Odpowiedz na ten temat

ODPOWIETRZANIE GRZEJNIKÓW

• Marion_Silver 2011.10.18 [11:40]
    Może mi ktoś powiedzieć na czym to polega? po co to jest, jak często trzeba odpowietrzać, czy wszystkie grzejniki trzeba odpowietrzać? i czemu zawsze jest z tym takie zamieszanie? Wybaczcie ale kompletnie nie mam pojęcia w tym temacie

• ghghfhfjfhkhj 2011.10.18 [11:40]
    jak powinny byc cieple a są zimne to są zapowietrzone, jak nie umiesz to wezwij kogos, ale najpeiorw poczekaj, moze nie trzeba bedzie
  • dyrketore nie wiem gdzie 2011.10.18 [11:45]
    jak masz duzo powietrza w grzejniku, to jego wierzch (bo powieytrze jest nad wodą) nie grzeje. U gory w kazdym grzejniku masz taki mały zaworek, wystarczy puścic obieg wody w centralnym, otworzyc zaworek, bedzie leciało powietrze, a jak zacznie leciec woda - wtedy szybko zamknac.
    zapowietrzona instalacja gorzej dziala, jak sa jakies male roznice wysokosci, to moze sie woda nie przemieszczac (bo jej poziom jest za niski)
  • dyrketore nie wiem gdzie 2011.10.18 [11:48]
    poza tym - woda ma inne cieplo wlasciwe - powoli traci cieplo, a metal, z ktorego sa grzejniki - szybko. Jesli w srodku jest powietrze, grzejnik sie szybciej wychładza
  • Marion_Silver 2011.10.18 [13:31]
    a skąd to powietrze tam sie bierze co roku?...no nie umiem i nie mam zamiaru sama ich odpowietrzać

• Marion_Silver 2011.10.20 [11:17]
    no, odpowie mi ktoś, skąd to powietrze tam?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...