Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Państwo zapłaci

Nie pracuję bo mi się to nie opłaca.

Polecane posty

Gość Państwo zapłaci

Mama dostaje na siostrę 500+ , na mnie i siostrę rodzinne, alimenty z FA (600) i dofinansowanie do czynszu (450 zł). Łącznie wychodzi 1800 zł. Ja już mam 20 lat, jestem po szkole, bezrobotny i nie pójdę do pracy bo wtedy stracilibyśmy to a ja bym musiał dawać 1800 zł miesięcznie z wypłaty, o ile bym miał tyle. Więc odpoczywam sobie i nie pracuję. Bo - dosłownie, nie opłaca mi się to.Po co mam wstawać rano, iść na 8 h orać i wszystko oddać pod koniec miesiąca. Bezsens... A tak przynajmniej wypocznę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za te 1800 na trzy osoby to faktycznie pozyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Tak , ale pomoc mamie to juz nie laska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Państwo zapłaci
Jeśli to ironia to ci powiem, że mama zarabia najniższą. Kryterium dochodowe jest tak niskie, że jeżeli moja mama pracuje na cały etat to ja już nie mogę . A więc mamy 1500 zł (wypłata mojej mamy) + 1800 zł (świadczenia) = 3300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednym slowem Twoja mama blokuje Tobie normalne zycie, bo to co robisz dobre nie jest. Powinienes chociaz gdzies na produkcji za 2500 zaczac, robic cos, bo to nie jest fajne tak gnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Państwo zapłaci
Na kursy chodzę z funduszy unijnych. Zrobiłem magazyniera - sprzedawcę z uprawnieniami UDT na wózek podnośnikowy, koparko - ładowarkę kl III, wyrobiłem ksiażeczkę sanepid i zrobiłem uprawnienia SEP do 1 kV. Tyle że, żeby zacząć następny kurs musi minąć minimum miesiąc. No a przez ten czas faktycznie siedze w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucz się jężyka w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×