Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piwosz_93

No i wlepili mi pięć dych mandatu za palenie papieroska na dworcu pks

Polecane posty

Gość gość
Bandytów to nie karają a u uczciwych ludzi to każdą błahostkę widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobrze ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendy z nich jak chuj:D Ale przynajmniej mnie do roboty podwieźli jak im pokazałem ze właśnie mi przez nich pks do roboty s*******a hehe:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak łagodnie cie potraktowali. Mnie i koledze po stówie dali jak pialiśmy na dworcu w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie ten swój kuźwa wolny kraj, podziękujcie solidaruchom z lat 80 min. górnikom i stoczniowcom na czele z bolkiem bo im źle było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby to jeszcze jakiś dworzec był z prawdziwego zdarzenia... A tu pod gołym niebem koło przystanku nawet se zapalić fajki nie można:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz_93 dziś Mendy z nich jak ch*jsmiech.gif Ale przynajmniej mnie do roboty podwieźli jak im pokazałem ze właśnie mi przez nich pks do roboty s*******a hehesmiech.giflapka.gif x Taxi za 50zl. W anglii tez nie mozna juz jarac papierosow na stacjach, w niektorych miastach podobno karaja za samo wyrzucenie peta na chodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałeś jeszcze portki przeebrać chyba że w rajtuzy napierrdoliłeś i chodziłes okupany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna jak kiedyś jechali to zdążyłem wyjebać peta i sie nie przypierdolili, a dzisiaj mnie zaskoczyli i ich se zauważyłem psia mac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś za picie w miejscu publicznym 150 wrypali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policjanci to chuje, mnie kiedys policja zgarnela poza miastem jak poszedlem sie zjarac na pola, kazali mi wsiasc do samochodu, a ja wyebalem z kieszeni stuff i babka albo widziala albo nie, nie potrafie stwierdzic, potem mi powiedzialy babeczki ze sie mnie przestraszyly hahah. I dobrze dostalem darmowy transport, oszczedzily mi 40 minut chodzenia. Tutaj w uk policjanci jak normalni ludzie, ja tak widze to wszystko. W polsce policjant to nie czlowiek, to policjant. A tutaj zawsze czuje, ze ten policjant angielski to jest czlowiek, ktory pracuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 zl daja lachmytom mandatu ludziom normlanym conajmniej 170 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli musiales wygladac jak zwyczajny menel skoro mandat tak niski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce za takie coś to by cie na komisariat podwieźli a nie do domu:D Za picie w miejscu publicznym rok temu mi stówkę dali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś X Musiałeś sie chyba coś kłócić z nimi ze ci więcej wlepili albo trafić na jakiś p********h policjantów:D Mnie tam jeszcze do roboty podrzucili a transport radiowozem do pracy to se jest + 10 do respektu w robocie hehe cipcie:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, tylko ze u mnie w miescie wszedzie poza miastem nowe chodniki, co mnie dziwi, wszedzie nowe chodniki, od cholery szczebelkow bialo czerwonych, a kraj bida, moim zdaniem to pieniadze w bloto wyrzucone, nikomu nic te nowe chodniki nie daja, co mam na chodniku spac? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za palenie pod gołym niebem nie powinno być żadnego mandatu bo niby kogo tym trujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prawda, teraz muszę se cipcie uważać bo nie mam zamiaru na mandaty jeszcze kasiory tracić:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć lepiej palenie menelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja w Polsce jest od łatania dziur budżetowej a nie od ścigania bandytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nikogo nie trujesz na powietrzu, ale gdzieś tego kiepa trzeba wyrzucić a to już syfiarstwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×