Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Gość Szam

posądzono mnie dzisiaj o chęć zaistnienia tutaj. A to nie tak. Pierwszy raz spotkałam się z tą stroną i z forum. Nigdy wcześniej nie miałam okazji by wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Dzisiaj poczytałam sobie kilka topików (słowo którego się dziś nauczyłam) i dopisałam parę słów. Mam nadzieję, że ktoś z Was, czyli osób istniejących w kafeterii zechce mnie poznać i popisać ze mną. Poznałam Majorka i jego znjomych. Poznałam to czysty eufemizm, czytałam sobie ich na pewnym topiku. Jesli ktos ma ochotę i czas sobie popisać - zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulinka
ja też jestem tu od niedawna. Więc witam wszystkich i Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet_blondi
Bardzo chetnie chciałabym Cie poznać. Jeżeli masz jeszcze ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też od niedawna tu grzebie. Nikt mi do tej pory złego słowa nie powiedział z tego powodu. Niewiem.. Zresztą nieważne. Też bardzo chętnie cię poznam 🌼 Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szam
Miło mi, że się ktoś wstukał na mój topik :-) Ha, robię się coraz lepsza w te klocki. Mówię do Kinki. lulinka i sweet-blondi. I mam pytanie, dlaczego jedni maja czerwone a inni czarne nicki, wiecie? Siedzę w pracy, a pracę mam w Wawie, gdzie przeszła własnie ogromna ulewa. Udaję że pracuję, ale tak naprawdę to oglądam sobie topiki i poznaję ludzi. Poznaję przez to że czytam co piszą. :-o :classic_cool: nawet nie wiem od czego zacząć, może macie zatem jakieś pomysły, tematy czy pytania? jakoś rozkręcimy ten interes, co Wy na to? 🌼 pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i tu :) pomarańczowy nick to nick nie zabezpieczony hasłem, a więc ogólnodostępny (czytaj: każdy wpisze \"Szam\" i coœ tam pierd.... a inni posšdzš o to Ciebie) ;) Właœciciel czarnego nicka zadał sobie trud i wszedł (patrz wyżej, obok \"spis tematów\" i \"szukaj\") w \"PREFERENCJE\". Zabezpieczył nick hasłem (a musisz wiedzieć, że zabezpieczenia w życiu to podstawa, o czym poczytasz w topicaCH o antykoncepcji;) :) ;)). Aha: przez ten trud - czarnonickowcy (większoœć z nich) uważa się za lepszych, a pomarańczowymi gardzš jawnie. Dlatego wybór koloru zostawiam do przemyœlenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POdziałała na mnie \"antykoncepcja\" :) Dzięki za wskazówki i że wdepnęłaś na mój topik. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa
szam witaj nie przejmuj sie innymi :) ludzie sa rozni w niektorych jest ogromny brak tolerancji :( ale glowa do gory nie patrz na nich pozdrawiam a ty nadal w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa
szam witaj nie przejmuj sie innymi :) ludzie sa rozni w niektorych jest ogromny brak tolerancji :( ale glowa do gory nie patrz na nich pozdrawiam a ty nadal w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryna -> absurdem jest stwierdzenie: \"uważa się za lepszych, a pomarańczowymi gardzš jawnie.\" Chyba, ze masz na mysli siebie - jestes przeciez czarna. Pozostali czarnonickowcy chetnie i sredecznie przyjmuja \'nowych\' pomaranczowych, pomagaja nauczyc sie netekiety i sposobow rozmowy, czy wypowiedzi... I cieszymy sie, ze coraz nas (forumowiczow) jest wiecej - przynajmniej na naszej kafeterii. Nie wiem, jak jest w innych miejscach - byc moze tam gdzies jest jakas pogarda, ponizanie, badz wulgarne odnoszenie sie do ludzi. My staramy sie, aby tu bylo kazdemu dobrze. Jednakze prawda jest, iz kazdy moze \'podszyc\' sie pod cudzego - pomaranczowego - nicka i narozrabiac. My - czarni - rzucamy sie, staramy sie delikwenta wychowac, a tu okazuje sie, ze to zupelnie ktos inny. Dobrze jest byc czarnym wiec i miec pewnosc, iz nikt nie zrobi brzydkiego kawalu... Pozdrawiam. Milo Cie tu Szam widziec 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundel: mówisz jakbyœ też była \"nowa\" ;) Albo widzisz co chcesz widzieć. Nie chce mi się wyszukiwać cytatów 😴 A czarna jestem z wygodnictwa, bo akceptację czy też jej brak mam gdzieœ :classic_cool: Ale ciekawie i trafnieœ to ujęła : \"pomagamy nauczyć się sposobów rozmowy czy wypowiedzi\" ;) Czy to nie jest absurd? :)))) :))))))))) Do Szam: mam nadzieję, że ktoœ już przed czarnonickami zdšżył Cię wychować :) Pozdrawiam obie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYga
A ja jestem Zyga i bywam tu od czasu do czasu ,nawet cos napisze ,fajnie jest kogoś poznac na interku nie sadzicie ??? Pozdrawiam Zyga:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam,a ja nie narzekam i od razu bylam tu bardzo mile przyjeta....:) :) :) ciebie tez witam i zycze dobrej zabawy,bo ubawic to tu sie czasem mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam,a ja nie narzekam i od razu bylam tu bardzo mile przyjeta....:) :) :) ciebie tez witam i zycze dobrej zabawy,bo ubawic to tu sie czasem mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryna -> masz racje, zle ujelam. RAZEM sie wychowujemy, wspolnie. Zeby sie nie obrazac, nie zasmiecac forum, nie krzyczec na innych... tolerowac, czy ja wiem, co jeszcze... Moze po prostu lepiej jest sie troszke chociaz polubiec i szanowac nawzajem, jak rynsztokowe robic. Oj, nie jestem nowa... i gosciem tez nie jestem. I wiele tez bylo wrednych rzeczy, ale nie mow, iz z winy czarnych, ze dumni, ze gardza pomaranczowymi. Obie mozemy znalezc wiele wypowiedzi... ale po co opierac sie na syfie? I nie chodzi mi o akceptacje, czy brylowanie lub jeszcze jakies tam inne rzeczy - a wiele mozna wymyslec. Chcialabym odpoczac, dobrze sie poczuc, porozmawiac. Czy to grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja sobie smacznie spałam (za krótko niestety :-(, a tutaj się moc rzezcy działa. Nie martwcie się, myślę, że jestem dobrze wychowana, trochę jeno słowniczka netowego i będę jak ta lala :classic_cool:. Kundelku, zanim odwiedziłam swój topik, byłam na Twoim, więc się cieszę ze spotkania. 🌼 Nie mam wyrobionych poglądów na kwestię czarno - czy czerwononickowców, hm, przyznam że wcześniej nie wpadłabym na to i pytałabym: ale o so chodzi :0 ważne żeby słów (wiadomo jakich nie używać) i siem dobrze do innych odnosić, bo to jak innych traktujemy jest po trosze odzwierciedleniem tego. jak podchodzimy do siebie. Uff, ale pojechałam... WITAM raz jeszcze, jeśli możecie stukajcie tutaj też w dzień :-) A, najważniejsze: pamiętajcie o Pajacyku (nauczyłam sie wczoraj tej strony od Kundelka www.pajacyk.pl 👄 Miłego dnia, szanownemu gremium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HATUEY
czesc Wam , takze od niedawna tu jestem , w zasadzie to od milku minut, powiem tak - jestem za, chce Was wszystkie poznac a te jedna blizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako założycielka topiku witam gorąco Hautey 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja, wyjątkowo, jak na mnie ostatnio, grzecznie i uprzejmie (mam zapas słonecznika, więc głód nikotynowy nie doskwiera aż tak) :D:D:D Pozdrawiam, PaskudKai ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! tych którzy są tu od dłuższego czasu i tych \"nowych\". ja jestem tu bardzo niedługo i pierwszy raz pisze coć na forum. Ale wiecie co Wam powiem, jest tu bardzo przyjemnie!! i mam nadzieje, że się poznamy... pozdrawiam wszystkich!! a dla Ciebie Szam buziaczki za ten temacik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza
czy ja rónież mogę dołączyć do tego miłego grona? zajrzałam tu pierwszy raz i jest to pierwsz topic, który otworzyłam. to pewnie jakiś znak, Mam nadzieję, że milo tu spędzę trochę czasu, czego wszystkim również życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło :-D kawusia, klima w biurze przygrywa, Bruce Hornsby w słuchawkach, tylko robota do zrobienia leży i popiskuje z cicha :-( 🖐️Kai, siem cieszę żeś zagościła na moim topiku. Zazdroszczę Ci siły woli, bo ja sobie właśnie zapaliłam fajeczkę. Jak Ty to zrobiłaś???? Mnie niestety za bardzo smakują te tytoniowe śmierdziuchy :-( 🖐️Olenka! dziękuję za buziaczki, a to FOR YOU 👄 🖐️ meduza, miło witam na topiku i zapraszam do częstszych wizyt. A teraz do wszystkich moich topkowiczów: mam wrażenie, że Wy jeno porą wieczorową gościcie. Czy w weekend też? Bo jeśli tak, to się podepnę z moim kompem w domu (choć to bardzo powolna maszynka) i sobie pogadamy. Co Wy na to? (na takie pytanie moja córeczka odpowiada: a ja na to jak na lato :-)) Do kliknięcia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cha, teraz ja też będę czarna, a niech tam. I niech mi nikt nie mówi, żem niewiadomo kto. I AM MEDUZA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy witamy! Sa tutaj niestety takie osoby, ktore z powodu nieumiejetnosci wypowiedzenia sie na jakikolwiek temat szukaja zaczepki, podszywaja sie pod innych, a takze oskarzaja chec zaistnienia. Co do tego ostaniego....to czemu nie? Jezeli mamy cos madrego czy ciekawego do powiedzenia to czemu nie tutaj? Nie mowie o tym, zeby wypisywac jak najwiecej tematow, ale jezeli uwazamy, ze mamy cos interesujacego do powiedzenia to to forum jest po to. A moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, wiedziałam że spotkasz się z miłym przyjęciem bo z tego co zdążyłam zaobserwować ludzie na tym forum są w większości mili. Wg. mnie kolor nie gra roli ale zawsze lepiej mieć swój nick zabezpieczony. Siedzę sobie w pracy i marzę o wyjściu do domu. Tylko to forum utrzymuje mnie jeszcze przy zyciu :D Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam szanownych Klikaczy 🖐️. Otwieram szeroko ten tipoik, siadajcie wygodnie, coś do picia może podać... tak, można palic, ale tylko w kuchni, wiecie Kai rzuca.... witaj, Meduza, co o waszmości słychać, kolorek zmieniony, tak jakos Ci do twarzy, nie powiem :-D perelka_21, ty to pewnie klikacz - weteran, co nie :-D Zgadzam się z Tobą, jesli mamy coś do powiedzenia albo chcemy usłyszeć coś co inni mają do powiedzenia, to forum jest idealne. Ja bardzo lubię poznawać nowych ludzi a tym bardziej wymieniać poglądy na różne takie różności. uważam, że każda znajomośc może nas czegoś nauczyć, a jeszcze jakie miłe oderwanie od pracy stanowi, jakie odstresowujace wibracje w sobie posiada :-D Kai, ja to chyba szybko do domu nie pójdę, bo w wawie niebo zasnuło się chmurami cięzkimi jak z ołowiu i na dodatek błyska co i rusz i za chwilę lunie jak z cebra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka, wybacz, miast Kinka napisałam Kai. Nie gniewaj się ok???? A to dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :-) Ja tez jestem nowiutka i świezutka :-)) i mam nadzieje ze zagoszcze tu na dluzej :-) Duze buziaki dla forumowiczek i forumowiczow rowniez oraz, oczywiscie dla autorki topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po raz drugi! Wróciłam tu, bo poczułam się jak w domu, a po długim i męczącym dniu w pracy nic tak nie poprawia nastroju jak serdeczność i otwartość innych osób! Szam, oczywiście zabierasz ten komp. do domu? taki przyjemny weekend się zapowiada!! Troszke pogadamy, poznamy się, poplotkujemy... beti-one witaj cieplutko i wpadaj tu jak najcześciej!! pozdrowienia i duże uściski dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×