Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcin1199

Nie chodzenie do szkoły

Polecane posty

Witam, nie interesuje mnie krytyka i proszę mi tu nie pisać typu : nieuk do szkoły nie chodzi itd, mam 16 lat 12 stycznia jestem umówiony na wizytę w sprawie nauczania w domu i będe się uczył w domu ponieważ uważam że dużo więcej się w taki sposób nauczę i szybciej, rodziców jakoś przekonałem, tylko że teraz do 12 stycznia zanim to załatwię ( takie długie terminy są ) muszę chodzić do szkoły, a mi się nie chce, nie mam zamiaru chodzić gdzieś gdzie i tak się nie nauczę niczego, i od tygodnia ucze sie materiału sam w domu, nie mam żadnych problemów z ludzmi, lubie swoją klasę i szkołę ale to za duża strata czasu do mnie i chciałem się dowiedzieć czy przez te 34 dni szkolnych których mnie nie będzie mogą moi rodzice mieć jakąś karę finansową, uważam że tylko będzie dzwonił wychowawca i się zapyta czemu mnie nie ma a jak moi rodzice odpowią że chory to nie będzie problemu a wy co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślimy, że Ci wtedy cofną zgodę, rodzice zapłacą karę, a potem wypierdzielą do szkoły skrajnego lenia i piwniczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem tak samo gdy chodziłem do szkoły, nie chciało mi się gdy tylko była okazja to uciekałem jak najdalej. Teraz gdy mam już prace jestem dorosły to nie raz marzę aby powrócić do tamtych czasów i z chęcią bym sobie poszedł do szkoły. Jak byłem mały to wuja cisnął mi farmazony że chodź dopóki możesz bo jeszcze przyjdzie tak dzień w którym będziesz za nią tesknił, wtedy myślałem że ma coś z deklem ale okazało się że miał racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pierdolisz głupoty z tym cofnięciem i ogółem ja myślę że szkoła nawet sie nie zorientuje że mnie przez 1,5 miesiąca nie ma ... a jak coś to sam fakt że im powiem że jestem chory wystarczy, żeby była kara najpierw musi być ostrzeżenie wychowawcy potem dyrektora potem pisemne powiadomienie a dopiero potem sprawa może trafić dalej, a jak wychowawca sie dowie że jestem chory to nic dalej nie będzie postępował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozwolenia jeszcze nie mam od dyrektora bo decyzje będe miał dopiero 12 stycznia i dopiero wtedy dyrektor będzie rozpatrywał sprawe jeszcze o niczym nie wie, jak sie nie zgodzi w tej szkole to pójde do innej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Specjalista do spraw dietetyki, Opiekun Medyczny, Rejestratorka Medyczna, Technik Handlowiec, Technik Elektryk, Organizator Imprez Ślubnych. Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×