Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

twarda_sztuka

Nieszanowane zawody

Polecane posty

Jest sporo zawodów w których ktoś inny potrafi się na Ciebie drzeć pokrzykiwać odnosić się kompletnie bez szacunku. Mi przyszło do głowy teraz: kierowca autobusu, sprzedawcy w sklepach, panie w okienkach informacji. Nie powiecie zdarza się niektórym wyładowywac swoje frustracje na takich osobach czasem totalnie bez sensu, bo one nie są winne. Jakie zawody Wam przychodzą jeszcze do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojePrawoToJestPańskieLewo
policjant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez autorytetu
nauczyciele. jak patrze jak na wywiadówce u syna nauczycielki obrywaja od rodzicow uczniow to jest straszne, nauczyciele nie maja juz wcale autorytetu ani u rodzicow ani u dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiecie zdarza się niektórym wyładowywac swoje frustracje na takich osobach Mnie się nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryska OOOOOOOO
To jest tak że się jest pyskatym i nie rozumie się na czym polega praca jak się nie pracuje w tym zawodzie. ja pamietam że jak szłam do sklepu to np zostawiałam bałagan w przymierzalni, jak się wkurzyłam to potrafiłam krzyknąc na ekspedientkę. potem poszłam do pracy do sklepu i tak za nic pare razy mnie klienci objechali. teraz jestem idealna klientką każdego sklepu :)))))) jak czytałam ten tekst http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/zawod-ktory-budzi-kontrowersje,41173 to się uśmiałam bo to tak jakby o mnie pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdego człowieka w pracy trzeba szanować. Nawet leśnego ssaka przy drodze. Zawsze jestem uprzejma w urzędach, czy w sklepach - dużo więcej dzięki temu osiągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zalezy od zawodu.....
bo mozna byc wykwalifikowana ksiegowa a jak sie trafi na chama przelozonego, ktory sie zasiedzial i Toba pomiata to nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×