Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elkady

Nie prowadziłam samochodu przez wiele lat, jak się przełamać?

Polecane posty

Prawo jazdy posiadam, zrobiłam je prawie 30 lat temu. Niestety od tamtej pory nie jeździłam, najpierw to zawsze mąż był kierowcą, po rozwodzie do pracy dojeżdżałam PKS-em albo busem. Niestety PKS od pewnego czasu zawiesił dużą liczbę kursów a busy też jeżdżą rzadko. Żeby wrócić z pracy którą kończę o 19 muszę czekać do 21.30, nie lepiej jest z dojazdem, muszę wstawać o 3.30 żeby dojechać do pracy. Myślę nad kupnem własnego auta ale się boję, nie jeździłam tyle lat, nawet nie wiem czy jeszcze w ogóle potrafię jeździć. Co robić? Wykupić godziny w nauce jazdy? Kupić auto i najpierw pojeździć na "bocznych" drogach żeby sobie przypomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem i zbieram sie, zeby wykupic pare godzin jazd, Ty masz juz przymus, wiec zrob sobie prezent. Pocwicz droge do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwiej przypomnieć sobie jazdę samochodem aniżeli np.rowerem.Tu wsiadasz,ur******asz auto,wrzucasz bieg i jazda.A przepisy znasz? Nie bój się.Nie ma czego. Tyle b.starszych babć na zachodzie jeździ! I radzą sobie.A Ty nie poradzisz? Weż godziny i włączaj się do ruchu.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wsiąść z kimś miłym do auta i popróbować na parkingu, potem na bocznych drogach. 30 lat to kawał czasu. Jeśli masz do tego dryg, to załapiesz i będziesz jeździć. Jeśli nie, to będzie ci bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po takiej przerwie radziłbym dać sobie spokój. Jeśli miałabyś dryg do jazdy jeździłabyś już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30 latach to tak jakbyś w ogóle nie jeździła kup małe jeździdło, wykup jazdy, pojeździj sama sobie po zadupiu, poparkuj na pustych nocą parkinach przed sklepami i dopiero wtedy, jeśli będziesz sie dobrze czuła za kółkiem, to na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od zdania prawka w wieku 18 lat też przez prawie 10 nie jeździłam, odważyłam się i teraz jazda samochodem to dla mnie żaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×