Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poziomkowy-sorbet

od czego zaczac nauke jezyka rosyjskiego?ak sie do tego zabrac??

Polecane posty

Gość mloda andzelina dzoli
jak każdego innego pisanie, czytanie, mowienie i słuchanie zacznij od pisania jest najlepsza zabawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim..............
musisz poznać cyrlicę. Inaczej nie dasz rady, bo niczego nie przeczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie najpierw literki, niestety drukowane i pisane różnią się trochę od siebie ja się go uczyłam w podstawówce, teraz mam taki program to sobie go przypominam, bo to w sumie fajny język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem.Przyjedz do mnie to sie nauczysz,bo mam takie glosniki ktore lapia UKF i jak sa sciszone to wpieprza sie rosyjskie radio i caly czas mam ruskow w pokoju.....oglupiec mozna .I nauczyc sie w sumie tez cos idzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie zajżałam na ten link, właśnie ten program mam, no ale jak pisałam ja wcześniej się uczyłam, może skombinuj od kogoś stare podręczniki od nauki rosyjskiego, bo tej gramatyki też trzeba trochę poznać no i program razem z podręcznikami, bo tam nie ma raczej dużo o gramatyce, raczej jest nastawiony na słownictwo i na rozmówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ridge Forester
w LO pare lat temu maiłem ksiazke "kak diłea" byłą niezła ale nie wiem czy nadaje sie dla zupełnych laików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ridge Forester
sorry "kak dieła " - nei moge inaczej napisac bo na kafe tylko łącinskie litery przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomkowy sorbet w linku jest program komputerowy a nie książka, zresztą można go za darmo ściągnąć z sieci, np. z forum o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilak_20
chyba pytanie na sniadanie sie ogladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, bo ja musze zaczac od poczatku i przydaly by sie podreczniki ktore maja w sobie alfabet i dalsze "poczatkowe" etapy. szukam na allegro ale nie udalo mi sie znalezc narazie nic POCZATKUjAcEGO typowo. a płytki fajne sa , mozna sie osłuchac z wymową a to tez wazne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilak_20 - tez tez. ale ta nauka chodzila mi po glowie od dawien dawna. :) coz wiec narazie zrezygnuje z tej kssiazki [programu komputerowego] sciagne cos z sieci. ale kurcze musze znalezc jakis podrecznik bo bez tego ani rusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camino
Masz kurs z Gazety Wyborczej? To bylby jakis poczatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wlasnie stare podreczniki !!!!! antykwariat :) dzis poszukam ! camino- a kiedy byl wydawany ten kurs?? nie kupuje gazety wyborczej, jest ten kurs jeszcze w kioskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim to najpierw walnij sobie ćwiarteczkę, żeby dobrze zrozumieć i wczuć się w prawdziwego rosjanina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camino
Nie dostaniesz juz tego, bo to ten kurs byl dodatkiem do gazety w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio Lublin
na stronie radia Lublin są do ściągnięcia darmowe lekcje rosyjskiego od podstaw zaraz poszukam ci linku Niestety od podstaw, bo ja szukam czegoś dla bardziej zaawansowanych, jakiś słownik elektroniczny też by się przydał jakby ktoś link podał. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaj
ja sie ucze rosyjskiego, bedzie juz 6 miesiecy, jesli chcesz, moge zeskanowac alfabet i dac tutaj linka. ej powiedzcie mi, co mowili w pytaniu na sniadanie? p.s. kocham rosyjski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninarolt
Zapraszam na www.rosyjskitylkozemna.pl W kursie LIKBEZ uczymy się czytać i pisać po rosyjsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosyjski jest łatwy. Kiedys gawariłam całkiem sporo, nawet mature zaliczyłam dzieki językowi. Teraz troche pamietam . Jak opanujesz alfabet , to pójdzie z górki. Zapomnisz wsio , czyli zapamietasz wsio! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×