Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

....

Polecane posty

Gość gość
rozumiem że mówimy o nałogu k*****enia się z kim popadnie? tzw. prostytucja no to ja ci zadaje pierwsze pytanie, ilu facetom popuszczałaś już szpary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wciagasz czy tez palisz albo pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz się zmienić i porzucić tą rozwiązłość seksualną czy też masz zamiar dalej pławić się w tym grzechu i zdeprawowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy uważasz że to co robisz jest grzechem? i jeśli tak to jak do tego podchodzisz? ciąży ci to na sumieniu i chciałabyś się zmienić czy też zwisa ci to totalnie i nie masz sobie nic do zarzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś tępą patologiczną ścierą studzia i takie mam zdanie o tobie. Z chwile dostaniesz kopa w dóópę od swojego faceta, z resztą mozna powiedzieć, że juz jesteś jedną nogą poza tym nazwijmy to seks związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no miałaś odpowiadać na pytania, więc odpowiadaj studziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie jest zwyczajnie żal ciebie i twojego zycia, miałeś ten rok wygrać i znowu kolejny poszedł sie piertolić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie z innej beczki. Co panna Studzia sądzi o wiecznie podszczekującym, katowickim pinczerku na liścia? O, jest nawet tutaj dziś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygralam, bo: a. Pracuje od ponad pol roku b. Mam faceta c. Z rodzina mam sporadyczny kontakt d. Wyj***lam exa z glowy i zycia e. Poznalam prawdziwe zycie na krawedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak bomba z rana i to bez uzywek ogladajac tylko teledysk zespolu CHORUS xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale widać że nadal jesteś bardzo nieszczęśliwa i nie dowartościowana bo ciągle szukasz atencji na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie nijakie to bazgranie w temacie tej przegrywki:O z reszta widać kto z nią pisze cynik taki sam przegraniec jak ona, ja stąd idę nara🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To wypierrdalaj zazdrośniku wygranego życia, po co o tym meldujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAJEMNICZY     DRAGON D
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×