Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nagranie dziecka z wadą wymowy

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem studentką drugiego roku logopedii, potrzebne mi nagranie dziecka z wadą wymowy. Bardzo proszę Państwa o pomoc. Filmik może być w linku bądź mogę podać pocztę. Niestety w mojej rodzinie nie ma takich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę uważasz, że ktoś udostępni nagranie swojego dziecka na publicznym forum? Albo wyśle nie wiadomo komu? Jeśli tak bardzo zależy ci na nagraniu, skontaktuj się z jakimś logopedą. Może rodzice małego pacjenta wyrażą zgodę, jeśli będą mieli pewność, że to dla studentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mam czasu na kontaktowanie się z logopedą, a po drugie na nagraniu nie musi być widocznej twarzy, może być sam głos. I po drugie nie maja udostępniać na forum tylko wysłać na pocztę, po trzecie są tu anonimowi nie pytam o dane osobowe wiec nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na forum masz czas pisać. Napisz więc maila do logopedów z prośbą o nagrania. Na pewno mają jakieś. Nawet na yt są filmiki z gabinetów logopedycznych. Też nie masz czasu poszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym problem, że nikt nie będzie poświęcał swojego czasu, żeby jakiejś nieznajomej studentce pomóc w zaliczeniu przedmiotu. Nikt ci niczego pod nos nie podstawi, sama musisz się postarać. Poziom lenistwa i niezaradności dzisiejszych studentów przeraża. Kiedyś nie było internetu i studenci sobie radzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz nic do powiedzenia na temat to się przestań odzywać człowieku. Mam naprawdę w głębokim poważaniu co ty spbie myślisz. Widać, że nie studiowałeś i nie wiesz ile jest materiału do przerobienia oraz ze na niektóre rzeczy wykładowcy dają bardzo mało czasu i nie jest się w stanie biegać po wszystkich szkołach w mieście, gdzie jeszcze trzeba uczęszczać na zajęcia do późnych godzin popołudniowych. A i myślenie boli prawda? Dużo studentów również pracuje. Internet jest po to żeby z niego korzystać, a i wykładowcy również dużo zadań przesyłają internetowo. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwali się najwięksi pracusie świata. Dziewczyna zadała normalne pytanie a wy zaraz wszystkich studentów wyzywacie od leni. W internecie nie wszystko jest tak jak wam się wydaje. Na pewno już przeszukała internet skoro napisała tu, a wiadomo ze na tym forum to najwiecej odpowiedzi udziela banda krentynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ arogancja ehhh :( za moich czasów studenci byli lepiej wychowani i ... dużo bardziej zaradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiowałam, i to znacznie bardziej wymagający kierunek. Zajęcia w różnych budynkach i niekiedy do 20. Na dodatek w czasach, kiedy internet nie był tak powszechny jak teraz. Naprawdę, w minutę znalazłam na yt nagrania dzieci z wadą wymowy, głównie z rotacyzmem i seplenieniem, a ty nie możesz? Siedzieć na forum i mądrzyć się masz czas, ale żeby przejrzeć youtube czy napisać do logopedów to już nie? Bezczelna jesteś i roszczeniowa, ot co. Ty nie masz czasu, ale obcy ludzie mają poświęcać czas tobie? W głowie ci się przewróciło. I to nie jest niczyja wina, że musisz pracować. Do rodziców miej pretensje, że nie mogą cię utrzymać na studiach. Nie każdy musi studiować. A ty jak widać się nie nadajesz, skoro najprostszej rzeczy nie potrafisz sobie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez pierwszy lepszy wywiad Tuska, on ma wade wymowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×