Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

te verde

Na pochybel

Polecane posty

Poczytawszy temat o d***e marynie postanowilam zalozyc oficjalny klub ludzi bojkotujacych idiotyczny zwyczaj pisania 'ty' z wielkiej litery w internecie, tudziez uznawania 'ty' na forum za blad. Z tego, co ja wiem, cos takiego bylo uwazane za wyraz szacunku w listach, teraz sie rozpanoszylo niby anielskie 'I'. Z pelna swiadomoscia i celowoscia porzucam ten dziwny zwyczaj, i zachecam do tego rowniez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te verde Ty krejzolko! ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pohybel, kup se słownik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah holera, to sie pomylilam :D Ale co z tematem? Nikt nie opiera sie temu glupiemu zwyczajowi? Znowu mam walczyc sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w czym problem. Małe "t" czy duże "T" . Pisz jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Pisz jak chcesz.'' Zartujesz, naprawde moge? To jest dozwolone? Bo ja myslalam, ze trzeba petycje pisac do rzadu o dyspense :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cuż za sarkazm. Okres masz? Może Ciebie inaczej w szkole uczono. Co mnie to obchodzi. Wymyślasz infantylny wątek i oczekujesz czego? Poklasku? Na co? Na głupotę? Na brak szacunku? W jaki sposób Ty odnosisz się do ludzi, tak Cię będą oceniać. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczono? Wlasnie dlatego pisze o tym, bo niektorym ludziom sie wydaje, ze to sa zasady polszczyzny. Ba, niektorym sie wydaje, ze z wielkiej litery piszemy o kazdym Mezu czy Mamie, do ktorych mamy szacunek, widzialam nawet Mnie, ze juz nie wpsomne o moim ulubionym 'Ci ludzie', ktore sensu zadnego nie ma, a jest przedluzeniem bezmyslnie stosowanych 'zasad'. To troche tak, jak dlubac w zebach widelcem trzymanym lewa reka, bo w prawej to pogwalcenie savoir vivre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było od razu tak napisać :-) Zwracam honor bo się z Tobą zgadzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkopuje starocie, ale swoje, wiec chyba wolno. Jakos mam dzis nastroj na kafeterie. Albo potrzebe gimnastykowania palcow. Zrobie wiec protest przeciwko nadmiernemu przecinkowaniu. Otoz, ostatnio, w internecie, zarowno po polsku, jak i po angielsku, zauwazylam, ze istnieje niepokojaca tendencja, by przecinki, stawiac wszedzie tam, gdzie w mowie, robi sie pauze. Wychodza z tego, takie kwiatki, jak ten paragraf, w ktorym staram sie, stawiac przecinki, w kazdym miejscu, w jakim bierze sie oddech. Przesadzilam celowo :) Licze, ze zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, mnie najbardziej wkurza to k***wa bo tyle gwiazdek pod rzad to ciezko wymowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×