Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ochota w Warszawie to syf pełno muzułmanów śniadych i żółtków

Polecane posty

Gość gość

Tam nie da się żyć, dlatego tak dużo osób stamtąd ucieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z mokotowa tu jest to samo muzulmanie i murzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgroza, skąd tyle tej dziczy najechało do Warszawy? Chciałem mieszkać na Mokotowie, a tu zonk! Jeżeli również tam jest źle to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem warszawa-wawer na ulicach same wietnamce wszedzie maja budy na bazarach sprzedaja wszystko od skarpet po elektronike na ulicach co drugi lokal to wietnamska buda z jedzeniem wszystko 5 smaków jak idziesz ulicami to 80% osob to azjaci reszta miejscowi na szczescie sa spokojni nie ma z nimi problemow ale najechalo ich sie tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarchomin u nas sa cyganie jak robactwo kradną syfią gdzie popadnie chodzą calymi stadami zaczepiaja ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ursus u nas coraz więcej śniadych i murzynów, są cyganie, mało azjatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiśle, to kogiel mogiel, ale bardzo dużo Arabów i ogólnie muzułmanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 wy macie budy wietnamskie my na bemowie budy z kebabem wlasciwie na kazdej ulicy po 2 -3 budy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saska kępa arabowie i azjaci u nas jest tez duzo ambasad i szkół prowadzonych przy ambasadach dla obcokrajowcow wiec jest ich cala masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kabaty arabowie i wietnamczycy sa tez cyganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem z saskiej kępy ciapatych u nas najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuzewiec my mamy samych ruskich i ukraińcow w kazdym sklepie markecie na kasie siedzi ukrainka wlasciwie pracy to trzeba szukac od razu w innych dzielnicach ruskie tez sprzedaja u nas fajki i alkohol z siaty z przemytu bez akcyzy stoją na kazdej ulicy mowimy na nich stójkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała prawda tez mieszkam na służewcu tydzień temu byłam u fryzjera 5 pań fryzjerek wszystkie rosjanki 2 panie od paznokci też rosjanki w biedronce na kasie każda zaciąga po rusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żoliborz rumuni cyganie kradna wszystko opony wycieraczki od samochodów kwiatki z klatek i z nizszych balkonow ławki przed blokiem zniknely okradaja piwnice kradną rowery wózki dziecięce znaki drogowe na skup zlomu żarówki z klatek tez znikają klamki z drzwi wycieraczki normalna szarańcza na naszym osiedlu policja jest 5 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grochów rumuni cyganie w ilości hurtowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarchomin rumuni banda zlodziei są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielany 5 ciapatych na metr kwadratowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żerań muzulmanie i azjaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marymont u nas muzulmanie napisali petycje i zbierali podpisy zeby wybudowac meczet jest grubo nikt nie chce sie zgodzic wiec wyzywaja nas od rasistow w wiadomosciach o tym mowili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumuni to nie cyganie.ciapcai a kto to?? Muzulmanieva skad wy wiecie co kto wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa-Włochy Turcy,Arabowie, Wietnamczycy, chyba Hindusi lub Pakistańczycy, w większości nieprzyjemni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bielanach i Żoliborzu mieszkałem 5 lat temu i tam nie było muzułmanów! Musieli wjechać niedawno, w ciągu ostatnich dwóch lat! To straszne co się dzieje w Polsce! Nie kupujcie od nich niczego, nie korzystajcie z ich usług, plujcie im w twarz, bo nikt rozsądny nie chce ich tutaj! Trzeba ich wypędzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:28 jestem z grochowa u nas tez rumuni kradna wystarczy wejsc do sklepu zrobic zakupy 20 min i juz twoj samochod stoi na ceglach a rumuni kawalek dalej stoja z oponami i sie bezczelnie smieja jak chcesz odzyskac co twoje to zaraz zjawia sie 20 rumunow i co zrobisz?wezwiesz policje to ich spisza potem dostajesz wezwanie do czasu wyjasnienia i tak nie odzyskasz opon no chyba ze masz świadka ale malo kto chce sie mieszać i zadzierac z rumunami bo beda sie mścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:40 rumuni i cyganie ja rozrozniam co nie zmienia faktu ze kradna jedni i drudzy rumuni tez zebrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucieka?! oddajecie polskę muzułmanom?! swój kraj, dobytek, swoje małe ojczyzny ciapatym dzikusom?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapaty to kazdy śniady wisi mi czy to pakistanczyk czy inny hindus wypad z islamem kebabem biciem kobiet szariatem i calym tym swoim syfem do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie robi się gorzej jak w Brukseli czy miastach niemieckich, gangi ciapatych już są, mafie imigranckie również, niedługo będziemy bali się wchodzić do ich dzielnic!!! To dlatego że nic nie robicie, trzeba walczyć z nimi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciekawe 2/3 z nich jest tu nielegalnie i nikt ich nie wyłapuje!!! Policja umywa ręce, większość z tych bydlaków pracuje w gastronomii lub w przemycie, ciuchów, używek czy cholera tam wie czego jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:55 a ty jak walczysz,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z bielan i w ostatnich 2 latach tak sie namnozylo muzulmanow zawsze trzymają sie razem do tego są agresywni szczegolnie ci mlodzi 20-30 lat podchodza do ludzi zagaduja za chwile zjawia sie drugi trzeci zanim sie zorietujesz stoi ich z dziesieciu pytaja gdzie mieszkasz albo chca zadzwonic z twojego telefonu jak odmawiasz nawet grzecznie to zaczynaja byc agresywni mowia ze ich nie szanujesz albo wmawiaja ci rasizm naprawde bywaja groźne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×