Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

listekSAŁATY

nasza- klasa cala prawda heh

Polecane posty

Gość ryrtyryerufc
ha ha ha ha :D ja mam 94 znajomych jestem łajzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty człowieku, to robisz , żeś taki głupi z tymi złotymi myślami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie bo padne
Dzięki tej książce będziesz mógł: * Dobrze bawić się ze znajomymi na portalu i poza nim. * Zorganizować spotkanie klasowe i świetnie się na nim bawić ze starymi znajomymi. * Bezpiecznie i bez żadnego kłopotu korzystać z Naszej klasy. * Znaleźć wszystkich, których szukasz i chcesz znaleźć. * Uchronić się przed niepożądanymi wiadomościami i zaproszeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość James Holmes
bmblondyn--- nie martw się - dziś lekarze też pracują !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorowa krowa
to wszystko jest pojebane.Nk jest strona jak wiele innych więc czemu uparliście i najeżzdacie na Nk. Czemu nikt nie najeżdża na ludzi którzy mają konta na Facebook-u czy Hi5,to jest indywidualna sprawa każdego.Niech każdy żyje jak chce,niech się obnaża na stronkach internetowych lub nie.Nie zakładasz profili na takich stronkach to nie atakuj innych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorowa krowa
ja na przyklad mam konta na wszystkich tego typu portalach - NK, grono, hi5, facebook, my space... i calymi dniami wysiaduje przed komputerem. ostatnio na gronie mielismy zajebista impreze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Jamesie, co tu ma do rzeczy lekarz, a umieszczanie linków takiego typu, to naiwne myślenie, że ktoś kliknie, by ci dołożyć, żelaza, czy chuj wie czego w jakiejś głupawej grze, i przy okazji, wessać sobie trojana, czy jakigoś szpiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja ci mowie ze
hehe jestem łajzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorowa krowa
i te śmieszne protesty na Nk,żeby nie oceniać zdjęć żeby nie płacić za możliwość sprawdzenia kto wchodzi na nasz profil.Po chooj protestujecie i wlepiacie jakies śmieszne apele jak i tak dalej korzystacie z tej stronki.Pojebioza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o jedną prawdę na n-k, dlaczego niektóre zdjęcia nie chcą się otwierać w opcji, otwórz w nowym powiększonym oknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligatorowa krowa
ja pół pensji na takie portale wydaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam usunelam konto z tego bzdurnego portalu... jak bym chciala miec konto w serwisie randkowym to bym na fotka.pl obie zalozyla lub sympatia.pl... nasza-klasa to zalosne gowno moim zdaniem. na poczatu istnienia bylo ok ale potem...zaaaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość James Holmes
Do bmblondyn - jeśli jeszcze nie rozomiesz to może Mamusia Ci wytlumaczy, najlepiej jeśli do Niej zwrócisz się używając tego samego języka jak do mnie - nie poradzę inaczej, ale nie przlmuj się to normalne - najpierw używa się wyrazów, potem pisze się od rzeczy, sprawdź jeszcze czy już Ci rosną wloski między palcami i skrzętnie zbieraj wszystkie objawy - po 20.00 możesz iść po poradę do pomocy wieczorowej, ale nie ośmieszaj się już więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z ciekawej doliny
Dzięki Naszej Klasie odszukalam dwie koleżanki, zktórymi nie widzilam się 36 lat. "Sekrety Naszej Klasy" są dla tych, którzy nie znają wszystkich możliwości tego portalu. Mnie N-K podoba się!!! Pozdrawiam wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-mason
Ania...wiesz kto narzeka?? malolaci....ja odszukalem swoich znajomych po ponad 20 paru latach...i tez sie ciesze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam jeden
Ja tam też lubię pogmerać w n-k i zawsze coć albo kogoś znajdę, ale ciekawi mnie jak Ci którzy ten portal uruchomili robią na tym forsę - może ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goni mnie bóbr
Nie uwierzycie ale ja znam taką laskę, która przy pomocy NK wspomaga swą pracę w biurze matrymonialnym - miala już przez to nieprzyjemności ale dalej to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×