Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotrwawa

Nie wiedziałem ze w Polsce jest tyle niezaspokojonych kobiet dopóki

Polecane posty

Gość piotrwawa

nie założyłem konta na portalu erotycznym. Jestem 36 letnim mężczyzną wysportowanym wysokim średnio przystojnym z twarzy. Ostatnio z nudów założyłem sobie konto na portalu erotycznym wrzuciłem zdjęcie całej sylwetki z przodu jak i z tył. Zasadniczo myślałem ze będę musiał zagadywać dlatego trochę się porozglądałem i następny raz wszedłem na konto tydzień później i.... się pp prostu przeraziłem ilością wiadomości jakie dostałem od kobiet (od gejów tez chociaż zaznaczyłem ze jestem hetero) korespondowałem z paroma i prawie każda była mężatką były tez licealistki (jestem ciekaw co na to rodzice:)). Baby to są jednak hipokrytki aa tak mężczyzn umoralniają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kasę to są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwawa
Ha żeby to było za kasę, mężatki znudzone kury domowe to tak mniej więcej 80 % wiadomości jakie do tej pory dostałem (konto mam od 3 miesięcy) była tez pani prezes z korporacji, ale fakt faktem prostytutki tez się zdarzały. ale to był margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiehipokrytki to faceci są hipokrytami. Jak nie daje to źle jak daje to źle Wy nie wiecie czego chcecie panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak nie poroochałeś jeszcze przez te 3 miesiące tylko piszesz z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwawa
gość dziś Jasne ze się spotkałem w końcu po coś to konto założyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod względem seksualności a właściwie erotyki są 3 kategorie kobiet. : 1) ciurlają sie tylko z tyco go kochają . 2) czochrają same sobie bobra 3) ciurlaja sie za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och portale randkowe...a ja kilka dni korzystałam z fun scana i mam ciekawe wnioski odnośnie facetów. Zwłaszcza żonatych. To są doiero hiokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po coś założyłeś czy z nudy? Sam Jesteś hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie z Ciebie ciacho a Jesteś sam ;-) żadna misia na dłużej nie chce ;-) tak, ty jesteś niezależny singiel ;-) z pełnym worem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tyle, jesteś dawcą spermy i nic więcej,żadna normalna by nie chciala z takim qrwiarzem dzieci bo dzieci mogły by być takim samym hipokrytą jak ojciec czyli ty, nie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rucchacz normalnie gorzej niż zwierzę żal mi cię przynosisz wstyd mi i reszcie Polskich mężczyzn nie zasługujesz na kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki samiec alfa . Ale kasa ci sie skończy to wrócisz do ręcznego pociągania skórki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mietolił Piotruś siusiaka aź mu wyszła sraka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam że
mężczyźni to jednak gorsi od zwierząt są,wiadomo ze kobieta tez miala kilku a mężczyzna kilka ale z miłości i związku a nie :-/ nie chciałabym takie mężczyzny w życiu jak tu zalozyc rodzine jak tata jest k******arz?:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, też po rozwodzie założyłem konta tu i tam i mnóstwo przygód sexualnych z mężatkami, pisze taka bo szuka przyjaciela by się wygadać, jak mądrze normalnie piszesz to zaraz ma ochotę zerwać z nudnym małżeńskim życiem i przeżyć płomienny romans. Mężatki potrafią przejechać i 300 km by spędzić weekend z obcym facetem w łóżku bo on tylko naprawdę je rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to boty piszą więc się nie podniecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to boty piszą więc się nie podniecaj Xx Ja się raz wypowiedziałam ze taki typ chodźby nie wiadomo co chciał to nie zasługuje na zakładanie rodziny i tyle.To nie boty a ludzie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkales jedynie za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:37 a kogo pieprzą ci kuwiarze? Napewno nie prostytutki, tylko wasze koleżanki, siostry, matki - te wzorowe żony i spokojne sąsiadki. Tyle że mężczyźni się z tym nie kryją a kobiety -sex a nie ja tylko z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To boty często zaczepiają a nie napalone laski w ten sposób właściciel zarabia krocie na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sympati same fikcyjne boty ale już na fotce realne chętne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno wiele jest znudzonych i niezaspokojonych kobiet, ale forum erotyczne to marny miernik - boty, prostytutki itd.Twoje jędrne ciało nie ma tu znaczenia. Z tego też powodu dostawałeś wiadomości od gejów (szły hurtowo do wszystkich, nie chce się nikomu czytać czy jesteś homo czy hetero).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim ty jesteś aby kogokolwiek oceniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrwawa
Jakie tam boty, z większością wymieniałem korespondencje :D Ale fakt faktem ze prostytutki tez się zdarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal wolę znaleźć sobie jedną porządną niż umawiać się na dziwnych stronach z jakimiś ****** wi cami Jak wrócisz od jednej z hivem to może się wreszcie nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×