Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neila

nie kupuje się butów dziewczynie, facetowi? wierzyć w to?

Polecane posty

kiedyś słyszałam, że w prezencie nie powinno kupować się butów chłopakowi, bo On rzekomo w tych butach odejdzie? Wierzycie w coś takiego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paż królowej
kup chłopu szpilki dla samej uciechy patrzenia jak w nich odchodzi będzie warto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierzę..sprawdziło się wielokrotnie, może to i zabobony, ale nie wzięły się z kosmosu wierzę.. tak samo jak w zegarki i noże w prezencie..jesli już dasz taki prezent to każ sobie zapłacic przysłowiowy grosiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no właśnie to On kupił mnie:/ kapcie do chodzenie po domu i nie wiem czy przyjąć prezent czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że jak zapłacę symboliczną złotówkę czy grosz to choć trochę oszukam przeznaczenie? Kiedyś też kupiłam facetowi buty i zegarek no i już nie jesteśmy razem, więc może coś w tym jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnogrod
>>>> wiara w zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, a z tymi nożami nie wiedziałam... tak, wiem - jestem zabobonna i co ja poradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te kto kupuje odchodzi
czy ten kto dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd____
dobrze że nie dostałaś laserowych mieczy tak jak w gwiezdnych wojnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnogrod
wiecie ilu facetow kupilo swoim kobietom buty, i sa szczesliwi??? uwazacie ze od tego zalezy szczescie w zwiazku...??? :( ehhh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kto odchodzi
kupuje temu co odchodzi żeby ten nie odszedł co miał odejć żeby nie odszedł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja kupię swojemu
staremu - może w końcu odejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba bez różnicy kto odchodzi, on czy ona... rezultat jest taki, że się rozstają! to taka zła wróżba na przyszłośc. Jeszcze mi się przypomniało, że na ślub/ wesele nie powinno zakładać sie białej sukienki, bo to koor zarezerwowany dla Panny młodej i jeśli któraś z pań - gości w niej przyjdzie to małżeśstwo nie przetrwa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozem trzeba ukłuć
to czary nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ważne, że jak zapłacę to ani ja, ani on nie odejdzie:) Bo jednak chciałabym je mieć - takie kapcie góralskie i na dodatek różowe... szkoada by było, gdyby musiał daj je siostrze:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje...
neila ja kupuje mojemu facetowi buty już od 3 lat i nie odszedł za kazdym razem biorę monete i jestesmy kwita i zostaje jak ma odejśc to odejdzie w butach lub bez wiec się nie przejmuj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dalam zegarek, nic nie wiedzialam, rozstalismy sie po jakichs dwoch latach, wydaje mi sie ze nie z winy zegarka ;) choc i tak jestem cholernie przesądna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie odeszły
jednej kupiłem buty , poszła drugiej kupiłem buty , też poszła koniec z takimi prezentami na wspólnych zakupach , wolę być sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...jakie poglądy, takie społeczeństwo. :D Nic dziwnego, że tym państwem tak łatwo sterować, skoro większość wierzy w zapyziałe zabobony, wypowiada stereotypowe zdania, ma przekonania oparte na średniowieczu i nie używa własnych zwoi mózgowych. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spławik
Jedną łomotałem i ciągle chciała więcej , buty swoje u mnie zostawiła , jak chciała u mnie zamieszkać to ją pogoniłem , następna to nawet do bzykania bótów nie zdejmowała , chyba się wstydziła pięty pokazać , potem kilka przefanclowałem w samochodzie , w butach były jedna po łące bez butów biegała uważała , że dla zdrowotności , dla zdrowotności tej ją wypatroszyłem , ile ich miałem , chyba ponad dwieście ale butów nie kupiłem żadnej , strata czasu :) Jutro rano spotkam się z Iloną , jedziemy do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ucieknie...
..ja mojemu facetowi kupilam i sie popsuly, A m nadal jestesy razem. Od prawie pieciu lat........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiuffka
nie żartujcie, że wierzycie w takie bzdury?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonusia ...
A jezeli ja sama sobie kupie za jego pieniadze to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... no tak jak myślałam, zdania są podzielone! tak więc jak już wcześniej mumi wspomniała, należy za nie symbolicznie zapłacić! Żonusia, jeśli kupisz je sama za jego kasę to przesądy w tą stronę nie działają, nie rozstaniecie się:] Gorzej, gdyby to On dał Ci je w prezencie! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaeeee
no właśnie, nie wierzyłam do czasu kiedy się nie sprawdziło u moich znajomych. Mama podarowała buciki synom jeden jej dał symboliczną 1zł drugi nie, i co...... i ten drugi w ciągu roku wyjechał za granice, a ten pierwszy nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie:) kto nie wierzy to nie wierzy, a kto wierzy to się przed tym stara uchronić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha Znam wiele osób,które dostały zegarki i są partnerami do dziś...Zegarek rónież kupiłam mamie i przyjaciółce pare lat temu, nigdzie się nie wybierają:D kuzynka od chłopaka dostała buty,nawet 2 pary-śmiejemy się,że to aluzja,że ma odejść,a ona nic nie rozumie:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam w to nie wierze. Mnie jeszcze na początku znajomości moj teraz juz mąż kupił buty, a potem jeszcze jedne i nigdzie nie odeszłam. Ja jemu zegarek, a miłość kwitnie juz ponad 6 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×