewają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką starą pannę ,źe nawet pelargonia z doniczką uciekła z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@06:39 a jak ktoś przez ileś tam lat Cię będzie gwałcić, okradać, bić, znęcać się nad tobą etc. to oczywiście też napiszesz cyt.: "łatwo jest obwiniać innych..." - ciekaw jestem czy też byś tak pisała gdyby cie takie rzeczy CIEBIE BEZPOŚREDNIO dotykały... wątpie byś był/a wtedy taka "mądra"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat wiek 30 lat to są najlepsze lata, a nie głupie szczeniackie czasy no, ale każdemu, co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz zdrowie? Jesli masz zdrowie to masz duzo, bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz z 22:04 myslisz, ze tak łatwo znaleźć tradycyjnego mezczyzne, porzadnego, wolnego bez dzieci, ktory bedzie chciał sie ustabilizowac? Przecież wszyscy juz zajeci, a ci co zostali to pewnie wybrzydzali albo sa bawidamkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06 22:09 przez głupotę? Czyja? Ja chciałam spelniac wole rodzicow. Inni maja rodzicow, ktorzy zycza dzieciom po prostu szczescia. Dla moich liczyla sie edukacja, zycie na poziomie, dobra praca. Ograniczali mi kontakt z rowiesnikami (imprezy? Jak skonczysz 18lat. Imprezy? Jak skonczysz studia. Na chlopaka przyjdzie czas) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pshemo84 dziękuję za wsparcie. A co do zdrowia, różnie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce ciebie musze byc z dziewczyna mam 34 lat jestem niepelnosprawny intelektualnue pomozesz mi 536071112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdej zlej rzeczy autorko musisz znalez cos dobrego ja w wieku 16lat siedzialam nad glupimi zeszytami nigdzie nie chodzilam nigdzie sie nie bawilam a teraz w wieku 34 musialam szukac faceta na sile i co znalazlam c***a faceta wlasnie zostalam sama w ciazy. Wiec nikogo nie szukaj, jak w pewnym wieku cos ci umknie to juz to nie wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nspisz do mnie poznajmy sie dzwon 536071112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie adoptujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aurorko tematu napisz n sms a zadzwon 536071112 zadzwon napisz szukam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo ile lat ma autorka, wiec nie ma co kombinowac ani dawac jej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jest masa tradycyjnych facetów, nie koniecznie ulice dalej, szukaj wszędzie, nawet na całym świecie, masz teraz takie możliwości jak żadne pokolenie przed tobą, tylko czy potrafisz je wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj zostałaś w ciąży bo jak większość durnych bab dałaś się wyroohać badboyowi zamiast dać szanse spokojnemu facetowi, wina leży w 90% po twojej stronie, nikt ci debilowi nie kazał dawać szpary, bo sama tą decyzje podjełaś, to teraz się z tym bujaj a nie szukaj winnych twoich durnych decyzji, spojrzyj tylko w lusterko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×