Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie doszła studentka

Nie dostałam się na studia przez nową ustawę rządu.

Polecane posty

Gość Nie doszła studentka

Tak jak w tytule mój świat w tym roku się zawalił. Maturę zdawałam w 2016 roku poszłam na studia, które okazały się być nie "tym czymś " więc postanowiłam wziąć udział w rekrutacji w tym roku. I uwaga w tamtym roku dstalabym się na wszystkie kierunku, w tym zaś roku nie dostałam się na ŻADEN.. I teraz niech ktoś mądry mi powie co mogę zrobić jak mam poprawić maturę po dwóch latach tak bardzo zależy mi na studiowaniu dziennym i zaczynam się martwić matura bo po takim czasie studiując teraz zaocznie na prywatnej uczelni nie wiem nawet jak się za to zabrać. Czy ktoś był w takiej sytuacji jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma do tego ustawa rządu kretynko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robol po zawodówce
"Nie" z przymiotnikami piszemy łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ale "kwiat narodu" nie powinien pisać z błędami. A Ty nawet w nicku masz błąd. Studenci powinni świecić przykładem. Niedouczonych, "niegramotnych" itp. i tak już jest za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co jest chodziło z tą ustawa? coś śię zmieniło statnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś chcial/chciała wiedzieć rząd wprowadził ustawę o zmniejszeniu ilości miejsc na uczelniach 13 studentów na jednego wykładowcę. A to robi kolosalna różnice odbierając wielu osobom marzenia. I kto tu jest "kretynem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam że są tu ludzie "mądrzejsi " niż na "zapytaj". Ludzie ja was pytam o radę a nie o to czy robię błąd w pisowni czy nie. Brak słów jak można po tytule stwierdzić że ktoś jest "niegramotny". Jeśli w taki sposób macie odpisywać to lepiej nic nie piszcie tym bardziej jak nie macie pojęcia co w tym roku się pozmienialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre wyniki bo w tamtym roku dostałabym się na wszystkie kierunki. Skończ ta dyskusje skoro nie masz nic ciekawszego o powiedzenia oprócz "kretynko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Nie sądzę, że znajdziesz współczucie na forum opanowanym przez ludzi po zasadniczej. Jeśli ci to pomoże, przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za światełko w tunelu tej głupoty, która czytam od kilku minut :) Tak jest to jakaś nadzieja dla mnie, że są tu jeszcze osoby, które mają coś więcej do powiedzenia niż poprawianie błędów ortograficznych, wyzwanie mnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego że byś się dostała rok temu? co to za argument ? gdybyś napisała maturę na 90% nie miałabyś problemu kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam we wrzesniu w riu naiboa to nie widziałam tam bahorow i w ogóle na wyspie było malo ludzi z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry napisałam nie w tym wątki hahahaha sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×